Turkey flag

🕓

Saat 9 Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Yarın saat 9’u 5 geçe nerede olursak olalım, saygı, özlem ve minnetle seni bir kez daha anacağı Yarın hayat 1 dakika için duracak ama bu millet açtığın yolda hiç ANDIMIZ OLSUN bıraktığın miras namusumuzdur, son nefesimize kadar korumak #10Kasım

Saat 9 Twitter

Saat 9 Fotoğraf

Saat 9 - Twitter'da en iyi Tweetler

Ayşenur Parıldak Zaman Gazetesi yargı muhabiri. 9 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye edildi 4 saat içinde hiçbir h….

Engin Ardıç “10 Kasım’da genelev kapalı mı” diye soruyor, Diyanet İşleri Başkanı “10 Kasım, saat 9’u beş geçe kenefe gidin” diyen Kadri Mısıroğlu’nu ziyaret Sonra tek millet, tek bayrak, kardeşlik, birlik falan Kek var püskevit var yen mi? Yersen!.

Trending In Turkey: #buluruz Mahmut Yıldırım Çiğdem B. #TheProtector #AhıskaSürgünü #Benim1SorumOlacak #DünyaDiyabetGünü #uğurişılak

#DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA Yayınlanan fotoğraftan ziyaretin 9 kasım saat 10 civarı resmi görev elbisesiyle yapıldığı anlaşılı saati içinde hangi amaçla bu kişi ziyaret edilmiştir?Görev tanımınızda bu var mıdır? Vergilerimiz hangi amaç ve göreve hizmet etmiştir?.

Sayın Diyanet İşleri Başkanımız! “10 Kasım’da saat 9’u 5 geçe kenefe gidin!” sözünü bize bir yorumlar mısınız lütfen. Yapacağınız yorumu merakla bekler, iki cihan saadeti dilerim. @ahmethc 👊😎👇.

Bizi bir pazar sabahı 7 de uyandıran saat 9 a sınav koyan sistem için bir dakikalık nefret duruşunda bulunuyorum..

İki çocuğumla en yakın okula gidip yüce önder mustafa Kemal’in büstünün önünde saat 9:05 de saygımızı ve Şükran’larımızı göstermek için saygı duruşunda bulunduk ardından ellerimizi Semaya açıp herbirimiz Fatiha okuduk allahım bize böyle büyük bir insan bahşettiği için 10 Kasım.

Kadir Mısıroğlu adlı meczup, “10 Kasım’da saat 9’u 5 geçe kenefe gidin!”demiş, Diyanet İşleri Başkanı da bu sözü yerine getirmiş,Mısıroğlu’na gitmiş, Umarım çıkarken sifonu çekmiştir!!!.

Saat 9:05 geçerken gösterdiğiniz hassasiyet EZAN okunurken de gö.

9 Makanan Sederhana Ini Jadi Bekal Pahlawan Indonesia Saat Perang Lho.

9 Makanan Sederhana Ini Jadi Bekal Pahlawan Indonesia Saat Perang Lho Fotoğraf

Sevgi seli… Dün saat 9’u 5 geçe bütün Türkiye ayaktaydı… Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, 80’inci ölüm yıldönümünde hasret, saygı, şükranla andık ve… Onun en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti’nin “ilelebet payidar kalacağına” bir kez daha ….

bu ne olm biri diss atıyo 8-9 saat sonra diğeri ona atıyo sonra bi 8-9 saat sonra da bu Joker - Yarasa Koleksiyonu.

gerçekten hepiniz çok saygılısınız saat 9’u 5 geçerken hepiniz “saygı duruşu”na durdunuz ve hemen arkasından istiklal marşına geçtiniz. saygınızın ve sevginizin ne kadar büyük olduğunu saygı duruşu yapılırken ve istiklal marşı okunurken çektiğiniz snaplerinizden gördük. #10kasim.

@yalibal Yüklemek çok sorun değil bilgisayarda bir şeyler yaparken arkaplanda yüklenir yavaş yavaş da 8-9 saat ders oluyor. Benim tek sorunum telefonum eski biraz şarjı dayanmıyor 🤕.

@vansatria Kami infokan paket Bapak saat ini basic Venus. Promo yang Bapak dapatkan promo all channel (tidak termasuk Bein Sports) masa periode aktif 9/11/2018-9/5/2018. Tks. LD.

Ah be mücir hocam! Nasıl oldu da yks zamanı 9 ayda bitirdiğim konuları 1 buçuk ayda bitirirsin anlamadım ki 🙄 saat ve daha konular bitmedi bitmeeeez😑(bu gidişle uyumadan sınava gidicem galiba😥).

Ah be mücir hocam! Nasıl oldu da yks zamanı 9 ayda bitirdiğim konuları 1 buçuk ayda bitirirsin anlamadım ki 🙄 saat ve daha konular bitmedi bitmeeeez😑(bu gidişle uyumadan sınava gidicem galiba😥) Fotoğraf

Saat 9 da uykum geliyor uyuyorum sonra da bu saatte uyanıyorum bu nasıl uyku düzeni ya 😒.

kadir mısıroğlu demiş ki 10 kasım saat 9 u 5 geçe kenefe (tuvalete) felancası da isteğini yerine getirmiş..

BRÜHL TÜRK OCAĞI FAALİYETLERİ ÖZLEMLE MEKANI CENNET OLSUN ANMA PROGRAMI 9 Kasım Cuma Namazı: Atatürk’ün Balıkesir hutbesi okundu. 11 Kasım Pazar Anma programı Yer: Brühl Türk Ocağı #DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA.

BRÜHL TÜRK OCAĞI FAALİYETLERİ ÖZLEMLE MEKANI CENNET OLSUN ANMA PROGRAMI 9 Kasım Cuma Namazı:
Atatürk’ün Balıkesir hutbesi okundu.
11 Kasım Pazar Anma programı Yer: Brühl Türk Ocağı #DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA Fotoğraf

@burcu_baykan Bizi sadece 1 saat 9 dk sonra kendiliğinden kapanan telefonun ezikliği ayırabilir 😒.

#DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA istersen bütün diyanetle ziyarete git ne fayda saat 9:05 de bir millet Atası için saygı duruşunda durdu ve duracak küfür etti ve edecek siz adamı dindende soğutursunuz camindende.

Saat 9 u 5 geçe doktor doktor kalksana lambaları yaksana diyecek ve bunu sorgulayamayacak kadar gerizekalısını kimin doğru oldugundan ne anlarsınız!!! #DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA.

Seketika impianku hancur saat orang yang slama ini dekat denganku berbicara seolah aku bukan siapa baginya, inginku bertiak tapi ku tak kuasa, hancur sungguh hancur, hati tak bisa berkata kata cukup perih yang kurasa tak bisa kuungkapkan kata, menangis, bersedih? 9 nov 2018.

#DiyanetİşleriBaşkanıİSTİFA diyanet işleri başkanı kadiriye mısıroğlunun saat 9 u 5 geçe kenefe gidin önerisini fazla ciddiye almış anlaşı.

syarat : cantik,putih, tidak gemuk,usia 9-19 tahun,ada ijin ortu atau ditemani ortu saat casting JKT48hobby.

Yarın saat 9’u 5 geçe nerede olursak olalım, saygı, özlem ve minnetle seni bir kez daha anacağı Yarın hayat 1 dakika için duracak ama bu millet açtığın yolda hiç ANDIMIZ OLSUN bıraktığın miras namusumuzdur, son nefesimize kadar korumak #10Kasım.

Turkey En Popüler Eğilimler