Turkey flag

🕓

#SerhatTugan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#SerhatTugan Böyle bir sevinç biçimiyle bugün tanıştım. Kederden yapılmış bir sevinç var içimde. Her dilek eksik kalır yaşananlar karşısında..

#SerhatTugan Twitter

#SerhatTugan Fotoğraf

#SerhatTugan - Twitter'da en iyi Tweetler

#serhattugan tam tamına 28 yıldır ceza evinde ve annesinin oğlunun tahliye edildiğini haberini alıyor sonrası işte . Her ne olursa olsun bir anne 😏.

Dile kolay 28 yı Kaç mevsim geç Kaç mutlu Kaç üzüntüyü... O soğuk demir parmaklıklar ardında yaşadı Bu gün özgürsün ve annenin gözünde yeni doğmuş #SerhatTugan.

16 yaşinda suçsuz içeri giren ogul 28 yil aradan sonra 44unde serbest. #SerhatTugan`in ayaklari topraga basti..

Bir insanin 28 yilini caldilar. Iftirayi bu ulkenin mayasi haline getirdiler. O anaya sevinc yasatabiliyordunuz da Allah korkunuz simdi mi agir bir ana artik dizlerini boyle sevincten dovmesin.🙏🌹#SerhatTugan.

16 yaşında cezaevine giren DGM mağduru Serhat Tugan için 28 yıl sonra tahliye kararı geldi. Dile kolay, 28 yıldır verilen bir hukuk mücadelesi ve bir ananın sabırla bekleyişi. Semiha Ana’nın gözü aydın olsun. #SerhatTugan.

#SerhatTugan Fotoğraf

#SerhatTugan tanımıyorum! Ama 90lı yıllardan beri hapisteymiş. Annenin dilini anlamasam da acısını anladım. Yazıktır, kadıncağız sevinmeyi bile unutmuş, halbuki oğlu özgür olmuş....

Konu #SerhatTugan dan açılmışken araya #İlhanComak koymak isteyen arkadaşlara sadece yapmayın diyorum. PKK tutsağıdır, 25 yıldır cezaevinde, bedel de hepimizden çok ödedi, gel gelelim niye gündem yapmayın deme meseleme :.

28 yılını çaldınız,mutlu musunuz? #SerhatTugan #dadêSerhatberdan.

#SerhatTugan Fotoğraf

Bir insanın 28 koca yılını suçsuz yere almak! 28 yıl!! Ne acı.. Ve maalesef daha acı olan Serhat gibi nice evlatlar, yiğitler bu şekilde suçsuz yere cezalandırıldı. Çok yazık be 28 yıl ne demek dile kolay geliyorda insan düşününce nefret ediyor herş #SerhatTugan.

Geçen bir ömrün hesabını belki kimse vermeyecek ama yinede çok sevindirici #SerhatTuğan.

Serhat Tugan, şarkıdaki gibi adımlarını saymadan deli taylar gibi koştuğun uzun upuzun ömrün olsun, dilerim. #SerhatTugan.

Oooooyyyyy 16 yaşında çocukken başlayan ve asla yeri doldurulamayacak bir boşluğun ardından özgürlüğe giden yolun başında bir yorgun adam #SerhatTugan kalan zamanı gönlünce güzel yaşamanı dilerim. #ilhançomakaözgürlük dileğim het daim bakidir ....

# SerhatTuğan, who entered prison at the age of 16, was released 28 years later. I hope all political prisoners will be free as soon as possible..

#SerhatTugan Fotoğraf

28 yıl sonra özgürlüğe ilk adım. Koca bir ömür çalındı heba edilip gitti Çaldığınız bu ömrün vebali içindesiniz #SerhatTuğan.

#SerhatTugan Fotoğraf

Bugün Alınan En Güzel İkinci Haber 28 yıl Sonra #SerhatTugan serbest bırakıldı ✌✌ Darısı Diğer Özgür Tutsaklara 🙏.

#SerhatTugan Fotoğraf

Bir annenin 28 yıldır hapsedilen oğlunun özgürlük haberini aldığı an #SerhatTugan.

#SerhatTugan Böyle bir sevinç biçimiyle bugün tanıştım. Kederden yapılmış bir sevinç var içimde. Her dilek eksik kalır yaşananlar karşısında..

Hissedemezdim sanıyorum adaptasyonu asla sağlayamazdım. #SerhatTuğan.

28 Devamina bir sey yazamiyorsun, o hissi/duyguyu nasil yaziya dokebilirsin ki hem. #SerhatTugan.

پسرش (سرهات توغان) بعد از ۲٨ سال از زندان آزاد شدە و وقتی خبر آزادی پسرش را بهش می‌گویند. #SerhatTuğan.

Sen içeri düştüğüden beri, güneşin etrafında tam tamına 28 kere döndü dünya ! Bilmeyene sorarsanız: “Lâfı bile edilmez, mikroskobik bir zaman.” Sana sorulursa: “28 senesi ömrünün.” #SerhatTugan 16 yaşında bildiri dağıtmak suçuyla yargılandığı dava sonucu 28 yıl hapis yattı !.

#SerhatTugan Fotoğraf

Çocuktan bir müebbetlik çıkartan adalet, sığmıyor artık annelerin kalbine. #SerhatTugan.

Adaletin batsın Dü Tam 28 yıldır tutuklu olan #SerhatTuğan tahliye oldu. 16 yaşından beri hukuksuz bir şekilde içerde geçen bir ömü.

16 yaşında bildiri dağıtmaktan içeri girdi. Örgüt üyeliğinden yargılandı. 28 yıl yattı. 44 yaşında hapisten çıktı. 10 kişiyi öldürmüş olsaydı o kadar afla 3-5 yıl yatıp en az 5 kez dışarı çıkmıştı, . 28 yılını çaldınız. 28 lan! 28 yıl ne demek? Vicdanınızı skym. #SerhatTuğan.

28 yıl sonra tahliye olan #SerhatTuğan’ın annesi Semiha Ana’nın şaşkınlığında ve dizlerini dövmesinde yılların özlemi ve ö Tahliye haberini duyunca aklıma ilk gelen 28 yılda Serhat Heval kaç kilometre volta atmıştır? Dışarıdaki hayatında adımları duvarsız yolu açık olsun!.

Turkey En Popüler Eğilimler