SekizAylıkBahar Tutuklandı Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

SekizAylıkBahar Tutuklandı Twitter

Tüm aile cezaevinde ! Din Kültürü Öğretmeni Büşra Çulha, eşi ve 8 aylık Bahar dün tutuklanarak Edirne Cezaevi’ne gönderildi. Yasalara göre hamile kadınlar ve bebekli kadınlar tutuksuz yargılanır ya da cezaları ertelenir. SekizAylıkBahar Tutuklandı HaberinizVarMı.

SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf,SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf by Mehmet Ali ASLAN,Mehmet Ali ASLAN on twitter tweets SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf

zalim aleyhine bağıra bağıra bile beddua edilebilir SekizAylıkBahar Tutuklandı yasattiklarinizi yaşamanız dileği ile zalimler için yaşasın cehennem.

SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf,SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf by DeepDarkRaven,DeepDarkRaven on twitter tweets SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf

Kanuna göre içeride ki bebekli annelerin bırakılması gerekirken,kanunlara aykırı olarak bir anne ve SekizAylıkBahar Tutuklandı.

Büşra Çulha ve eşi Halil Emre Çulha Edirne’de tutuklandılar. 8 aylık Bahar BEBEK de şu an annesiyle Edirne Cezaevi’nde. Bir bebeğin daha demir parmaklıklar ardında büyümemesi annesiyle özgür olması adına Etiketimiz: SekizAylıkBahar Tutuklandı.

SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf,SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf by Markoslaw,Markoslaw on twitter tweets SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf

Büşra Çulha ve eşi Halil Emre Çulha Edirne’de tutuklandılar. 8 aylık Bahar BEBEK de şu an annesiyle Edirne Cezaevi’nde. Bir bebeğin daha demir parmaklıklar ardında büyümemesi annesiyle özgür olması adına Etiketimiz: SekizAylıkBahar Tutuklandı.

SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf,SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf by Markoslaw,Markoslaw on twitter tweets SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf

Uyan #Türkiye HaberinizVarMı cezaevlerindeki ihlallerden kaçırılan insanlardan, dün tutuklanan 8 AYLIK ÇOCUKTAN ,hasta tutuklulardan,yaşlı tutuklulardan HaberinizVarMı SekizAylıkBahar Tutuklandı.

Bir aile daha parçalanmış. Sosyal medyanın tesirini biliyoruz. Bu insanların bizden başka kimseleri yok. Arkadaşlar, hep birlikte destek olsak 🤲 SekizAylıkBahar Tutuklandı HaberinizVarMı.

SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf,SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf by Kerem Gurbet,Kerem Gurbet on twitter tweets SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf

Devletimizin,Cumhurbaşkanının,Adalet(siz)Bakanın ne kadar şerefsiz ve çukur olduğunu hergün,her an görü anladık katilsiniz,ne haysiyetiniz var, ne karakteriniz var anladık anladık. SekizAylıkBahar Tutuklandı.

SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf,SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf by Tanık(kitap ortası),Tanık(kitap ortası) on twitter tweets SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf

Bu aracın içinde 8 aylık Bahar Bebek ve öğretmen annesi Büşra Çulha var. Bebekler anneleriyle birlikte parklara- bahçelere gitsin lütfen,cezaevinin soğuk duvarları onlara göre değil. Kanunları uygulayın…. @bybekirbozdag @adalet_bakanlik SekizAylıkBahar Tutuklandı.

SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf,SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf by Sincerly,Sincerly on twitter tweets SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf

SekizAylıkBahar Tutuklandı Bu suçsuz günahsız bebekler kendileri gibi suçsuz günahsız anneleri ile içerde olduğu sürece ülke olarak daha çok belanın içinden geçeriz bu kadar masumun ahı inletirken hapishane duvarlarını..

SekizAylıkBahar Tutuklandı Ne zaman bu millet yeter kardeşim artık bu kadar bebek, ev hanımı, öğretmeni suçsuz günahsız içeri attınız diyecek merak ediyorum..

Terörist yaftası yemek çok eliyle suçlu ilan edil,yaşam hakların elinden alınsın,olmadık iftiralara maruz kal,suç teşkil etmeyen konulardan dolayı ceza çekmektense ölümü göze al,cani gibi muamele gör SekizAylıkBahar Tutuklandı HaberinizVarMı.

SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf,SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf by corroboree,corroboree on twitter tweets SekizAylıkBahar Tutuklandı Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ali Gündüz
  • Alkol
  • ALİ G.
  • Amatör Spor Haftası
  • #antalyatravesti
  • #atatürküsevmiyorum
  • Çalışma Bakanlığında
  • Ölürüm Türkiyem