Turkey flag

🕓

Shane Larkin Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

- Shane Larkin: Ben takıma yardımcı olmak için elimden geleni yaptım. Ribaunt, asist ne gerekiyorsa yaptım. Bunun sonucunda rekor oldu. Finalde de aynı açlıkla mücadele edeceğiz. 🔵.

Shane Larkin Twitter

Shane Larkin Fotoğraf

Shane Larkin - Twitter'da en iyi Tweetler

Ufuk Sarıca: Anadolu Efes’in finale yükselmesindeki en büyük etken bireysel olarak Shane Larkin’in performansıydı. Oyun anlayışı olarak da ribauntlardaki üstünlüğü ve de toplamda kısa oyuncuların Fenerbahçe Beko kısalarına kurduğu üstünlüktü.

Shane Larkin Fotoğraf

Shane Larkin firma la mejor actuación jamás vista en una Final Four #F4GLORY 📽🔝 | Eurohoops.

@ismailsenol Sizi severler sevmezler ama özel anlatımlarınız insanları mutlu eder dün ki maç çok özel bir maçtı shane larkin final four en özel performansı vardı anlatım da ona yakışır olmalıydı ama sizde maalesef o performans yoktu eleştiri bu olduğunuza inanmak.

- Shane Larkin: Ben takıma yardımcı olmak için elimden geleni yaptım. Ribaunt, asist ne gerekiyorsa yaptım. Bunun sonucunda rekor oldu. Finalde de aynı açlıkla mücadele edeceğiz. 🔵.

Shane Larkin Fotoğraf

#F4GLORY| Shane Larkin’in üçlük atarken çıktığı yü 🦋.

Shane Larkin Fotoğraf

Uzandım. Tam bir şeyler düşünürken, Shane Larkin bşr yerlerden içeriye perdesiz, sorgusuz, sühalsiz penetre Çık aklımdan adam. Tamam kaybettik bitti gitti..

Shane Larkin olarak görüyorum sinirlerim alt üst oldu.

Shane Larkin Fotoğraf

Shane Larkin: do fundo do banco do Boston Celtics na última temporada para comandar o Anadolu Efes à decisão da Euroliga com 30 pontos, sete rebotes, sete assistências e dois roubos de bola contra o Fenerbahce..

El domingo iré con el Efes, con el equipo de los dos jugones: Shane Larkin & Vasilije Micic. Hoy han fundido a la tropa de Obradovic con 55 puntos y 70 de valoración entre los dos #F4Glory.

Shane Larkin Fotoğraf

Anadolu Efes’te gecenin kahramanı Shane Larkin’den Fenerbahçe Beko zaferi için çarpıcı sözler.

The Shane Larkin Show needs no introduction. Una historia de velocidad, primer paso y cuerpo. Qué grande Efes y qué formato más injusto para Fenerbahçe, muy perjudicado por las lesiones..

Ergin Ataman büyüksün. Obradovich e Shane Larkin ile vurdu. Sanki Shane Larkin i bütün bir sene bu maç için hazırlamış #BenimYerimBurası.

Şu güzelliğe bakar mısınız? Shane Larkin’in klası ile bu takım Şampiyon olacak! @AnadoluEfesSK #BenimYerimBurası #F4GLORY.

@dj_murat_ Çok iyi bir oyun çıkardın shane Larkin ama yine de iki takım da çok iyi temsil ettiler bizi iki takımıda tebrik ediyorum Anadolu Efes inşallah şampiyon olur daha mutlu oluruz 👏🇹🇷👏🇹🇷👏🇹🇷.

Shane Larkin gönlümde James Harden la aynı kategoriye girdi. Efsaneydi #F4GLORY #AnadoluEfes.

#EuroLeague @AnadoluEfesSK oyun kurucusu Vasa Micic, @FBBasketbol maçının ardından konuştu. Shane Larkin ve kendisinin iyi oyununa vurgu yaptı:.

Fenerbahçe Beko’nun içinden geçen adam Shane Larkin. 43 verimlilik puanı ile Final Four rekoru kırdı! #F4GLORY  🏀 30 sayı 🔥 9/14 şut isabeti 🎯 7 asist 👊 7 ribaund 💥 2 top çalma.

Shane Larkin Fotoğraf

Shane Larkin: Savaşmaya devam edeceğiz.

Shane Larkin Fotoğraf

@HBK_Obradovic Obradovic ve Fenerbahçe Beko bireysel oynayan takımlara karşı hiç bir zaman çözüm bulamadı ve hep kaybetti buna bir çözüm bulmamız gerek. CSKA finali De Colo, REAL MADRİD finali Luka Doncic, ANADOLU EFES Shane Larkin.

Shane Larkin misin nesin rakip takımda olmasan hayran olacağım sana ama holiganlığım tuttu çok kılım sana şu an #F4GLORY #FenerbahçeBeko.

Shane Larkin - Vasilije Miçiç @ShaneLarkin_3 Tartışmasız ligin en değerli ikilisi #F4Glory #Euroleague.

Shane Larkin Fotoğraf

Vİtoria Gasteiz itfaiyesi göreve. Shane Larkin alev aldı şehri komple yakacak..

Shane Larkin, Fenerbahçe üstünde bir şeyler deniyor..

Shane Larkin Fotoğraf

@morrisonn27 atayım ama izleme abi, Shane Larkin denen götelek mafediyor bizi, Obrodoviç delirdi :(.

dakika, 7 sayı... Shane Larkin gerçekten kariyer maçlarından birini oynuyor daha şimdiden Anadolu Efes adına..