Turkey flag

🕓

#SabrımızTaşıyorAliKoç Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Falcao-Vedat Muriç Nzonzi-Jailson Seri-Ozan Tufan Feghouli-Moses Babel-Rodrigues Belhanda-Kruse Luyindama-Zanka Marcao-Serdar Mariano-Isla Muslera-Harun Terim-Yanal Meleklere karşı savaşan Mekkeli Müşrikler bile daha avantajlıydı #SabrımızTasıyorAliKoc 😁.

#SabrımızTaşıyorAliKoç Twitter

#SabrımızTaşıyorAliKoç Fotoğraf

#SabrımızTaşıyorAliKoç - Twitter'da en iyi Tweetler

17/18 sezonu santrafor rotasyonu ; Robin Van Persie Vincent Janssen Roberto Soldado Fernandao 19/20 sezonu santrafor rotasyonu ; Vedat Muriqi Allahyar Frey #TransferYapFenerbahce #SabrımızTaşıyorAliKoç.

Tekrarliyorum bir cirpida bu adamı silemezsiniz bunlara gerek yok . SABIRLA bekliyoruz #sabrımıztaşıyoralikoç.

Falcao-Vedat Muriç Nzonzi-Jailson Seri-Ozan Tufan Feghouli-Moses Babel-Rodrigues Belhanda-Kruse Luyindama-Zanka Marcao-Serdar Mariano-Isla Muslera-Harun Terim-Yanal Meleklere karşı savaşan Mekkeli Müşrikler bile daha avantajlıydı #SabrımızTasıyorAliKoc 😁.

Aziz başkan çok daha iyi transfer politikası yürütüı umutlandırıp bukadar kötü transfer sezonu geçirmek fenerbahçe taraftarına haksızlıktır. #sabrımıztaşıyoralikoç.

Ali Koç : Ben size 100 kişilik oyuncu havuzu belirledik dedim , transferlerini yapacağız demedim. Havuzda yüzersiniz #sabrımıztaşıyoralikoç.

Ne alırsanız alın sakın yerli almayın , bak Terim e adam çakal nzonzi seri yaptı babel i aldı . Hep iş yapacak adamlar. Bizim ersun da alper sadık serdar , harun, ozan alayı boş topçular. #sabrımıztaşıyoralikoç.

Türk futbol tarihinin transferdeki en beceriksiz başkanı Ali Koçtur. FM oynayan 11 yaşında ki çocuklar bile bu kaynaklarla daha iyi kadro kurardı aq #SabrımızTaşıyorAliKoç.

Bizi üzme bu taraftarın transfer müjdeleri bekliyor💙💛 #SabrımızTaşıyorAliKoç.

#SabrımızTaşıyorAliKoç o kadar sözler, vaatler verdin nereye gitti onlar. Bu takım 5 yıldır kupa kazanamıyor. 1-2 milyon € fark için bitmeyen transferler (SÖZDE) bizi yine şampiyonluktan edicek. Bunu anlayın artık..

🔥 HilafetTR IrakVilayeti Dicle Eş-Şarkat Mıntıkasında Meydana Gelen Çatışmalarda Haçlı Amerikan Ordusunun Bir Çavuşu Öldürülürken Bir Unsuru da Yaralandı Giًroud #SُabrımızTaşıyorAًliًKoç.

#SabrımızTaşıyorAliKoç Fotoğraf

keşke dilencilik yapacağına transfer yapsaydın başkan #SabrımızTaşıyorAliKoç.

2 günde nzonzi’yi bağladı bizde hala seni savunuyoruz başkanı YETER RAKİPLER SUSTUR BAŞKAN, ALİ KOÇ’LUĞUNU GÖSTER . Rakibimizi kıskanıyorum resmen #SabrımızTaşıyorAliKoç.

Bir cevabın var mı Ali Koç ? #SabrımızTaşıyorAliKoç.

#SabrımızTaşıyorAliKoç Fotoğraf

#SabrımızTaşıyorAliKoç Millet deliriyor çıkıp bir tane yönetici konuşmuyor gaz almak için bile olsa çıkın konuşun ya.

#SabrımızTaşıyorAliKoç youtube kanalına iki dakikalık video koyup bir kaç kelime konuş bari başkan sen bizi takmıyorsun geçen senede aynıydı çıkıp konuşmadınız hiç millet delirdi yine aynısınız sen bizi takmazsan bizde seni takmayız bunu bil.

Biz bu sevda için 20 yıllık başkanı harcadık , bu başarısızlıkla seni de gözümüz görmez bundan sonra !!! #SabrımızTaşıyorAliKoç #TransferYapFenerbahçe.

#SabrımızTaşıyorAliKoç Fotoğraf

Fenerbahçe’li taraftarlar başkan Ali Koç’a tepkilerini göstermek için #SabrımızTaşıyorAliKoç tagı açtı..

#SabrımızTaşıyorAliKoç Fotoğraf

#SabrımızTaşıyorAliKoç Bu taraftar Alex nani anelka persie carlosları izledi siz kaç aydan belli bir kolarovu getiremediniz Kombine dediniz aldık forma dediniz yüklendik yetmedi win win de yine destek verdik Rahatsın yönetim çok rahatsın BURASI FENERBAHÇE kendinize gelin !!!.

Alexander kolarov Mvila Kjaer Benarfa Balotelli Bu 5 oyuncu şampiyon bu oyuncular sana seneye Avrupa kupalarinda çeyrek final yarı final oynatı Karar senin başkan Taraftar çöktü.Taraftarda istek kalmadı #SabrımızTasıyorAliKoc #TransferYapFenerbahçe.

Kusurs bakmayın siz eğlenceksiniz diye biz üzülemeyiz tag açıyorsk FENERBAHÇE’miz için daha yüksek sese #SabrımızTaşıyorAliKoç.

Bu taraftar daha ne yapsın? Kendi kendine twitter çalışması yapıyor sırf sesimizi duy ve transfer yap diye. @kocholding @Fenerbahce #SabrımızTaşıyorAliKoç.

#SabrımızTaşıyorAliKoç biz sakince güzel futbol izlemek istiyoruz artık stresten sıkıntıdan insan içine çıkamaz olduk herkes dalga geçiyor yazıklar olsun istifa edin.

Gecen seneden klma bir ozrun var taraftara. Bu yetmezmis gibi ayni ciddiyetsizlik ayni durus devam ediyor. Soruyorum size sayin baskan siz bizimlde dalgami geciyorsunuz ?#SabrımızTaşıyorAliKoç.

#SabrımızTaşıyorAliKoç Cuma günü hangi yüzle çıkacaksın lan canlı yayına yalanlarından bıktık artık BIKTIK.

Gönderdiğiniz smsi 2yle çarpıp bir o kadar da ben ve yönetimim koyalım o parayla iyi bir oyuncu alalım Nerede bu oyuncu nerede? #SabrımızTaşıyorAliKoç.

Turkey En Popüler Eğilimler