Selami Sarıtaş Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Selami Sarıtaş Twitter

Demokrat Parti İstanbul il başkanımız Sn @EkremErayArda ve Demokrat Parti ailesi olarak saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Başkanı Sn Selami Sarıtaş beyefendiye geçmiş olsun ziyaretindeyiz. Saldırıyı kınıyoruz. GELİN CANLAR BİR OLALIM, İRİ OLALIM, DİRİ OLALIM.@DpGultekinUysal.

Selami Sarıtaş Fotoğraf,Selami Sarıtaş Fotoğraf by Cemal Enginyurt,Cemal Enginyurt on twitter tweets Selami Sarıtaş Fotoğraf

Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Kirli ve karanlık elleri çok iyi tanıyoruz. Ancak başaramayacaklar..

Uğradığı çirkin saldırı sonucu yaralanan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş’ı arayarak geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Cenab-ı Hak ülkemizin birlik ve beraberliğine kast edenlere fırsat vermesin, kardeşliğimizi ebediyete kadar sürdürsün..

Cemevlerine ve Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş’a yönelik gerçekleştirilen alçak saldırı ile toplumumuzu ayrıştırmaya ve bölmeye çalışanlara karşı @RTErdogan ‘ın Muharrem ayı iftarına katılması kurgulanan algı operasyonuna karşı önemli bir tavırdır. Olması gerekendir..

Evinin önünde saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş’ı arayarak geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Muharrem ayını idrak ettiğimiz bu mübarek günlerde, birliğimizi hedef alan provokatif eylemleri lanetliyorum. Hiçbir güç birliğimizi bozamayacak..

Odatv
Odatv

Alevi Vakıfları Federasyonu 2. Başkanı ve Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş, evinin önünde saldırıya uğradı Saldırganların motosikletli ve kasklı oldukları öğrenildi..

Ankara’da cemevlerine yapılan saldırının ardından bu kez İstanbul’da Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş saldırıya uğradı: Saldırganların bir an önce hesap vermesini bekliyoruz.

medyablok
Medyablok

Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş, evinin önünde kimliği henüz belirlenemeyen kişilerce darbedildi..

Alevi Vakıfları Federasyonu 2. Başkanı ve Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş, evinin önünde saldırıyı şiddetle kınıyorum..

Evinin önünde saldırıya uğrayan Alevi Vakıfları Federasyonu 2. Başkanı ve Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Muharrem ayında birlik ve beraberliğimize karşı olanları şiddetle kınıyorum..

Bütün inançlar kutsal ve saygıdeğerdir. Hiç kimse inancından ötürü kınanamaz ve kimse inancını başkasına dayatamaz. Alevilik, Anadolu Müslümanlığının öncü kolu ve ana damarıdır. Aleviliğe yahut başka bir inanca yapılan saldırı, hepimize saldırıdır..

Cemevleri ve Alevi kardeşlerimize saldırıları şiddetle kınıyorum. Seçim öncesi OHAL ilan etmek için her türlü provokasyonun yapılacağı bir döneme girdik.

Alevi Vakıfları Federasyonu 2. Başkanı ve Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş evinin önünde kimliği belirsiz motorlu,2 kişi tarafından saldırıya uğramıştır. Başkanıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyor,Çocuklar yapmıştır açıklamalarını kısa süreçte duyacağız yetkili şahıslardan..

Alevilere yönelik alçakça saldırıları cezasızlıkla ödüllendirenler yaşananların sorumlusudur. Kartal Cemevi Vakfı Başkanı sevgili Selami Sarıtaş’a yapılan bu hain saldırıyı kınıyor, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..

Bu da mı münferit ve bir meczubun ya da eski Türkiye’nin işi?.

'Alevi Vakıfları Federasyonu İkinci Başkanı ve Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş, evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı.' Bu olup bitenler normal mi ?.

Alevi Vakıflar Federasyon Başkanı Haydar Baki Doğan, Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş’a Yönelik Saldırı ile ilgili Açıklama Yapıyor - CANLI.

📌Provokasyonlar devam ediyor! 📌 Alevi Vakıfları Federasyonu 2. Başkanı ve Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş, adres sorma bahanesiyle yanına yaklaşan kimliği henüz belirlenmeyen kişilerce evinin önünde saldırıya uğradı..

Selami Sarıtaş Fotoğraf,Selami Sarıtaş Fotoğraf by 23 DERECE,23 DERECE on twitter tweets Selami Sarıtaş Fotoğraf

Evinin önünde saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş’a geçmiş olsun diyor, faillerin bir an önce yakalanmasını diliyorum..

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Sn. @osmannnurika ve AK Parti Kartal İlçe Başkanımız Sn.@EbubekirTsyurek ile birlikte; dün uğradığı saldırı sonucu yaralanan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Sn. Selami Sarıtaş’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik..

Selami Sarıtaş Fotoğraf,Selami Sarıtaş Fotoğraf by Av.Serkan Bayram,Av.Serkan Bayram on twitter tweets Selami Sarıtaş Fotoğraf

Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş, evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğramış ! Çevresi tarafından ‘Çok naif’ bir insan olarak bilinen bir kişi olduğu bilindiği için bu saldırının bireysel olmadığı ihtimali çok yüksek. Birileri bir plan içinde !.

Alevi Vakıfları Federasyonu İkinci Başkanı ve Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş, evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı.

Muharrem Mateminde Aleviler’e dönük saldırılar adım adım artıyor. Selami Sarıtaş’a yapılan saldırıyı kınıyoruz!.

Alevi Vakıfları Fed. 2. Başkanı, Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş’a evinin önünde yapılan saldırıyı kınıyor, saldırganları lanetliyorum. Kardeşliğimize kast edenlere karşı birlik ve beraberliğimizi korumaya devam edeceğiz. Sn. Başkan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..

Selami Sarıtaş Fotoğraf,Selami Sarıtaş Fotoğraf by Gökan ZEYBEK,Gökan ZEYBEK on twitter tweets Selami Sarıtaş Fotoğraf
Tele1 TV
Tele1 TV

Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş’a evinin önünde saldırı.

Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş’a yapılan çirkin saldırıyı lanetliyoruz. Muharrem ayında birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize kast edenler hukuk önünde asla cezasız kalmamalıdır. Kardeşliğimizi muhafaza edecek, bizi bölmeye çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz..

Selami Sarıtaş Fotoğraf,Selami Sarıtaş Fotoğraf by Buca İlçe Başkanlığı,Buca İlçe Başkanlığı on twitter tweets Selami Sarıtaş Fotoğraf

🔴#SONDAKİKA Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Ülke olarak kritik bir süreçten geçiyoruz lütfen Oyuna.

duvaR
DuvaR

Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş uğradığı saldırıyı anlattı.

Evinin önünde saldırıya uğrayan Alevi Vakıfları Federasyonu 2. Başkanı ve Kartal Cemevi Başkanı Selami Sarıtaş’a geçmiş olsun. Bu çirkin saldırıyı kınıyorum. Muharrem ayında bu saldırılarla birlik ve beraberliğimize kastetmeye çalışanlar hukuk önünde gerekli cezayı almalıdır..

Selami Sarıtaş Fotoğraf,Selami Sarıtaş Fotoğraf by Ali Kılıç 🇹🇷,Ali Kılıç 🇹🇷 on twitter tweets Selami Sarıtaş Fotoğraf

Alevi kurumlarına ve yöneticilerine yönelik saldırılar devam ediyor. Son olarak, Alevi Vakıfları Federasyonu ikinci başkanı ve Kartal Cemevi başkanı Selami Sarıtaş evinin önünde saldırıya uğradı. Alevi kurum ve yöneticilerine yönelik bu alçakça saldırıları kınıyorum..

Selami Sarıtaş Fotoğraf,Selami Sarıtaş Fotoğraf by Selman Yeşilgöz,Selman Yeşilgöz on twitter tweets Selami Sarıtaş Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • alanya
  • Alex
  • Aleyküm
  • Ali Babacan
  • Amin
  • Arda Güler
  • Atakan Çakır
  • atakan çakır