Turkey flag

🕓

#SüratKargoRezilliktir Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Kurye getirmiyor diyenlere çok şaşırdım dün bizim zili bozuyordu 😅#SüratKargoRezilliktir.

#SüratKargoRezilliktir Twitter

#SüratKargoRezilliktir Fotoğraf

#SüratKargoRezilliktir - Twitter'da en iyi Tweetler

Benim bir emekle özenerek paketlediğim kargolara bu muamele yapılıyor kırılması mümkün olmayan paketim kırılıyor #SüratKargoRezilliktir.

#SüratKargoRezilliktir iyi bir kargo ile karşılaşmadım. Burda en büyük suç kargo firma sahipleri. 100 kişilik işi 10 kişiye yüklüyorlar Hem de üç kuruş maaşa..

Benzerlerine farklı Kargo firmalarında bile görülmeyen bu alçakça haince davranışların hangi seviye ve cürete ulaştığını göstermesi bakımından da bu konuyu anlamakta direnenler için ibret verici olmuştur. #SüratKargoRezilliktir.

Kurye getirmiyor diyenlere çok şaşırdım dün bizim zili bozuyordu 😅#SüratKargoRezilliktir.

Ya bu sürat kargodan ne çektik 🤷🏼‍♀️ Komik Birsey söylim Aras kargoyu aradım Sürat kargoya gitti kargomu teslim alıp bana teslim etti 😁 #SüratKargoRezilliktir.

#SüratKargoRezilliktir aciliyeti olan kargoyu hem zamanında getirmeyip hemde bikaç gün daha bekleyin ne olacak sanki diyen saçma sapan teslimatçıları var. İnsanı bin pişman ettiren bir kargo ş.

#SüratKargoRezilliktir Düşünsene kıyafet falan sipariş ediyorsun gelene kadar modası geçiyor:)))).

#SüratKargoRezilliktir Hiç bir şubesi telefonları açmıyor. Müşteri hizmetleri telefonlardan bıkmış gibi müşteriyi azarlıyor gibi..

#SüratKargoRezilliktir bana da geldik zile bastık evde yoktunuz dediler, ev tamirattaydı ne kapı vardı ne zil😂 ve ayrıca ben evin önünde oturuyordum geldiklerini görmemem imkansızdı.

Alışveriş yaparken kargo sürat kargo ise iptal ediyorum. Ürünü 3 günde getirirse şanslısın. #SüratKargoRezilliktir.

Sürat kargonun verdiği hizmet,müşteriler ile ilgilenme şekli falan cidden sorgulanır haldedir. #SüratKargoRezilliktir.

Daha bugün sürat kargonun yalovaya getirmesi gereken kargomun ömerliden hic tanımadığım bir adama teslim edildiğini ögrendim. #SüratKargoRezilliktir.

#SüratKargoRezilliktir sonunda birileri paylaşım yapmış... Yırtılan, kırılan, dökülen kargo mu dersin, evde bulamadık yalanları mı Gerçi hepsi aynı İnternet üzerinden (hepsiburada, n11 vb.) siparişleriniz hariç (çünkü yaptırım var) tüm kargolar sıkıntılı....

kesinlikle başta sürat olmak üzere aras ,mng ve kargo alışverişten soğuttular #SüratKargoRezilliktir.

Sonunda ülkedeki kargo şirketleri gündem oldu. Bir tane bile işini doğru yapan kargo şirketi yok koskoca ülkede. Neden yıllardır buna bir çözüm getirilemez acaba? #SüratKargoRezilliktir.

Sürat kargo FETÖ cü bunlarla çalışmayın eğer FETÖ cü değilsen kargon eline zor ulaşır. #SüratKargoRezilliktir.

#SüratKargoRezilliktir teslimatçılar verdiğimiz adresi beğenmeyip dalga geçiyorlar umarım en kısa zamanda kapanırsınız da kimseyi mağdur etmezsiniz..

► @SuratKargoTR Kargoyu Teslim Alan Alıcıyı Bulamıyor! via @SikayetvarCom #SüratKargoRezilliktir.

Tamam katılıyorum hiçbirinde müşteri memnuniyeti yok fakat sürat kargo başka lütfen hakkını yemeyin. #SüratKargoRezilliktir sipariş verdiğiniz üründen de umudu kesin bir haftaya teslim yazar ne zaman geleceğini Allah bilir 😏.

Yillardir ne batti ne cikti,bir isi yapacaksan ya dogru duzgun yapacaksin ya da hic bu tt den sonra batma ihtimalleri bayaa yuksek. #SüratKargoRezilliktir.

Bu kadar,dandik ve boktan kargo görmedim en iyisi yurtiçi kargo dur #SüratKargoRezilliktir.

Yeni mi anladınız. İnternetten alış veriş yapmayı bıraktım. #SüratKargoRezilliktir.

#SüratKargoRezilliktir rezillik hafif kalır. sitesinde canlı destek var. tıklıyorsun çalışmı hiçbir şubesine ulaşamıyorsun telefonu açmıyorlar. en yakın şubeye kendin gidiyorsun gönderini almak için şubede 1 kişi tek başına debeleniyor. soruyorsun diyor personel.

Kargocularınız fantezi olsun diye paketleri yanlarında gezdiriyorlar galiba teslim etmeyi düşünmüyorlar. #süratkargorezilliktir.

Ben size tt olacağınızı söylemiştim. Bence hakettiniz artık. Herkes sizden uzak durur umarım. Dünyada gördüğüm en dandik kargo şirketisiniz. #SüratKargoRezilliktir @SuratKargoTR.

Turkey En Popüler Eğilimler