Turkey flag

🕓

Sahaya Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

90 Dakika tribünde yürekten destek olacak, maçı izleyen değil tribünde verdiği katkıyla sahaya yön verecek kardeşlerimizle omuz omuza olmak için bu blokta buluşuyoruz. Az sayıda kalan kombine için acele etmelerini tavsiye ediyoruz..

Sahaya Twitter

Sahaya Fotoğraf

Sahaya - Twitter'da en iyi Tweetler

Deli mi ne diyodum eskiden maçta sahaya girince deli olduğundan şüphem kalmadi.

sahaya atlayan çocuk bi kent switch 16 lira olur mu amk yazılı tişörtle atlasaydı enes baturun takipçi sayısını tokatlamıştı şu an enayi.

Yüz verdiniz ayıya geldi sıçtı sahaya. Hiç bir vasfi olmayan insanlara bunca pirim verirseniz olacagi budur iste #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Sahaya giren deli. Hala daha onla ilgili konuşup prim verenler daha o değilde ben de o delilerden oldum şuan nddjdjdjd neyse #10MilyonTLCezaVerilsin.

dünyanın her yerinde sahaya adam giriyor. ülkeyi rezil etti, ülke imajı yerle bir oldu şöyle olmuş böyle olmuş diyerek olayı abartmayın işte. daha üç ay önce sahaya yarı cıplak kadını herkes paylaştı burda. her yerde deli var gereksiz triplere girmeye gerek yok👌.

#DeliMiNeSanaYakışmadı Sanırım istediği ters tepdi abone artırmayı hedefleyen youtuber sahaya atlayarak abone katbetmeye devam etti.

Onlarda sahaya atlayan ve bizde sahaya atlayan hıyar, o kadının takipçisi arttı diye senin takipçin artacak diye bir kaide ıza sövdürerek gündem olmayın artık amk #DelimineBoykot #10MilyonTLCezaVerilsin.

Sahaya Fotoğraf

Ya siz sahaya atlayan mayolu bi kadını gecen övüyodunuz salya akıta akıta simdi bi youtuber sahaya atlamıs hapse atın diyen var fark ne cidden anlamadım.

3 gün içerisinde 7 şehit verdik; Bir delinin sahaya girmesi kadar gündem olmadı. İyi uykular Tü #SuperCup.

O değilde maç esnasında kameraların göstermediği, tüm dünyanın umursamadığı bir olayı kendi içimizde büyüttük ve artık tüm dünya o sahaya girenin bir Türk olduğunu biliyor. Sessizce çıkın işte takipten amk #DeliMiNeSanaYakışmadı.

#DeliMiNeSanaYakışmadı bak şimdi bu piç prim yapmak için sahaya atladı bu youtube dan dünya kadar para kazanıyor. Ülkemizin itibarını yerle bir etti buna ne ceza versekte bunun hayatını siksek.

#DeliMiNeSanaYakışmadı a milli takimla oynadigi reklam filmi yayinlanmasin. Dusunsene sahaya atlayan biriyle kocaman ulkenin basket takiminin reklamini yayinliyorsun. Olmazzzzzzz.

calis desen calismaz showla para kazanmanin pesinde arkadas boyle yavsatlara prim vermeyin cek kafayi atla sahaya takipci artir oh ne guzel dunya amk #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Kırk Yılın Başında Ülke Önemli Bir Organizasyona Ev Sahipliği Yapsın Salak Gereksiz Bir Youtuber Çıksın Sırf Daha Fazla Takipçi İçin Sahaya Atlasın Ülkenin İmajını Yerle Bir Etsin Bu Saatten Sonra Seni Takip Edip Para Kazandıran Zihniyetin Taaa AQ #10MilyonTLCezaVerilsin.

Sahaya Fotoğraf

Sahaya atlayan bu Aptalı takip eden son ı da bulduk mu, bundan kurtulmuş ısı @HalilSoyletmez sevimsizinin başına #10MilyonTLCezaVerilsin #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Sahaya Fotoğraf

Zengin Olmak İçin Futbol Oynanırken Sahaya Girmek Yetiyor😐 Hemen Bir Maçta Sahaya.

Mayolu kadın sahaya atlayınca kimse ülkesini rezil etti, salak vs. demedi herkesin dibi düştü şimdi bu adam yapınca mı rezillik oldu cidden çok komiksiniz :dd #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Sahaya karı girince herkes helal olsun beeee ohhhhh erkek girince ***************** :D #SuperCup.

Eşofmanla sahaya atlarsan takipçin artmaz olum tanga giyceksin bak emsallerine hepsi tangayla atladı aq.

Deli Mi Ne sahaya girmiş diye demediklerini bırakmayanlar, şampiyonlar ligi finalinde sahaya giren kadının insagram hesabını harıl harıl arayanlar aynı kişiler .d duyarınız batsın #SuperCup.

@yilmazmmutlu Mal bi yutubır dallaması da sahaya atlama chelleng çekmek istemiş 😂 lan bu ülkem çok bahtsız be.

200 ülkede canlı yayınlanan 50 bine yakın kişinin canlı izlediği çok prestijli 2 ingiliz takımının kupa finalinde sahaya muhtemelen izlenme kazanmak için Türk youtuber giriyor ülkeyi lekeledi it umarim sağlam ceza alır.

@enesbatur00 Bu sahaya atladım videosu çeksin sen de bunu eleştirme video yap başka bir youtuber da seni eleştirsin hepiniz ekmek yersiniz işte mis gibi.

#Youtuber Deli Mi Ne , #SüperKupa finalinde sahaya girdi..

90 Dakika tribünde yürekten destek olacak, maçı izleyen değil tribünde verdiği katkıyla sahaya yön verecek kardeşlerimizle omuz omuza olmak için bu blokta buluşuyoruz. Az sayıda kalan kombine için acele etmelerini tavsiye ediyoruz..

Sahaya Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler