Turkey flag

🕓

Serdar Aziz Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

SÖZCÜ | ÖZEL: Fenerbahçe’de sakatlıkların dönüyor olması Ersun Yanal’ın yüzünü güldürüyor. Serdar Aziz ve Hasan Ali’nin Denizli maçında oynaması bekleniyor. İlk defa ideale yakın bir kadro ile Denizli maçına çıkacak olan Fenerbahçe’de yüzler gülüyor..

Serdar Aziz Twitter

Serdar Aziz Fotoğraf

Serdar Aziz - Twitter'da en iyi Tweetler

Fenerbahçeli Serdar Aziz’in Denizlispor karşısındaki performansı: 🔸 *İkili mücadele kazanma: 14/16 🔸 *Top kapma: 6 🔸 Uzaklaştırma: 6 🔸 Hava topu kazanma: 8/8 🔸 Pas yüzdesi: %83 *Takımda en iyi istatistik.

Serdar Aziz Fotoğraf

Bu saatte uyandıran sis neyse günaydın Serdar Aziz fan club.

Serdar Aziz Fotoğraf

Erman Toroğlu: Evin sahibi Serdar Aziz, mümkün olduğu kadar onunla oynayacaksın. Jailson orada tatmin etmedi, herkes yerinde oynayacak. Yerinde oynatmadığın oyuncunun yerini de kaybettiriyorsun..

Serdar Aziz Fotoğraf

Jailson’un özverisini, iyi niyetini bir kenara koyarak söylüyorum: Serdar Aziz farkını, özellikle ikili mücadelelerde net ortaya koydu. Topu taşıyan stoperi herkes ister, modern futbolda da çok kıymetlidir ama asıl görevini yapamadıktan sonra diğerlerinin pek de değeri kalmıyor..

Serdar Aziz Fenerbahçe kadrosundaki en iyi ve en güvenilir stoper. Sakatlık problemi yaşamadığı sürece sahada olmalı..

Bu arada ciddi Serdar Aziz en iyi stoper diyenler varmış. Ben şaka sanıyordum.

Bugün bir kez daha anladık ki savunmaya yazılacak ilk isim Serdar Aziz, gözünü seveyim kendine iyi bak be adam sakatlanma.

Serdar Aziz Fotoğraf

Denizlispor-Fenerbahçe maçı: En çok ikili mücadele kazanan: Serdar Aziz En çok top kapan: Serdar Aziz En çok top uzaklaştıran: Serdar Aziz Hava topu kazanma mücadelesi: 8/8 😎 RAMOS KALDIĞI YERDEN DEVAM 😎.

Serdar Aziz Fotoğraf

Demek ki neymiş mevkisinin adamı vasat da olsa oynatılmalıymış.. Serdar Aziz de bugün bu görevi 90 dakika boyunca elinden geldiği şekilde yaptı..Jailson da bugün orta sahada oynatılmalıydı...

⚡ Serdar Aziz 🆚️ Denizlispor ▪Kazanılan İkili Mücadele: 14 ▪Kaybettiği İkili Mücadele: 2 ▪Hava Topu Kazanma: 8/8 ▪Başarılı Pas Oranı: %82 ▪Top Kapma: 6 ▪Uzaklaştırma: 6 ▪Yapılan faul: 1 ▪Yaptığı faul: 0.

Serdar Aziz Fotoğraf

Yıllık € maaş alan Tolga Cigerci ; 2 Gol Yıllık € maaş +Bonuslar +Özel Jet+Çocuklarının okul masrafları ödenen Radamel Falçao ; 1 Gol Yolunacak çok kaz Bu arada BEDELSİZ gelen Serdar Aziz de var teşekkürler @GalatasaraySK #DNZvFB #HEDEF29.

Serdar Aziz Fotoğraf

Emre bu sene destan yazıyor. Kaptan kariyerinin finalinde büyük oynuyor. Tebriklerrr 👏👏👏💛💙 Bu akşam hakiki savunmacı Serdar Aziz mevkisinde gerekenleri yaptı ve rahatladık. Hasan Ali yokluğunda değeri artan bir oyuncu. İnşallah bir daha sakatlanmaz. Kazanmak güzel şey👍.

agzımı acmak istemiom da bi se olmaz suredir stoper izlemioduk sag ol serdar aziz.

Yalnız farkettiniz mi bilmiyorum. Serdar Aziz sakatlığı atlatıp normal defans hattına döndüğümüzden beri daha oturaklı oynuyoruz. serdar bir daha sakatlanma len sakın çırparım.

serdar aziz, cam adam olmasa harbi stoper oğlu zanka ise stsl için stoper. boşa kudum kudum kudurdular ilk haftalar.

serdar aziz çok daha önceden iyileşseydi diye düşünmeden edemiyorum 😔💔.

2 gol 1 asist yapan adama küfür ediyorlardı Ersun balonun tek olumlu hareketi Tolga cigerciyi kesmemesi emre kesilip serdar Aziz takıma monte edilirse moses ve krusenin de takıma katılmasıyla zor puan kaybeder takım ligin üstünde bı kadro kurulmuş.

sakatlığı olmadığı sürece serdar aziz bu takıma yazılacak başlıca kişilerden biri boş yapmayalım o yüzden.

Serdar Aziz ne top oynuyor be girdiği her ikili mücadeleyi kazandı bütün hava toplarını aldı. Sezon başından beri oynasa fazladan en az 5 puanımız vardı...

@12numaraorg Serdar Aziz umarım sakatlık yaşamaz,haftalar sonra ilk defa defans böllgesu güven veriyor.

ozan, serdar aziz, gustavo masallah olum hepinize masallah. hasan ali’nin daha bindirmesi yok. karısına atlayayım onun. kazasız belasız geçelim şunu..

Serdar aziz ne oynadı be nerdeydin olm şu ana kadar bize Jailsonun hatalarını izletmek zorunda bıraktın adam harbiden stoper oglu stoper.

Topla oynama yüzdemiz Çok Yüksek En Çok Topla oynayan Oyuncu Serdar Aziz 😄.

serdar aziz, barrow için beni itti diyor. Adam ağzıyla audi a3 çekiyor. İtmesine gerek gok..

SÖZCÜ | ÖZEL: Fenerbahçe’de sakatlıkların dönüyor olması Ersun Yanal’ın yüzünü güldürüyor. Serdar Aziz ve Hasan Ali’nin Denizli maçında oynaması bekleniyor. İlk defa ideale yakın bir kadro ile Denizli maçına çıkacak olan Fenerbahçe’de yüzler gülüyor..

Turkey En Popüler Eğilimler