Serbest Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Serbest Twitter

Dolar rezervi satmayın. Bu bir çözüm değil. Rezerv satarak denge sağlanmaz. ’den ’e indireyim diye satılan rezerv VEYA serbest piyasaya müdahale, ileride çok daha büyük zarar verir… Politika faizini indiriyorsanız, sonucuna katlanın, eninde sonunda katlanılıyor zaten..

Tele1 TV
Tele1 TV

Motosiklet sürücüsünü 7 yerinden bıçaklayan saldırgan serbest bırakıldı. Dehşet anları kask kamerasına saniye saniye yansıdı..

Nasıl serbest? En ufak düşünce suçuna, hamile ka dına hemen tutuklama verilir, öldürmeye kast eden serbest!!! @adalet_bakanlik.

HÜDA PAR
HÜDA PAR

Biz gelirsek; uyuşturucuyu sokakta gençlere pazarlayanları bölük bölük alıp cezaevine sevk edip öbür taraftan kısa bir süre sonra af kanunlarıyla serbest bırakmayacağız..

Serbest Fotoğraf,Serbest Fotoğraf by HÜDA PAR,HÜDA PAR on twitter tweets Serbest Fotoğraf

soğuma saprofit serbest vuruş sürat katarı öldürülüş tuvalet ispirtosu #çerkezköy fütursuzluk akşam vakti celbetmek #kapaklı yamanabilmek komisyon standartlaşmak.

Serbest Fotoğraf,Serbest Fotoğraf by yogendera,yogendera on twitter tweets Serbest Fotoğraf

Bağışlamak, bir mahkumu serbest bırakmak ve asıl mahkumun kendiniz olduğunu fark etmektir. #karsiyaka.

Serbest Fotoğraf,Serbest Fotoğraf by Kacı Brodsho,Kacı Brodsho on twitter tweets Serbest Fotoğraf
EDa
EDa

Motosiklet sürücüsünü 7 yerinden bıçaklayan şoför serbest birakildi.

.. 7 yerinden bıçakladı ve serbest bırakıldı! İşte böyle bir adalet sistemi var ülkede! Bu sisteme kim nasıl güvensin? Nasıl inansın? Herkes kendini savunsun, kendini korusun, kendi adaletini kendisi sağlasın mı deniliyor? Gücü yeten yetene mi?.

Terör örgütü propagandası yapan Mersin Büyükşehir Belediyesi çalışanı 3 kişi serbest bırakılmasının ardından yapılan itiraz sonucu yeniden tutuklandı..

Yeni Türkiye’de katiller, uyuşturucu tacirleri/baronları, tecavüzcüler, gaspçılar, hırsızlar, dolandırıcılar, rüşvetçiler, devleti soyanlar serbest ve makam/mevkideler, iftiraya uğrayan masumlar ise hapiste. Yazık ettiler ülkeye..

@oblomov1lyic Herifin anasının isminin yemuş olmasından tut, mezhebine, babasının etnik kimliğine herşeyi kullanacaklar. Gidip ehe ehe muhtara yardımcı , kavala serbest urfada fındığa fiyat filan açıklayıp anadoluda seçim propagandası yapacak. Yaeci aklı bu kadar işte..

@eness_turann Evet dogru mk adaletine bak adami 7 yerinden bicakladi pc serbest mk hakimi savcisina bak bende suriyeli dövünce karakoldan zir ciktim bu pici birakan hkimin mk koyam.

@profdrcetiner Bahçe büyüdü hayvanlarda büyüdü ve hızla çoğalıyor üreme serbest malum😑.

Esir değişiminde serbest kalan Ukraynalı askere Rus işkencesi!.

Serbest Fotoğraf,Serbest Fotoğraf by Qırım Haber Ajansı,Qırım Haber Ajansı on twitter tweets Serbest Fotoğraf

@tele1comtr Bi daha ki sefere balta kullansın diye serbest bırakılmış, başka açıklaması olamaz..

@tele1comtr Bu bıçak çeken şahıs şakalaşmak için mi çekmiş o bıçağı da serbest kalmış? Sadece gözlerindeki nefret ifadesinden 10 yıl yatarı var. Canavarca hisle adam öldürmeye teşebbüsten tutuklanması lazim. İlla o adamın ölmesi mi gerekiyor arkadaş ya?.

@tele1comtr Bu adamı serbest bıraktılarsa cidden adaletini bu memleketin. Umarım o kararı veren hakimin de başına gelir aynı olay. Olm nasıl vicdansızlara kaldı bu ülke ya?? Çoluğumuz çocuğumuz var. Katil olmadan atlatırsak şu hayatı büyük lüks olacak bu gidiş.

@avburakbilmezz @avumuryildirim Hocam bilmediğim için affedin. Bir insanı 7 yerinden bıçaklamak adam öldürmeye hakim neyi göz önünde bulundurarak serbest bırakıyor böyle bir vakada?.

Videonun ilk 15 saniyesinde bıçağı karşısındaki insanın göğüs bölgesine savurdu, birkaç yerinden bıçakladı ve serbest bırakıldı :D.

Ya şaka mısınız ne serbesti? Kasten adam öldürmeye teşebbüs değil mi bu ? Nasıl serbest kalıyor aklım almıyor artık yeter ya.

@mmkubilay bankalara büyük baskı var döviz mevduat faizleri serbest piyasa değil. KKM zaten bireysel yatırımcı yavaş yavaş çıkacaktır ama gidecek yer bırakmamaya çalışıyorlar..

İstanbul serbest piyasada dolar 18,3570 liradan, avro 18,0480 liradan güne başladı. #karadenizekonomi.

Pala ile 2 kişiyi yaralayan 2 kişi serbest kaldı Haberin Devamı<<<<<<.

Serbest Fotoğraf,Serbest Fotoğraf by inegöllü metin,inegöllü metin on twitter tweets Serbest Fotoğraf

@boersemann70 Muhtarım amacınız Allah rızası için zorda olan ihtiyacı olanlara yardımsa ki ben öyle olduğuna eminim yorumları sohbet serbest olduğunda açın , hatta takipçiler olarak bizlerde tepki koyalım . Biz bilmiyoruz sizlerden ehil olanlardan yardım bekliyoruz. Selamı ve dua ile 🖐️🤲.

@yirmiucderece @SunaVarol_ Bu nasıl adalet ya ben cem küçük için yazı yazdım hakaret davası açılmış mahkemeye cikicam adam 7 kez insan bicakliyor serbest pes vallahi billahi.

@DoguEsrefoglu__ adli kontrol şartıyla serbest bırakıldılar mı? o zaman bırakılırlar birazdan.

Yazık günah be Allah cezasını versin bir insana canice saldırmak canını yakmak ne kadar kolay oldu ve serbest öyle böyle adaletin taa ALLAH BELASINI VERSİN !!!.

@Morto64677685 @haykobagdat Selahattin demirtaş ve osman kavalanin serbest bırakılmasını istiyorsanız bana oy verirsiniz ne demek.

@yirmiucderece Herkesi öldürün kesin biçin doğrayın tecavüz taciz kafanıza göre yaşayın zaten adalet yok serbest oluyorsunuz miss gibi ya ne güzel ohhhhhh (!).

@ozckarahan @ibrahimekinci16 Serbest piyasa sistemi savunuyorsunuz demek. Teşekkürler, başarılar Hocam..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Barış Alper
  • Bünyamin
  • Belhanda
  • Berna
  • #BeşiktaşınMaçıVar
  • #BJKvsFB
  • Cansu
  • CHPye OY VERME