Turkey flag

🕓

#sancaktepe Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Alınan ilk bilgilere göre; Çekmeköy ilçemiz Kirazlıdere Mahallesi Sultangazi Caddesi Parkverde Sitesine düşen askeri helikopterdeki 4 yaralı askerimiz Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir..

#sancaktepe Twitter

#sancaktepe Fotoğraf

#sancaktepe - Twitter'da en iyi Tweetler

Elim helikopter kazası sonucu hakkın rahmetine kavuşmuş olan askerlerimizin ruhları şaad olsun mekanları cennet bahçelerinden bir bahçe olur inşallah #Sancaktepe.

Sancaktepe de düşen Helikopter de 4 şehit verdik .. Rabbimiz cennetinde ağırlasın ,Vatan Sağ Bu Helikopterler neden bu kadar sık düşer hesabının sorulmasını Devletimizden bekliyoruz.

Yayın yasağı getirilmesi helikopterin kazayla değil, eylemle düşürülmüş olduğu şüphesini artırıyor. Yeni bir Sancaktepe olayı.

Sancaktepe’de meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerim. Şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun..

#sancaktepe Fotoğraf

Önce Sancaktepe’de bugün de Çekmeköy’de düşen aynı tip Amerikan malı UH tipi helikopter Bell firması. Söylenecek söz yok. Mekanınız cennet olsun. #çekmeköy.

#sancaktepe Fotoğraf

İstanbul Çekmeköy’de kaza sonucu düşen helikopterde şehit olan askerlerimize rahmet, Türk Milletine ve ailelerine başsağlığı diliyoruz. Mekanları cennet, ruhları şad olsun! #Sancaktepe.

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun Rabbım ailelerine sabır versin Başımız sağ olsun #sancaktepe.

Yine hangi anne babanın, kardeşin, evladın, eşin, sevgilinin canından can koptu kim Mekanınız Cennet olsun.🇹🇷 #Sancaktepe #Çekmeköy.

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Allah ailelerine sabır versin. #sancaktepe.

Istanbul Sancaktepe’de dusen askeri helikopterde sehit olan evlatlarimiza Allah’tan rahmet, milletimize sabir ve bassagligi diliyorum..

Sancaktepe ye düşen helikopter deki 4 askerimiz Sehit olmuş allah dan rahmet ailelerine aabir diliyorum..

Alınan ilk bilgilere göre; Çekmeköy ilçemiz Kirazlıdere Mahallesi Sultangazi Caddesi Parkverde Sitesine düşen askeri helikopterdeki 4 yaralı askerimiz Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. #sondakika #sultangazi.

Şuan 4 askerimiz hastahanede şehit oldu ordaki izdihamdan ambulansın geç çıkması bile bir sebep bunun vebalini o merakınızla nasıl ödeyeceksiniz yazık sizin gibi topluma insanlığa. #Sancaktepe.

İstanbul sancaktepe de düşen helikopterde şehit olan 4 askerimize Allahtan rahmet diliyorum TSK ve miletimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum..

#Sancaktepe de dusen helikopterde Şehit olan Vatan evlatlarinin mekani cennet Allah sabirlar Bu acilarin son olmasi dilegi ile..

Milletimizin başı sağolsun . Vatan sağolsun🇹🇷🇹🇷🇹🇷 . #Sancaktepe.

Sancaktepe bölgesi askeri helikopterlerimiz için adeta bermuda şeytan üçgeni cografyasına döndü...İnşaallah haberler çok kötü değ.

İstanbul Sancaktepe de Askeri helikopter düşmesi sonucu 4 askerimiz şehit olmuştur. Milletimizin başı sağolsun..

#Sancaktepe Vali açıklama yapıyor ; 4 askerimiz Şehit olmuş Helikopter ‘de 4 asker vardı . Mekanları cennet olsun.

Sancaktepe’de düşen helikopterde Şehid olan 4 Askerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır Milletimizin Başı Sağ.

SANCAKTEPE DE DÜŞEN HELİKOPTERDE 4 ASKERİMİZ ŞEHİT ŞIMIZ SAĞ OLSUN..

Offf Sancaktepe’de 4 askerimiz şehit olmuş yeter artık 😢 Rabbim mekanınızı cennet eylesin Ruhunuz şad olsun 🙏.

Test sürüşü sırasında İstanbul Sancaktepe’de düşen askeri helikopterde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun 🙏.

Alınan ilk bilgilere göre; Çekmeköy ilçemiz Kirazlıdere Mahallesi Sultangazi Caddesi Parkverde Sitesine düşen askeri helikopterdeki 4 yaralı askerimiz Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir..

Mahalle Buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bu akşam; 📍 18:00’da Yavuz Selim Mahallesi (1050 Sk No: 10) 📍 19:00’da Sancaktepe Mahallesi (924 Sk. No: 18/Z) Yavuz Selim ve Sancaktepe Mahalleli komşularımızı bekliyoruz. #MemleketİşiGönülİşi @ismet_ozturk.

#sancaktepe Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler