Turkey flag

🕓

#salı Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Galatasaray’ımızın yeni transferlerinin imza töreni Başkanımız Mustafa Cengiz, 2. Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcımız Yusuf Günay’ın katılımı ile 12 Şubat 2019 Salı günü saat 14:00’te Türk Telekom Stadyumu basın toplantı odasında yapılacaktır..

#salı Twitter

#salı Fotoğraf

#salı - Twitter'da en iyi Tweetler

“Kendini faziletli görmedikçe fazilet senindir. Kendini faziletli gördüğünde ise senin için bir fazilet yoktur.” Ebu Abdullah Seczî () 117 #salı.

Hoy me levanté tan temprano que cuando sali de bañarme se me habia olvidado lavarme el pelo! jaja y ahorita me estaba tocando el pelo y oh sorpresa que lo tengo terrible 🤦🏻‍♀️ conclusion levantarme temprano no me deja pensar correctamente..

Özgürlük Yürüyüşleri 155. Gününde Atatürk Caddesinde! Alparslan Kuytul Hocaefendinin tekrar tutuklanmasının ardından Furkan Gönüllüleri Özgürlük Yürüyüşlerine devam Atatürk Caddesi 19 Şubat Salı (2019) #Özgürlük #ÖzgürlükYürüyüşleri.

#salı Fotoğraf

Camlama balkonun keyfi Dışarsı 4 derece İçersi 24 derece 🌞#salı.

#salı Fotoğraf

“İçerisinde oturulmayan evin harap olduğu gibi, içinde (Allah için) hüzün bulunmayan kalp de harap olur.” Malik b. Dinar () 115 #salı.

Sendrom biter Salı sallanır diyenler ile her güne bir koşturmadan uzak güne başlayanlar ... günaydın.

#salı Fotoğraf

Güneşin doğmasını beklemeyin bugüözaltına almışlar #salı.

#salı Fotoğraf

Kimi susaRak Kimi yaZarak Kimi Gülerek KarşıLar Hayatı / Hissettiğin gibi yaşa / Hayırlı Sabahlar ✔ #salı.

#salı Fotoğraf

Ay dios me regalaron chocolates y mi mamá ya me quiere casar. Ya se a quien salí intensa.

Günaydın ☕😊🤗🎈🌹🐞 Mutlu Sabahlar 🌸🌸🌸 #Günaydın #salı.

#salı Fotoğraf

سجود Sen yerin dibine fısıldıyorsun, Gökyüzünden #salı.

Günaydın dostlar; Yeni gün yaşama dair tüm güzellikleri beraberinde getirsin, keyif, huzur, mutluluk ve sağlık hiç gitmeyen misafiriniz olsun, Rabbim kimin nerede ne sıkıntısı var ise yarattığı tüm güzellikler hürmetine gidersin inşırlı #Günaydın #Salı.

Sali de ahi ! Que horror, para mi de ahi no volves mas, se te quema el cerebro mal, olvidate de leer algo y recordar #VerdadesSecretas.

les cuento que - - > me subí, y antes de que se cierren las puertas salí corriendo jajajajajjajajsjsjdjajjs.

imaginate nacer y después veas que tenes los mismos rasgos de jungkook o alguno de los chicos fua esa gente ya ganó todo en esta vida yo me auto chaparia todo el tiempo y andaría con el autoestima a 10000 lástima que salí re bagre me quiero rajar 1 tiro.

@alexcasasv_ Te amooo mi amor!!!, si sali en tu video y estoy muy emocionada y feliz muchisimas gracias por ponerme en tu video de verdad estoy muy pero muy feliz😄 y tu eres aun mas hermosoo😍te amooo❤SIEMPRE HOUSER, NUNCA INHOUSER🏡❤.

#salı Fotoğraf

En la madrugada salí del auto para retirar bloqueo que impedía acceder a mi hogar. Salieron 5 sujetos del Sebin con ametralladoras y caras de perro. Exigían tomara otra ruta. Platiqué con ellos sobre Vzla, y la crisis que nos traga. Me estrecharon la mano y me abrieron el paso..

Hoy es el Día Internacional de la Lucha contra el #CancerInfantil, cuyo objetivo principal es promover que todo niño/a con cáncer reciba la mejor atención médica y psicológica. Por eso, salí a la calle con una prenda blanca, apoyando a los chicos/as con cáncer #PoneteLaCamiseta.

#salı Fotoğraf

Mi amiga me utilizó subiendo una foto nuestra en la cual SALÍ HORRIBLE PAREZCO ENDEMONIADA solamente para ver si un pibe x lo ve, todo porque no tenia fotos lindas para subir, hdp tenemos miles de fotos hermosas juntas acaso ya no me queres???.

Günaydın dostlar. Salı - çarşamba - perşembe’yi kapsayan büyük ödüllü bi kuponum var. Yeterli ilgi olursa paylaşayım ✌🏻.

GÜNÜN PROGRAMI 12 Şubat 2019, Salı.

#salı Fotoğraf

“Allah’ım! Senden iman içinde sağlık, güzel ahlak içinde iman, peşinden rahmet, afiyet, mağfiret ve rıza gelen bir kurtuluş istiyorum.” #salı.

şampiyonlar ligimi la bu salı günü uefa maçımı olur 😳 neyse #Fenerinmaçıvar laaaan 😀😀😀😀💛💙.

#salı Fotoğraf

Şirket wc sinde sıra beklerken bir ses geldiki aklım gitti,tam bir insan evladından çıkamaz böle bi ses derken üst katta matkap çalışması olduğunu anladım 😂 #salı.

Galatasaray’ımızın yeni transferlerinin imza töreni Başkanımız Mustafa Cengiz, 2. Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcımız Yusuf Günay’ın katılımı ile 12 Şubat 2019 Salı günü saat 14:00’te Türk Telekom Stadyumu basın toplantı odasında yapılacaktır..

#salı Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler