Selahattin Demirtaş Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Selahattin Demirtaş Twitter
duvaR
DuvaR

Selahattin Demirtaş İranlı kadınlar için saçlarını kazıttı.

Selahattin Demirtaş Fotoğraf,Selahattin Demirtaş Fotoğraf by duvaR,duvaR on twitter tweets Selahattin Demirtaş Fotoğraf

Selahattin Demirtaş: « Erdoğan’ın diplomasının sahte olduğu ortaya çıkarsa; - Atadığı Anayasa Mahkemesi, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu üyelerinin görevleri düşer. - Atadığı tüm valilerin, kaymakamların, rektörlerin görevleri düş ».

Selahattin Demirtaş: “İran’da özgürlük için direnen halkın yanında olduğumuzu belirtmek için hücre arkadaşım Dr. Selçuk Mızraklı ile beraber saçımızı kazıttı #Mahsa_Amini #IranProtests.

Selahattin Demirtaş Fotoğraf,Selahattin Demirtaş Fotoğraf by FERHAT TUNÇ,FERHAT TUNÇ on twitter tweets Selahattin Demirtaş Fotoğraf

Bebek Katili Apo Öcalan Terörist tir Selahattin Demirtaş Terörist’tir Sırrı Süreyya Önder Terörist tir Ahmet Kaya Terörist tir.

Ne diyor BAY KEMAL “Bize oy verin Selahattin Demirtaş ve Kavala’yı cezaevinden çıkaralım…” YANİ yine anaların babaların ciğerlerini yakalım.! REİS ZİLLETİ TAKASTA KULLAN Meral Akşener Muharrem İnce Dünya Lideri ERDOĞAN.

Selahattin Demirtaş Fotoğraf,Selahattin Demirtaş Fotoğraf by Nevin Erdem🇹🇷,Nevin Erdem🇹🇷 on twitter tweets Selahattin Demirtaş Fotoğraf

Selahattin Demirtaş “ Erdoğan’nın diplomasının sahte olduğu ortaya çıkarsa ; - Atadığı Anayasa Mahkemesi, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyelerinin görevleri düşer. - Atadığı tüm Valilerin , kaymakamların, Rektörlerin görevleri düşer..

Selahattin Demirtaş Teröristtir Yasin Börü ve 52 kişinin katilidir.

Kürtlerin Cumhurbaşkanı adayı Sayın Selahattin Demirtaş..

Selahattin Demirtaş Fotoğraf,Selahattin Demirtaş Fotoğraf by Helen ama kürt olan🥂,Helen ama kürt olan🥂 on twitter tweets Selahattin Demirtaş Fotoğraf

Selahattin Demirtaş: Mersin’deki saldırıyı kınıyorum, demokratik siyasette ısrarcı olun.

@AkVatan_ @atkn_t Eeee nerde kalmıştık 😉 Selahattin Demirtaş Tərörīśttīr Nokta.

Selahattin Demirtaş’tan ‘afiş’ açıklaması: Halkımız bu provokasyona alet olmayacaktır via @GazeteDavul.

Selahattin Demirtaş TERÖRİSTTİR Aksi yönde düşünce belirtende TERÖRİSTTİR.

Önceki dönem Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş ile Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Selçuk Mızraklı #MahsaAmini için saçlarını kazıtarak dayanışma duygularını ilettiler . Eylemlerini selamlıyoruz.

Selahattin Demirtaş Fotoğraf,Selahattin Demirtaş Fotoğraf by Hdp İskenderun İlçe örgütü,Hdp İskenderun İlçe örgütü on twitter tweets Selahattin Demirtaş Fotoğraf

@kilicdarogluk Hem pkklı Selahattin Demirtaş’a özgürlük iste hem pkknın siyasi ayağı HDP ile ittifak ve işbirliği yap sonra yüzün hiç kızarmadan şehidimize başsağlığı dile 😡 Utan utan.

Selahattin Demirtaş Fotoğraf,Selahattin Demirtaş Fotoğraf by Ali Demir,Ali Demir on twitter tweets Selahattin Demirtaş Fotoğraf

Selahattin Demirtaş seni biraz adam zannediyordum ama sende emperyalizmin kayiğina binmişsin. Nasıl mı .Yaa arkadaş İslam Cumhuriyetinde herkes bilirki binlerce yarım baş örten insan var. sen nerden çikardin saçinin bir teli göründü diye bir kadının öldürüldüğünü.....

Terörist selahattin demirtaş ve CHP li siyasetçiler arasında bir fark göremiyorum..

@AytenYl41143633 @umitozdag Cumhurbaşkanı adayınız ! Terör hükümlüsü Selahattin Demirtaş da çıksın İnşallah inşallah 🤣 siz Türkçü idiniz demi 😂😂🤣.

@Dr__Nilay @kilicdarogluk Selahattin Demirtaş’ın PKK lı olduğunu iddia ederseniz tüm HDP seçmeni PKK lı demiş olursunuz Selahattin Demirtaş’ın PKK lı olduğundan ötürü hapiste olduğuna inanmıyorum.

Demirtaş: İddiaları bir de benden dinleyin Selahattin Demirtaş yargılandığı davada üzerine atılan iddialar üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı..

🇹🇷🇹🇷 Biz ne ara bu hale geldik CHP % 22 oyun var HDP %11 etti 33 ikide benden otuz beş eee neyin kafası terörist Selahattin Demirtaş seviciligi nerden gelir,de başkanlık bakanlık adı geçer insan ZUL eder telaffuz ederken ! Adamım nereye dönsen BİZ fazlayiz !! CUMHUR İTTİFAKI 🇹🇷.

@HD_Personeli @Hulaasa_Esra Bak dəngəsiz kardeş istersen kendini yərdən yere vur ama gerçek bu Selahattin Demirtaş Teroristtir! Şimdi də-fol bu mentden :).

“Baskı ve zulme karşı direnmek sadece kadınların sorumluluğu değildir. “ #SelahattinDemirtaş #SelçukMızraklı.

Selahattin Demirtaş, İranlı kadınların protestolarına destek vermek için saçını kazıtmış. Aynı hassasiyeti gösterip LPGT li Gaylerin sesi olmak içinde bişiler yapacağına yürekten inanıyorum :).

Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında değiliz. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında değiliz. Selahattin Demirtaş’ın yanında değiliz. Her kim ki, bu üç aday dışında ve Türk milletinin sesine kulak verirse seve seve onun yanında oluruz..

“kendini kel yaptı” ne demek ya? Oldu o zaman saçları uzayınca da “kendini saçlı yaptı” diyelim. “Selahattin Demirtaş, İran’daki protestolara destek için saçlarını kazıttı/kazıdı.”.

Bu güzel yüreği hissedemeyenlere acı Çok özelsin Selahattin Demirtaş...

Sedat Peker Emre Olur @krnlklrn Meral Akşener Selahattin Demirtaş Kemal Kılıçdaroğlu @memleketyoutube.

Selahattin Demirtaş #Mahsa_Amini İçin saçını kazıttı.

Selahattin Demirtaş Fotoğraf,Selahattin Demirtaş Fotoğraf by Gülistan Aydın,Gülistan Aydın on twitter tweets Selahattin Demirtaş Fotoğraf

Teori ve pratik uyumu deyince aklıma gelen ilk lider Selahattin Demirtaş yine yanıltmadı bizi. #SelahattinDemirtaş 🕊️.

Hepsi bizzat senin ağzından çıkmış kelimeler bay kemal neden alınıyorsun sen değilmisin özgürlük isteyen selahattin demirtaş teröristine utanmaz.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #ÖSYMSessiz
  • çikolataya
  • #çokutandım
  • #öabt
  • B A T I R D I N I Z
  • Banka
  • Bankanın
  • #BatuhanKaracakaya