Turkey flag

🕓

#RuhSağlığıYasasıÇünkü Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

#RuhSağlığıYasasıÇünkü psikologlar olarak ruh sagligi icin destek veriyoruz. Ama psikologlar olmadan ruh sagligi yasasi yapamazsiniz

#RuhSağlığıYasasıÇünkü Twitter

#RuhSağlığıYasasıÇünkü Fotoğraf

#RuhSağlığıYasasıÇünkü - Twitter'da en iyi Tweetler

Hocam merhaba yaşam koçlarını kurban olarak kessek günaha girmiş olur muyuz😒 #RuhSağlığıYasasıÇünkü.

#ruhsağlığıyasasıçünkü Psikiyatrist,psikolog,psikolojik danışman,sosyal hizmet uzmanı,psikiyatri hemş Sağlığı alanında çalışan mesleklerin yasal düzenlemesi yok. Ne hak arayabiliyoruz,ne de şarlatanlara yaptırım uygulayabiliyoruz. Bu yasa hepimizin hakkı.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü ruh sağlığı çalışanlarının her birinin net mesleki tanımlarının yapılması, alan/hak ihlallerine yaptırım sağlanabilmesi, dolayısıyla da halkın hak ettiği ruh sağlığı hizmetini alabilmesi için şart..

#RuhSağlığıYasasıÇünkü Liyakat sorununun alası bu alanda. Buyrun inanmazsaniz bakin. Çarşamba pazarı gibi!.

Sapla samanı, gerçek ile çakmayı, meslek elemanı ile sahtekârı ayırmak için. Insana verilen değer için. Ruh sağlığının iltihap kapmaması, insanların psikolojilerinin bozulmaması için. Hâkime, hekime, uzmana duyulan güvenin korunması iç #RuhSağlığıYasasıÇünkü.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü Ruhunuz cinnet geçirip kacmissa sizden artık sadece adli tıp vakasısinizdir. Yaşasın sağlıklı ruh hastaları 🤗.

Tüm ruh sağlığı çalışanlarının haklarını garanti altına alan ve sömürü odaklı olmayan bir yasanın gerekliliği ortadır buna göre herkes üstüne düşeni yapmalıdır #RuhSağlığıYasasıÇünkü.

Biz yıllarca emek verdiğimiz mesleklerimizi en iyi şekilde yapalım diye yasaya ihtiyacımız var. #RuhSağlığıYasasıÇünkü.

#ruhsağlığıyasasıçünkü psikoloji lisansı bitirmeden iki üç günlük eğitim ile psikologculuk oynayanlara, halkın sağlığı ile oynayanlara #güvenilmez . Psikologlar olarak 4 yıl eğitim alıyoruz, meslek yasamız yok. Sesimizi duyun @fatihportakal.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü katil olmak için birini öldürmelerine gerek yok. Gidiyo sahte psikoloğa bi güzel içini öldürüyolar. Git anam git.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü bu yasa insanların kemeridir,sigortasıdır, güvencesidir,olmazsa olmazıdır..

#RuhSağlığıYasasıÇünkü üniversitede 4 yıl aldığım eğitim üzerine yüksek lisans yapıp hala, sen terapist değilsin diye bana terapi yaptırmayanların, üç kuruşa aldığı sertifikayla başımıza terapist kesilenlere izin verilmesini kabul etmiyorum!!.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü mevcut ruh sağlığı yasa tasarısı bütün ruh sağlığı çalışanlarının haklarını gözetecek şekilde düzenlenmelidir.

Ruh sağlığı beden sağlığından ayrılamaz ve ruh sağlığını tehdit eden her türlü unsur ortadan kaldırılmalıdır! #RuhSağlığıYasasıÇünkü.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü #RuhSağlığıYasasıÇünkü Psikologların etik çerçeve içerisinde mesleğini icra edebilmeleri için uygun ortam istiyoruz..

#RuhSağlığıYasasıÇünkü psikologlar olarak ruh sagligi icin destek veriyoruz. Ama psikologlar olmadan ruh sagligi yasasi yapamazsiniz.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü Psikologlar olarak akademik birikimimizi makul bir ortamda icraa etmek istiyoruz.

#ruhsağlığıyasasıçünkü ruh sağlığı uzmanları olarak temel gayemiz, toplumun daha eşit ve refah bir sağlık hizmeti alması.

Sadece meslek gruplarının hakları için değil aynı zamanda insanlarımızın hakkını ve sağlığını koruyabilmek için de. #RuhSağlığıYasasıÇünkü.

Psikiyatristler Yasası değil RUH SAĞLIĞI YASASI! #ruhsağlığıyasasıçünkü.

Yaşam koçları, kişisel gelişimciler psikolog değildir! #RuhSağlığıYasasıÇünkü.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü bir bilim dalı bu kadar istismar edilmemeli. Öyle ki psikolojinin bir bilim dalı olduğu unutulacak diye ödüm.

@fatihportakal #ruhsağlığıyasasıçünkü bizim gibi psikologlar varken klinik psikoloji yüksek lisansı yapan uzmanlar varken; iki günlük eğitimle psikologçuluk oynayanlara, halkımızın sağlığını tehdit edenlere #güvenilmez.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü Birkaç sertifika almayla, birkaç kitap yazmayla kendine Koç diyen, Terapist diyen kişiler, yardıma muhtaç insanları sömürmesin diye, fotoğrafta görüldüğü gibi @Dergipdr.

#RuhSağlığıYasasıÇünkü Birkaç sertifika almayla, birkaç kitap yazmayla kendine Koç diyen, Terapist diyen kişiler, yardıma muhtaç insanları sömürmesin diye, fotoğrafta görüldüğü gibi @Dergipdr Fotoğraf

mezun olduğum bölüme girmek için çok çabaladım. bölümümü layıkıyla bitirebilmek için çok çabaladım ve mesleğime layık olabilmek için çok çabalı bu kadar emek vermişken, çabalıyorken her önüne gelen psikolog olamaz. psikolokculuk oynayamaz #RuhSağlığıYasasıÇünkü.

Turkey En Popüler Eğilimler