Sırbistan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Sırbistan Twitter

#EUROVISION Finale çıkan ülkeler: 🇧🇪 Belçika 🇨🇿 Çekya 🇦🇿 Azerbaycan 🇵🇱 Polonya 🇫🇮 Finlandiya 🇪🇪 Estonya 🇦🇺 Avustralya 🇸🇪 İsveç 🇷🇴 Romanya 🇷🇸 Sırbistan.

1919 yılı Sırbistan’ın Belgrad şehri. Osmanlı Devlet idaresinin izleri ve asayiş görülüyor. Osmanlı’ya sömürgeci diyenler Fransa’nın, İngiltere’nin, Portekiz’in 1919 yılında Afrika’daki sömürdüğü halka bir baksın. Kimin geride ne bıraktığı, neyi talan ettiği açıkça görülü.

An itibariyle () bugünün YouTube’da en çok izlenenleri: 🇷🇸 Sırbistan: 342k 🇪🇸 İspanya: 204k 🇵🇱 Polonya: 91k #Eurovision #esc22.

Ukrayna rüzgarı! Polonya, İsveç, Finlandiya, Estonya, Romanya, Çekya… 🎤🎵🎸 Yarışmanın jeopolitiğine bakınca ortaya çıkan tablo bu. Şaka bir yana, bizimki “mesleki deformasyon” :) Müzik güzeldir 👏🏼👏🏼👏🏼 Neyse, güzel şarkısıyla Sırbistan da fotofinişte. #Eurovision @Turkey_Esc.

Sırbistan Fotoğraf,Sırbistan Fotoğraf by Ahmet Yeşiltepe,Ahmet Yeşiltepe on twitter tweets Sırbistan Fotoğraf

Almanya, bilhassa iktidar değişikliğini takiben, hem sorunların AB müktesebatı dâhilinde çözülmesi için etkin bir politika izlemeye başladı hem de ağırlığını Bosna/Kosova lehine koydu. Birleşik Krallık bu ülkelere sıkı/faal destek veriyor. Fransa ise Sırbistan’a daha duyarlı..

🇷🇸 SON DAKİKA! Sırbistan finalde 2. yarıda sahne alacak! #Eurovision  #ESC22.

aralarından en kötüsünün sırbistan olduğu konusunda hem fikiriz bence #Eurovision.

@b3wsss @Eurovisn_Turkey Sırbistan molitvadan sonra en ikonik performansı yaptı şarkıda vuruculuk olsa 1. Olurdu finalde.

Halk oylaması sonucu 39 ülkenin, 28’i Ukrayna’ya 12 puan vermiş. En düşük aldığı puan ise 7 Puan. O ülke de Sırbistan. 2023’de barış ve huzur dolu topraklarda Ukrayna’da Eurovision’u izlemek umuduyla 🙏🙏🙏💙💛.

Sırbistan Fotoğraf,Sırbistan Fotoğraf by Hikmet Samet Alemdar,Hikmet Samet Alemdar on twitter tweets Sırbistan Fotoğraf

El yıkayan abla için San Marino harcandı Brooke ablam bile daha çok hakediyodu Sırbıstan nefretim arttı #Eurovision.

Eurovision 2. Yarı Final sonuçlarına göre Belçika, Çekya, Azerbaycan, Polonya, Finlandiya, Estonya, Avustralya, İsveç, Romanya ve Sırbistan finale kalan ülkeler oldu..

İlk 10 tahmini: İspanya, Ukrayna, UK, Sırbistan, Isveç, Moldova, Hollanda, İtalya, Polonya ve sürpriz bir ü Beyin fonksiyonlarımı yitirdiğim için düşünmeyeceğim şu an kim olabilir diye #Eurovision.

sırbistan 5. oldu 👏 jüri hakkımızı verse 2.’ydik de neyse buna da şükür 17-18’lerden kurtardı srbiyayı konstrakta.

@Eurovisn_Turkey Fransa-çek-polond-finland juriden alamadilar tamam halktan nasil alamadilar Belcika-İsvicre finale cikmalari ayri olaydi juri sayesinde hic olmamasi gereken yerdeler. İtalyanin bukadar yuksek almasi şaşırttı Sirbistan-Moldava gecenin suprizi oldu Portekiz jurinin fazla sisirmesi.

✅Sırbistan 🇷🇸 ✅Romanya 🇷🇴 ✅İsveç 🇸🇪 ❌Kıbrıs 🇨🇾 ✅Azerbaycan 🇦🇿 ✅Avustralya 🇦🇺 ❌İrlanda 🇮🇪 ✅Polonya 🇵🇱 ✅Çekya 🇨🇿 ❌San Marino 🇸🇲 Belçika’ya oy verenler lütfen çöpe atsın… #Eurovision #ESC2022.

Halka göre 1. Ukrayna, 2. Sırbistan…teşekkürler halk. Korkunç İngiltere birinci olacak diye nefes darlığı yaşadım resmen. Sırbistan’ın şarkısının olağanüstülüğü için çevirisine bakarsınız….

Seyirci oylamasında Ukrayna bütün ülkelerden puan aldı En az puan veren 7 puan ile Sırbistan oldu Çok da şaşırtıcı değ.

Tam bir Eurovision gabisiyim. Benim üzüldüğüm eski bir Sırbistan parçasıymış, o zaman İspanya’ya üzülüyorum sadece… Aleksander Rybak terlik atacak bana birazdan 😊😊.

Benim #Eurovision sıralamam budur bunlardan kim birinci olursa olsun fark etmez 1- İspanya 2- Ukrayna 3- Azerbaycan 4- Sırbistan 5- Portekiz 6- Norveç 7- Avusturya 8- Polonya 9- Estonya 10- Netherlands.

fırat
Fırat

ukrayna dışında gönlümden geçen: 1-ispanya 2-moldova 3-sırbistan 4-fransa 5-isveç.

İspanya ya da sırbistan almazsa şu saatten sonra bırakın gidin abi cndnsnnsmsshns.

Eurovision 2022 Britanya ve İsveç aynı vasat şarkıyı söylediler. Bir karakteri olan şarkılar: Hollanda, Portekiz, İspanya, Ukrayna, Sırbistan.

Sırbistan olmasaydı ben hala elimi yanlış yıkıyordum bshjfbfhjdsf.

++ şu şarkının & performansın güzelliğine bakar mısınız?🔝 Şarkı sağda solda herkesin beğenisini kazansın sonra yarışmada 0 puan alsın. Bu neyin kafası anlamıyorum! Gelelim Sırbistan’a; Tek kelimeyle felaketti! Olduğu yeri hiç hak etmedi! Şaşırdık mı? HAYIR! #Eurovision 🤷‍♀️.

Avrupa İnsan hakları mahkemesinden geri dönü(10. Sırada SONUNDA Sırbistan çıkmıştır #Eurovision.

Eurovision 2. Yarı Final sonuçlarına göre Belçika, Çekya, Azerbaycan, Polonya, Finlandiya, Estonya, Avustralya, İsveç, Romanya ve Sırbistan finale kalan ülkeler oldu..

@MrDeadlock_ Çok kötü söz: arkadaşlar Sırbistan çıkmazsa ben 20-25 saniye kapatmak zorunda kalırım sesimi.

İzlanda ve Sırbistan dururken, bu sene İngiltere’nin sonuncu olması mümkün değil!☺️ #UK #Eurovision.

haa illa sıralama yapıcak olursam da 1- ispanya 2- moldova 3- isveç 4- birleşik krallık 5- sırbistan #Eurovision.

Sırbistan kazanacak diye ödüm koptu jfkdjflf Helal olsun be Hak ettin #Eurovision2022.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Cahit Özkan
  • Cüneyt Çakır
  • #DevletHastaneleriKapatılsın
  • DilanDeniz Cannesda
  • Dorsey
  • Dunston