Turkey flag

🕓

#RivadaNelerOldu Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#VARKayıtlarıAçıklansın #RivadaNelerOldu Türkiye Gündeminde! TEŞEKKÜRLER BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI.

#RivadaNelerOldu Twitter

#RivadaNelerOldu Fotoğraf

#RivadaNelerOldu - Twitter'da en iyi Tweetler

Ne hikmetse bunlar yine 🦅🐥🦉 bir Galatasaray maçından sonra bir araya geldi #VARKayıtlarıAçıklansın #RivadaNelerOldu.

#VARKayıtlarıAçıklansın #RivadaNelerOldu eyy fenevbahçe taraftarı başkanına dön de bir bak, geçmişiniz ortada. siz bizi eleştiricek son takım bile olamazsınız. hadi abi hadi.

#RivadaNelerOldu Fotoğraf

#RivadaNelerOldu Anlatında bilelim rivada neyin pazarlığı yapıldı ? Kaç paraya sattınız kendinizi eyyamcı hakemler ve tff ?! @TFF_Org.

Dönen dolaplar cezasız kalırsa sizinde cezanız elbet kesilir! #RivadaNelerOldu.

#RivadaNelerOldu söyleyeyim. Plan Seçimler için ince ince işlendi. Kurban olarak GALATASARAYIMIZ seçildi sonra B.şehirin kollandığı algısı malum örgütün hakemleriyle sağlandı şike olaylarında ve gezide kullanılamayan camiamız b.şehir üzerinden hükümetle düşman edilmeye çalışıldı..

#RivadaNelerOldu Fotoğraf

🍯 KALBİN MUHTEŞEM TASARIMI 🍯 ↗ #RivadaNelerOldu Kadir Mısıroğlu Notre Damme yüz karası demirsi kıvılcımlı coşkulanabilmek ↗.

#RivadaNelerOldu #VARKayıtlarıAçıklansın Ali Palabıyık insan içine ailenin içine nasıl çıkıcaksın bunların üstüne. 30 milyonun hakkını yedin o yüzle nasıl sokağa çıkıcaksın. Ya siz utanmadan hala nasıl ötebiliyosunuz @Fenerbahce.

#RivadaNelerOldu Fotoğraf

😈 HAYATA BAKIŞINIZ DEĞİŞECEK❗️ (ÇİFTYARIK DENEYİ) 😈 📻 esmeralda #RivadaNelerOldu #BanaGöre kafeinsiz sefirikebir serdengeçti 📻.

Tarihin en kirli, en çirkin, sezonunu yaşıyoruz! #RivadaNelerOldu #VARKayıtlarıAçıklansın.

#RivadaNelerOldu Galatasaray âglama hakemlerde hata yapar fatih terimin dedigi gibi.

Bunlara hakaret etmek müstahak. Allah bilir 20 senenin kaçı hak ? #RivadaNelerOldu.

Huylu huyundan vazgeçmedi. Şikebahçe’ye destek için kampanyaya katılanların parası nerelere gidiyor belli oldu. Bu sefer amaç Başakşehiri şampiyon yapmak ama. Şike de bile araç olacak kadar alçaldın Fener. #RivadaNelerOldu #VARKayıtlarıAçıklansın.

Hep oyunlar, bir yere kadar Aklınızdan çıkarmayın TÜRKİYEDİR GALATASARAY #RivadaNelerOldu.

#RivadaNelerOldu Memlekette 22 kişinin kovaladığı toptan tutun da 16 milyon insanın verdiği oya kadar her halt tartışmalı hale geldi. Bu tam bir tükenmişlik Ne yarar söyleyin hak, hukuk, gerçek, doğru, dürüst, sevgi, saygı, eşitlik, adalet, özgürlü sözcükleri..

Körler sağırlar birbirini ağırlar. Tff var kayıtlarını açıklasın, Mhk Gs ziyaretini açıklasın, riva açıklansın derin gs devreye girsin Açıklanacak çok şey var ama açıklayan yok. Çünki hepiniz aynı kaba işiyorsunuz. #RivadaNelerOldu.

Galatasaray ananızı siksin iyi geceler #VARKayıtlarıAcıklansın #RivadaNelerOldu.

#VARKayıtlarıAçıklansın #RivadaNelerOldu Açıklayacak mısınız?.

#VARKayıtlarıAçıklansın #RivadaNelerOldu Ali palabıyık köpeğine Var köpeğine Mhk köpeğine Tff köpeğine ALAYINA ŞAMPİYON CİMBOM YAZDIRACAĞIZ!.

#VARKayıtlarıAçıklansın #RivadaNelerOldu Türkiye Gündeminde! TEŞEKKÜRLER BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI.

#RivadaNelerOldu RİVADA AZİZ YILDIRIMDAN MİRAS KALAN ŞİKENİN DEVAMI OLDU !.

Galatasaray taraftarı olarak #RivadaNelerOldu bilmiyorum ama fb yi böyle yakalayınca oynayacaksın. Atacaksın. 5 atsan 2 sayılsa galipsin. Küme düsen Fulham olsa 10 atardı bu fb ye. Nokta..

Bu duruma dava açacak bir hakim, savcı yok Türk futbolunun kaderiyle oynamaktır bu. Acilen açıklama bekleniyor!!! #RivadaNelerOldu.

Kimse GALATASARAY TARAFTARINI hafife almasın,BİZ SİZE AĞIR GELİRİZ,ALAYINIZI BOZARIZ #RivadaNelerOldu #VARKayıtlarıAçıklansın SABRIMIZI SINAMAYIN.

#VARKayıtlarıAçıklansın #RivadaNelerOldu @TFF_Org ŞEREFINİZ VARSA AÇIKLARSINIZ.

#RivadaNelerOldu Fotoğraf

HEPİNİZ ŞEREFSİZSİNİZ , HEPİNİZ ALÇAKSINIZ , HEPİNİZ BU KİRLİ DÜZENİN BİR PARÇASISINIZ. ALLAH YARINA BIRAKIR , YANINIZA BIRAKMAZ ! #RivadaNelerOldu.

Turkey En Popüler Eğilimler