Rize Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Rize Twitter

らいざさん(@rize_up_high)がおっしゃるように、体力テスト単体の練習ではなく、それらの要素を授業へ組み込み、楽しみながら感覚が養われるというのが本来の体育授業だと思います。 投の運動において、「ポケモンGO!」と題した授業をしました。3つのタイプ別に投げ方を思考し、どのように↓.

Rize Fotoğraf,Rize Fotoğraf by はむせん@体育お助け情報発信,はむせん@体育お助け情報発信 on twitter tweets Rize Fotoğraf

@Mete_demir21 @bpthaber her şey öncelik meselesi. sabiha gökçen ilk açıldığı dönemde lüks olabilir. ülkenin bundan 20 sene sonrasını düşünerek yatırım yapması her zaman birinci öncelik olmayabilir. şu anda da rize lüks. ki rizeye 50 sene sonra da o kadar uçak inmez o ayrı. dibinde trabzon var zaten..

…あら? 〝食い過ぎ〟?ウフフフフ 面白い事を言うのね… こっちは全ッ然喰いたりねェっつの 雑魚が.

canım balım memleketime bahar tam geldii !!💚💙 çooook kalp, seviyorum☺ #Rize.

@budzhakly @ajans_muhbir Çok afedersin ama yarramı Çepni ve kıpçaktırlar Trabzon-Rize’de Orta Asya geni 1000 de 5 bile değ de saf Rumdur ve Rumlar’ın Hristiyan olanları mübadeleyle Yunanistan’a gönderilmiş,müslüman ve müslüman gibi görünenleri de kalıp başımıza bela olmuş..

Bientôt #Ukraine championne du monde de foot 2022 Ça va s’arrêter quand ? #Eurovision2022.

@ysfuysall Yıllarca Trabzon’da yaşamış biri olarak, Trabzon’un siyasi ve sosyal hinterlandının dediğiniz derecede olduğuna ben de katılıyorum. Trabzon Karadeniz kültürünün mayasını oluşturan başat şehirdir, hasım kardeşi Rize ile birlikte….

とにかくRizeの狩猟笛は強すぎる。 何故ここまで変わってしまったのだ。.

@Rize_1231415 ごはんさん、いやごっつぁんさん、今日も朝から笑いをありがとうございます🤣wwござ(笑) ぜひぜひ~😆✨ ごっつぁん、なんだか可愛いですね♡🤣ではお言葉に甘えてごっつぁんと呼ばせていただきます😆✨.

@oguzzatsiz Kitle müsait. 3 milyon yolcu kapasitesi ile garantisi arasındaki farkı anlamayan yurdum insanı. Rize Artvin havalimanı devletin öz kaynakları ile yapıldı. Garanti yolcu diye bir şey söz konusu değil. Kapasite bilgisi var. O da max. yılda 3 milyon yolcuya hizmet verebilir..

@Altay33A @DrAslanYaman 3 milyon yolcu *kapasitesi* ile *garantisi* arasındaki farkı anlamayan yurdum insanı. Rize Artvin havalimanı devletin öz kaynakları ile yapıldı. Garanti yolcu diye bir şey söz konusu değil. Kapasite bilgisi var. O da max. yılda 3 milyon yolcuya hizmet verebilir..

私たちも美味しいコーヒーでも飲みながら 楽しくおしゃべりしたらいいのに… あなたもそう思わない?.

Rize Hava Limanı açılışında halka seslendi: Bu uçaklar boş gidip gelmesin uçakları doldurun Vatandas insan gibi midesini dolduramıyor, uçakları dolduracakmış..😏.

Check out this event in #GranblueFantasy!.

Rize Fotoğraf,Rize Fotoğraf by RIZE「リゼ」,RIZE「リゼ」 on twitter tweets Rize Fotoğraf

Made it to the second meme moment of Attack on Titan final season Eren is quickly becoming one of my favorite protagonists.

Rize Fotoğraf,Rize Fotoğraf by Deh DandyMan,Deh DandyMan on twitter tweets Rize Fotoğraf

@ay_moon_ay havaalanı bügün açıldı şahsen bende gittim hepsi doluydu tabi siz bugün ilk uçağın indiği havaalanı olan Rize Artvin Havaalanından bahsediyorsanız gerçek durum bu ha iddanız bu yönde devam ediyor ise kötülük yalan iftira kalbinize oturmuş hergün 100 uçak dolu olsa ne farkederek.

@TK_TR Hadi yine iyisiniz iyisiniz. Rize-Artvin Havalimanını yapan müteahhitlerine, uçmayan yolcuların ,yolcu uçuş garantisi kapsamındaki paralarını tıkır tıkır ödemeye başlayacaksınız. Ne mutlu size Türk Hava Yolları olarak..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Çağdaş Atan
  • çaya
  • #çerkezköy
  • #çorlu
  • #bagfs
  • #bahcelievler