Sadat Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Sadat Twitter

SADAT bir paramiliter kurum. Yani işleri suikastçı, provokatör ve terörist yetiştirmek. Erdoğan kaçakları da ülkeye bu kafayla soktu. Başka ülkelerin camilerinde bu paramiliter kafayla namaz kılacaktı, ne oldu? 8 milyon sığınmacı Türkiye’nin cenaze namazını kılmaya çalışıyor..

Sadat Fotoğraf,Sadat Fotoğraf by Kemal Kılıçdaroğlu,Kemal Kılıçdaroğlu on twitter tweets Sadat Fotoğraf

SADAT hamlesi, çok büyük bir dönemeç. AKP’nin iktidardan düşmesine yol açacak kimya bozan bir hamle!.

Siyasi cinayetler demiştim. Karanlık odaklar var demiştim. Hangi maşalar kullanılacak bu karanlık işlerde? Kimler hangi hedefler için devreye girecek? Her türlü kaostan SADAT gibi paramiliter danışmanlar sorumlu tutulur. Bil. Öyle heveslere girişme..

kılıçdaroğlu’nun sadat’a gitmesi yeni bir aşamadır. devletin kurumlarından akp’nin devlet dışı organizasyonuna karşı ilk hamledir. yaratılmak istenen korku dalgası için dalgakıran bir etkisi olabilir. tabii devamı gelirse.

bir erdoğan taktiğidir. baktı zarar veriyor anında daha önce ne kadar yakın olursa olsun mesafe koyar. hiç ilgisi yokmuş gibi sadat’a yaptığı da bu. kılıçdaroğlu’nun hamlesi ve sedat peker’in ezidi katliamı açıklaması ile sadat artık yumuşak karın için sonun başlangıcı.

Sadat Fotoğraf,Sadat Fotoğraf by mustafahos,mustafahos on twitter tweets Sadat Fotoğraf

1-SADAT sonrası üstüne gidilmesi gereken bağlı yapılar: Ekol Güvenlik Hangi kurumlarda kimleri fişleyip kaç öğrenci dövdünüz? 2017’de özel güvenlikçilere ağır silah verilmesi KHK’sı neden çıktı?.

TAHNIAH KEPADA PEMENANG PINGAT BARU SUKAN SEA VIETNAM 2021 GANGSA Sadat Marzuki(Lempar Tukul Besi Lelaki) Koh I-Jee (Lawan Pedang Individu Epee Lelaki) Zainal Arif(Bina Badan 80 kg Lelaki) Muhammad Uzair(Bina Badan Lelaki 85 kg) Bless Yeap Khoon Yin Jujitsu(GI Wanita 48 Kg).

SADAT’ın ortakları Mehmet Naci Efe ile Mehmet Tek’in adliyelerden üniversitelere kadar özel güvenlik işini almadığı kamu kurumu neredeyse yok. Devlet, Sadatçılara 110 ayrı ihaleyle tam 545 milyon TL ödemiş..

Odatv
Odatv

Odatv açıklıyor: SADAT’ın seçim planı 📍24 Haziran seçimlerinden sonra neler planlandı? 📍SADAT, 2023 seçimleri için AKP’nin önüne hangi projeyi koydu? @canertaspinar haberi.

Sadat paramiliter hukuk dışı recim düşmanı bir gerici yapılanmadı Yaptıkları karanlıktı.

Adalet yürüyüşünden beri yaptığınız en doğru şey budur sayın @kilicdarogluk 👏🏻👏🏻👏🏻 #sadat.

Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’ndan SADAT önünde açıklama: “SADAT bir paramiliter kuruluştur. Bu kuruluşun hedefleri arasında gayri nizami harp eğitimi var. Burası terörist yetiştiren bir kuruluş.”.

Göçmen ithalatçısı bir ülke düşünün! Ayaklanma ve savaş çıkan ülkelerde bilboardlara çıkılsa! Ve dense ki; Göçmen olarak sizleri ağırlamaktan şeref duyarız Vatandaşlık ücretimiz:250 bin dolar Bilal Hancı KızÖğrenciler Gözaltında Demet Akalın Erdoğan Sadat Cem Yılmaz.

Sadat Fotoğraf,Sadat Fotoğraf by Selin Savan,Selin Savan on twitter tweets Sadat Fotoğraf

SADAT Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Danışmanlık, Eğitim ve İkmal olmak üzere üç ana alanda hizmet sunmaktadır..

SADAT işinden bir cacık çıkmaz. Kemal Kılıçdaroğlu yine yanlış yere oynadı. İnsanlar aç, eve ekmek götüremiyor, kirasını ödeyemediği için intihar eden insanlar var. Adalet mekanizması çökmüş binlerce insan esir. Siz bu insanlara SADAT hikayelerini anlatamazsınız, dinlemez.

@TOPRAKVERUZGAR Destek kuvvet de Sadat gibi kuruluşlardır. Bu yasadışı kuruluş neden oluşturuldu. Nehdiye nasıl ortam hazırlayacaktır?.

CB adayıyım diyecek yüreğin yok. ABD, İngiliz sefirlerinden icazet almadan WC’ye gidemezsin. Çapulcu, düşük yoğunluklu anarşist pozlarında Sadat, Tika’ya gidersin. Rusya’da 1 muhalif Wagner’e veya ABD’de 1 muhalif Blackwater’e gidebilir mi. Gidemez. Sıkar. Yüksek doz özgürlük..

Kılıçdaroğlu SADAT’ın değil, HDP’nin kapısına gitmeliydi! - Ali Karahasanoğlu.

SADAT ‘ÖZEL ŞİRKETİZ’ DEDİ SEDAT PEKER FOTOĞRAF PAYLAŞTI I ERK ACARER @YouTube aracılığıyla.

Fetöden kaçak olan fuat avnide sadat ‘a kafayı takmıştı.. twitlerini kontrol edin görürsünüz.

@VakileMohtaram @__narjes_sadat برنامه از دیدزدن تبدیل به بمال بمال شد به بنده هم اطلاع بدهید..

@kilicdarogluk Burası SADAT terörist yetiştiren bir kurum. Seçim güvenliğini sarsacak bir şey olursa sorumlusu burasıdıışlanacak yerinde bir 👏👏👏👏👏.

Sadat’ın kapısına dayanan Chp genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve beraberindeki heyeti tebrik ediyorum. Fakat asıl soru; Chp iktidara geldiğinde, gerici ve mafya vari oluşum içerisinde olan bu türden kurumlar faliyetlerine devam edecek mi?.

SADAT, bir terör örgütüdür. Seçim sonrası tüm üyeleri bağımsız yargı huzurunda yargılanacak!.

@ahmeady0 قووووووووون من ابو امو وحبوبتو وخالتو واي شي ياخ 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂.

Manchester City, Sergio Agüero’nun heykelini dikti! Twitter Gündemi :Sadat #gumrukmuhafazaya3600 #lunacoin.

Manchester City, Sergio Agüero’nun heykelini dikti! Twitter Gündemi :Sadat #gumrukmuhafazaya3600 #lunacoin.

Kılıçdaroğlu: Seçim sürecinde herhangi birşey olursa sorumlusu SADAT ve Saray’dır.

@kilicdarogluk SADAT tan sen mi rahatsız sın yoksa ABD-AVRUPA mı ? Sen kimin #sözcülüğünü yapıyorsun Kılıçdaroğlu ? @.

@metcihan Akp’nin her türlü suçu işlemeye müsait bir yapı olduğunu da ilk kez bu kadar somut ve dikkat çekici bir şekilde gündeme getirmiş oldu. Hala Sadat ile Sedat (Peker) arasındaki farkı bilmeyen bir kitle olsa da, seçim güvenliği kaygılarının anlaşılması açısından çok önemli gelişme.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #BabaHasreti
  • #BackToBack
  • Batshuayi
  • Batuhan
  • Bilal
  • #BillGatesBioTerrorist