Turkey flag

🕓

#SayınBaşkanaMektupVar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

#SayınBaşkanaMektupVar Adeletle Hükmetmek İstiyorsan Kurana Kulak Ver. Ve Müslimlerden Ol.

#SayınBaşkanaMektupVar Twitter

#SayınBaşkanaMektupVar Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar - Twitter'da en iyi Tweetler

#SayınBaşkanaMektupVar Adeletle Hükmetmek İstiyorsan Kurana Kulak Ver. Ve Müslimlerden Ol..

#SayınBaşkanaMektupVar fetonun yargi uzerindeki etkisinin devam ettigi acikca bagli insanlar masum olmalarina ragmen yinede sesizce bas egerek cezaevlerinde Oktar ve arkadaslarinda oldugu gibi.

#SayınBaşkanaMektupVar adalet mekanizmasi dogru isletilmeli, iftira ile tutuklanan binlerce masum icin cok acil adim cezaevi kosullari sucsuz insanlarin agar hasta oldugu hatta olumlerin meydana geldigi yerlere donusmus durumda @adalet_bakanlik.

#SayınBaşkanaMektupVar Cezaevine her giren suçlu demek değildir. Suçlu bile olsa MAHKUMLARA EZİYET HARAMDIR!.

#SayınBaşkanaMektupVar Cezaevine her giren suçlu demek değildir. Suçlu bile olsa MAHKUMLARA EZİYET HARAMDIR! Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar ✅CEZAEVLERİ ÇOK SOĞUK ✅SU YOK ✅YATACAK YER YOK ✅YEMEKLER ÇOK KÖTÜ Dosya bomboş olduğu için yeni işkence türü soğuk ile zayıflatılan bünyelerin itirafçı olması sağlanmaya çalışılıyor..

@KingJesus2019 @Brotherhood3490 #SayınBaşkanaMektupVar.

@KingJesus2019 @Brotherhood3490 #SayınBaşkanaMektupVar Fotoğraf

#ReisMakineMüh1500Kadro #SayınBaşkanaMektupVar sa Üst akıl ingiliz derin devletinin dünyaya yaydığı ekonomik krizin ve terörün çözümü bir lider etrafında toplanarak islam birliğini kurmaktır.

📌Hasta olanın tedavisi yapılmıyor 📌İlaç verilmiyor 📌İnsanlar yerlerde yatıyor 📌Koğuşlar soğuk 📌21. yy. Türkiyesine yakışmayan bir durum bu #SayınBaşkanaMektupVar.

📌Hasta olanın tedavisi yapılmıyor
📌İlaç verilmiyor 📌İnsanlar yerlerde yatıyor
📌Koğuşlar soğuk
📌21. yy. Türkiyesine yakışmayan bir durum bu #SayınBaşkanaMektupVar Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar Trump ın ekonomik açıdan Türkiye ye bitiririz tweet inin arkasında Erdoğan ın kenevir üreteceğiz açıklaması var. Milyarlarca dolar zarar edecek ABD kenevir üretiminden.

Sayın başkan forvet istiyoruz, sabrımızı zorlama açıkla artık şu isimleri 23 Ocak tarihine kadar çatlarız.😂🦁 @MstfCngz1905 #SayınBaşkanaMektupVar.

Dindar nesil yetiştireceğiz diyenlerin eliyle dine engel #SayınBaşkanaMektupVar.

Dindar nesil yetiştireceğiz diyenlerin eliyle dine engel #SayınBaşkanaMektupVar Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar Sayın Adnan Oktar Cezaevleri şartlarının iyileştirilmesi için Sayın Cumhurbaşkanımıza mektup yazdı. Mahkûmlar ıslah olması için cezaevlerine konuluyor. Eziyet veren bir ortamda hiçbir mahkum ıslah olmaz..

#SayınBaşkanaMektupVar
Sayın Adnan Oktar Cezaevleri şartlarının iyileştirilmesi için Sayın Cumhurbaşkanımıza mektup yazdı. Mahkûmlar ıslah olması için cezaevlerine konuluyor. Eziyet veren bir ortamda hiçbir mahkum ıslah olmaz. Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar eskiden şiddet ile işkence yaparlardı şimdi ise psikolojik.

#SayınBaşkanaMektupVar eskiden şiddet ile işkence yaparlardı şimdi ise psikolojik Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar ne sebep olursa olsun bir insan bu şekilde yaşamamalı..

#SayınBaşkanaMektupVar ne sebep olursa olsun bir insan bu şekilde yaşamamalı. Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar Ülkede bela katlamalı artıyor. Adaletin aksak, çifte standartın, ağır mağduriyetlerin olduğu bir yerde bereket kalmaz. Bu durumdan siyasilerimizde muzdarip ve ancak onlar çözüme vesile olabilir. @RT_Erdogan @dbdevletbahceli.

#SayınBaşkanaMektupVar: Dünyaya örnek ve lider olma ülküsüyle yola çıkan Türkiye’mizin adalet sistemini küçük düşürmeyi amaçlayan bu tuzağı bozmak ve vatandaşını devletine küstürme oyununu durdurmak Cumhurbaşkanımız ve Cumhur İttifakı’nın elindedir.

#SayınBaşkanaMektupVar Sn. Adnan Oktar: Her şey Cumhurbaşkanımızdan gelecek tek bir talimata bakmaktadır..

#SayınBaşkanaMektupVar Sn. Adnan Oktar:
Her şey Cumhurbaşkanımızdan gelecek tek bir talimata bakmaktadır. Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar Sayın Adnan Oktar: Sayın Cumhurbaşkanımızdan Cezaevi şartları düzeltilmeli dedi. @RT_Erdogan.

#SayınBaşkanaMektupVar Sayın Adnan Oktar: Sayın Cumhurbaşkanımızdan Cezaevi şartları düzeltilmeli dedi.
@RT_Erdogan Fotoğraf

Hasta olanın tedavisi yapılmıyor İlaç verilmiyor İnsanlar yerlerde yatıyor Koğuşlar soğuk 21. yy. Türkiyesine yakışmayan bir durum bu #SayınBaşkanaMektupVar.

Hasta olanın tedavisi yapılmıyor İlaç verilmiyor İnsanlar yerlerde yatıyor Koğuşlar soğuk 21. yy. Türkiyesine yakışmayan bir durum bu #SayınBaşkanaMektupVar Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar Arkadaşlarımıza söylenen, şu kadar yıl ceza alacaksın şeklindeki söylemler yasal değil, dosyanın gizliliği ile bağdaşmayan, mahkemenin iradesine saygısızlık olan ifadeler. Bu sözlerin hiçbir gerçekliği yok, amaç sadece arkadaşlarımızı baskı altına almak.

#SayınBaşkanaMektupVar Arkadaşlarımıza söylenen, şu kadar yıl ceza alacaksın şeklindeki söylemler yasal değil, dosyanın gizliliği ile bağdaşmayan, mahkemenin iradesine saygısızlık olan ifadeler. Bu sözlerin hiçbir gerçekliği yok, amaç sadece arkadaşlarımızı baskı altına almak Fotoğraf

Cezaevlerinin ve yargı sürecinin daha da iyileştirilmesi için sn. Başkan’ın ve sn. Bilal’i Yıldırım’ın açıklamaları vardı. Şimdi bu olumsuz şartları bizzat yaşayarak tecrübe eden sn. Adnan Oktar’dan #SayınBaşkanaMektupVar önemli konuları samimi olarak ifade etmiştir.

#SayınBaşkanaMektupVar #TekTipAskerlik bekleyen Gençler bu hafta müjde bekliyor Reis @RT_Erdogan @Akparti.

#SayınBaşkanaMektupVar #TekTipAskerlik bekleyen Gençler bu hafta müjde bekliyor Reis @RT_Erdogan @Akparti Fotoğraf

#SayınBaşkanaMektupVar Cezaevlerinin kötü koşulları düzeltilmeli. Binlerce tutuklu şu an soğukta zor şartlarla mücadele ediyor. Hastalandırma işkenceden beter. İşkence 10 dk da bitiyor. Sağlığın bozulması günlerce aylarca sürüyor. Bazen tüm hayatına mal olabiliyor. @RT_Erdogan.

Her zaman olduğu gibi zor zamanında dahi devletinin yanında olan Adnan Oktar’dan #SayınBaşkanaMektupVar bu güzel ahlaklı insan tavsiyelerinde ülkemiz için daima en iyisini istemiştir, yazdığı kitaplar yaptığı ilmi çalışmalar buna örnektir.

Her zaman olduğu gibi zor zamanında dahi devletinin yanında olan Adnan Oktar’dan #SayınBaşkanaMektupVar bu güzel ahlaklı insan tavsiyelerinde ülkemiz için daima en iyisini istemiştir, yazdığı kitaplar yaptığı ilmi çalışmalar buna örnektir Fotoğraf

Cumhurbaşkanımız mazlumların hep yanında olmuştur, gereğini yapacaktır. #SayınBaşkanaMektupVar @RT_Erdogan.

Cumhurbaşkanımız mazlumların hep yanında olmuştur, gereğini yapacaktır.
#SayınBaşkanaMektupVar @RT_Erdogan Fotoğraf