#Secim Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#Secim Twitter

Gel, yol yakınken siyaseti bıraktığını açıkla, ülke nefes alsın. Ha, ille de “Tarihi bir seçim hezimeti yaşamak benim de hakkım” diyorsan hakkını teslim edeceğimizden kuşkun olmasın..

#Secim Fotoğraf,#Secim Fotoğraf by Selahattin Demirtaş,Selahattin Demirtaş on twitter tweets #Secim Fotoğraf

Önüne gelene “seçim sonrası ne yapacak ?” diye tehditler savuran bankamatik faresini korku sarmış: “dokunulmazlık” arkasına saklanmak için milletvekili adaylığı başvurusunda bulunmuş 😂 Korkma titre fare….

seçimden sonra değil seçimden önce. seçim vaadi olmayacağız. bizim partimiz Stajdır. #StajyerÇırakMeclisiBekliyor.

@vekilince Hani bir film vardi adam sahilde kosarken sari yagmurluk giyen ihtiyar balikci felsefe yav ne oluyor bunlara su sari yagmurlugu giydiklerinde patlarip yumrugu denize siyasetcilerde secim yaklastiginda bir tuhaf oluyorlar :).

@Ycel41394879 Bu bölümde; iblis ve ekibinin, bir binanın bilinmeyen 14. katındaki toplantı konuşmalarını, kendi ağızlarından ifşa etmeye devam ediyoruz. İblis ve ekibinin seçim propaganda diyalogları, Aşağıdaki blog sayfamı.

@tokcem Merak ettim dee bu uçak uçabiliyorsa niye uçan görüntüsü yok 🤔 Yoksa seçim üstü zaten düşünme ve sorgulama yetisi olmayan vatandaşlara göstermelik maket uçak yapıp pistte gezdirip oy mu topluyorsunuz 🤦🏻‍♂️ Zira en son 2011 de yerli uçağımız göklerde afişi asmıştınız daaa 🤷🏻‍♂️.

#Secim Fotoğraf,#Secim Fotoğraf by Halil Kıratlı,Halil Kıratlı on twitter tweets #Secim Fotoğraf

Ekrem İmamoğlu: Seçim günü sandıklarımızın başında olacak, tüm oylarımıza sahip çıkacağız ki elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine müsaade etmeyelim.

Chp nin yeni din anlayışı deşifre oldu ,kendi kanallarında söylediler .Rezillik diz boyu seçim öncesi iyi oldu bu açıklamalar kararsız seçmen için biçilmiş kaftan . 😂.

Nisan ayında açılırsa eğer, Online devam eden uygulamalı bölümler açılır Teorik bölümler Online devam eder bence. Üstelik önümüzde Ramazan ayı, Ramazan bayramı ve bayramdan 3 hafta sonra seçim var. + #BaharDönemiUzaktan #YazaKadarUzaktan.

KN
KN

@Iordeddardstark Furkanım sapladı beee ! Seçim günü karşılıklı toscanello limoncello yakmamız yok mu be ?.

@serbiatourism Bu bölümde; iblis ve ekibinin, bir binanın bilinmeyen 14. katındaki toplantı konuşmalarını, kendi ağızlarından ifşa etmeye devam ediyoruz. İblis ve ekibinin seçim propaganda diyalogları, Aşağıdaki blog sayfamı.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ABD Merkez Bankası
  • #ABOveMaaşZammıHakkımız
  • Adaleti MumlaArıyoruz
  • #AdımFarah
  • Affet Türkiyem
  • Alarm
  • Amiiin
  • Aminn