Samandağ Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Samandağ Twitter

Depremin 40. gününde Hatay’da Samandağ halkı sokakta: Hakkımızı helal etmiyoruz”.

Hatay Samandağ’da halk, depremin 40. gününde kaybettiğimiz canlarımızı anıyor… “Hakkımızı helal etmiyoruz!”.

Samandağ halkı depremde katledilenleri andı. Hakkımızı helal etmiyoruz! /Ma rıhna nihna hon V/ @Silvanaemiir.

Biz Antakyalıyız Hatay senin olsun bizim temsiliyetimizin biyografisi Samandağ dır sen git mavi bir leyen bul su doldur içine otur Samandağ candır.

@e_ercis Has sektör ordan yalaka. Hataylıyım ün yiyorsa gel Hatay halkına hakkımız helal dedir. 40 gün oldu halen doğru dürüst çadır dağıtmadığı insanlar varken kalkmış tuzu kuru utanmadan Samandağ halkını terör yuvası diye hedef gösteriyor şı zihniyet memleketin içine….

@BirGun_Gazetesi samandağ ermeni mi? salak bunlar ermenice yazılar ve yıkılmayan binalar.

@fatmagul_10 1997 yılında askerligimi samandağ askerlik şubesinde yaptım inanılmaz güzel günlerim geç toplumun yaşadıgi bir ilç yaşayan herkese büyük geçmis olsun.ölenlerin ruhu şad olsun..

İnsanlar gelsin de gerçek kadın gücünü görsün. Dünyanın Samandağ’dan öğreneceği çok şey var.

@pank_reass @izzetbey55 Evet burası samandağ, peki bu yürüyüş ne zaman oldu, depremin ı günü diyor ama bir tane hasarlı bina yok, farklı tarihteki bir protesto yürüyüşü olabilir, herkesin elinde fidan olduğuna göre orman yangınları sonrası….

@DonduAnar @izzetbey55 Orada olan çokça arkadaşım meğerse Gürcistandaymış jzjzajsjs siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ya. Hatay da şu dönemde hava sıcak olur. İnanmasanız da orası Samandağ ve montaj değil video 🙃.

Ulan tek başıma yedi sülalenden daha milliyetçiyim. Samandağ Hatay’dır, Hatay ise Türkiye..

@e_ercis Bu istihbarat raporunun neresinde Samandağ yazıyor? Göz göre göre nasıl iftira atabiliyorsunuz böyle ya. Depremzedelerin yüreği yanmış, eylem yapmış. Yazıklar olsun size de , sizi konuşturana da . Fetö den zerre farkınız yok.

@milligazetecom Burası Samandağ koministlerin bölgesi sizde bunların köpeğisiniz….

azıcık açıkmı olmus ne cuckold acaba samandağ tarafında yerim var ücret yok teyit var.

Samandağ Fotoğraf,Samandağ Fotoğraf by Selin,Selin on twitter tweets Samandağ Fotoğraf

@e_ercis Kıçından element uydurma oradakiler Samandağ halkıdır çevre illerden gelen filan yok , hepsi Atatürkçü cumhuriyetçi insanlardır senden fazla vatanperverdir.

@boduribrahim0 @e_ercis Konya Belediyesi ki en yakın müdahale edebilecek bölge idi ve tüm ekipmanı ve 2500 personel ile ilk gün Hatay a gitti. Devlet ve millet o bölgeye aktı. Sahi nerede idi CHP’li Hatay belediyesi ,Samandağ belediyesi ve ekipleri ! İlk onların müdahale etmesi gerekmiyor muydu ?.

6/#Samandağ 40 gün Hakkımız helal etmiyoruz Ma rihna nihna hon-Gitmedik bir buradayız.. Unutmak yok, affetmek yok, helalleşmek yok..

Yürüyüş nereye gerçekleşmiş Samandağ belediyesine belediye başkanı hangi partiden CHP den balık bey trolluk yapmaya devam.

bunlar hatay belediyesine ve erzaklari evinde saklayan samandag belediyesine hakkini helal etmeyen hatayli vatandaslar.

@alimahir bunlar bunlar hatay belediyesine ve erzaklari evinde saklayan samandag belediyesine hakkini helal etmeyen vatandaslar.

@TurgayKocakaya Suan Samandağ dan geliyoruz hala iyi bir ilerleme goremedim gaziantep giderken gördüklerim güzelim şehri o halde görmek rabbim yardım etsin hepimize 😭.

@e_ercis Ulan daha insanların 40 çıkmadan rant peşinde koşan sizler mi bileceksiniz Samandağ halkının neci olduğunu.

@e_ercis Samandağ da yürüyüşe katılanlar sana dava açsalar direkt kazanırlar! Sen herkese iftira at, hakaret et serbest öyle mi? Yav organize kötülüksünüz valla!.

@GassalogluMetin @tele1comtr Deprem sadece Samandağ da olmadı ki acı büyük ama siyasi saikle çok karşı çıkıldı. Eğer dönüşüm olsaydı kayıp bu kadar olmaz di..

Bı raporların hangi cümlesin Samandağ halkının terörist olduğunu gösteriyor anlatsana biraz allahın boşu . Okuduğunu anlamamışsın zaten . Raporda eskişehir malatya falan filan bir sürü il geçiyor bu raporlarda geçen her il terörist mi yani ?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Bank of America
  • #BayKEMALdeBirlestik
  • #BAŞARDIK
  • Bedelli
  • #beklentim
  • Beştepeden Denklik
  • #CamdakiKız
  • Cehenneme