Turkey flag

🕓

#SimdiSunuDiyorum Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#ŞimdiŞunuDiyorum Bırak ta çık kalbimden Artık seni sevmem Alırım başımı giderim Giderim ellerinden Kırık dökük kelimelerim Delice söylenirm Adını, En.

#SimdiSunuDiyorum Twitter

#SimdiSunuDiyorum Fotoğraf

#SimdiSunuDiyorum - Twitter'da en iyi Tweetler

32 yıldır seçim yaşayıp oy kullanı Bundan daha ; REZİL SAKİL PİSLİK ÇUKUR ÇAMUR AŞAĞILIK BELDEN AŞAĞI ... İftira, yalan üzerine kurulu kampanya yürütülen seçime tanık olmadı #ŞimdiŞunuDiyorum ve umuyorum ki ; G*tlerinize yapışan o koltuklar mezarınız .

Churchill sezonu acılmıstı soda tuz üçlüsü yazin vazgecilmezim 😁 #Pazar #SimdiSunuDiyorum.

#SimdiSunuDiyorum Fotoğraf

#SimdiSunuDiyorum Müjde vaktinde gelmezse Pazarlığa döner Hiç bir Pazarlık müjde olmaz Aklın ortak kararı bu olmalı Her yerden feryatlar yükseliyor Bir karı koca düşün Adam sorumsuz**.

#SimdiSunuDiyorum Bazen, bazı şeyler bazı anlamlara #mutlupazarlar.

#SimdiSunuDiyorum HER KARAR BİR SEÇİMDİ Size düşünmeniz için bir soru: Protestan, Katolik, Yahudi, Müslüman veya Budist kültüründen gelen uzmanlardan hangisinin geliştirdiği “yapay zeka” hem en zeki hem de “en akıllı” olur..

#SimdiSunuDiyorum Fotoğraf

#ŞimdiŞunuDiyorum Hislerinize güvenin, en azından çok fazla üzülmezsiniz..

#SimdiSunuDiyorum KARGANIN ADI; Zenginlik getireceğim “Getir” Bakıyorsun, cebindeki götürmüş....

#SimdiSunuDiyorum Fotoğraf

Saygının, sevginin, hatta şefkatin bile iyileştiremeyeceği insanlar #sabahattinali #ŞimdiŞunuDiyorum.

Simdi sormali kim akıllı kim akıldan yoksun akıldan yoksunların çağındayız aklımızda bir yoksunluk bin yoksulluk Çağın aklı olan deli tarafındayiz #SimdiSunuDiyorum.

Kendime not: Hayat hesapla değil, nasiple yaşanı #pazar #SimdiSunuDiyorum.

#ŞimdiŞunuDiyorum Bazı insanların vicdanları tertemiz. Hiç kullanılmayan yer elbette ki temiz kalır. #pazar.

@sputnik_TR Eyyy @RT_Erdogan sultanahmeti dolduramıyorsun ama ısrarla fen eğitimi veren okul yerine yobazlık için cami yapıp açıyorsun. Çamlıca camisinin parasi ile 2 okul yapılırdı. Rezilsin gençliğin eğitimin düşmanısin #pazar #ŞimdiŞunuDiyorum siz varken ülke Bayar..

#SimdiSunuDiyorum bazı acılar var ki vazgeçilmesi için değil daha sıkı tutunulması için yaşanır..

#ŞimdiŞunuDiyorum sen seversin benle konuşup eski sevgiline geri dönmeyi @omugiller.

#SimdiSunuDiyorum İstanbul’u almak için yapamayacakları hile yok, her sandıkta bir oy değiştirilse bile çok büyük bir risk oluşturacak..

Ahh Ahh bir deli raporum olsa herşeyi sakinlikle ve olgunlukla karşılayacam Yok işte 😕#SimdiSunuDiyorum #Pazar @ArzucaRT.

Yarım kalan ve onu son dakikada yetiştirmek için koşuşturduğumuz işlerimiz kadardı insanların birbirlerine verdikleri değer. Hem ayrılan zaman hem keyfiyet itibarıyla insanlar arası kıymet alışverişinde yaşanan durum bundan ibaret. BD. Tatlı pazarlar. #SimdiSunuDiyorum.

#ŞimdiŞunuDiyorum Madem bugün #17MartDünyaİyilikGünü bugün iyi olmayı seçiyorum,kötü olmak kimseye ın olduklarımla barışacağım,ilk adım benden.

#SimdiSunuDiyorum yalnızlığın güzel yönleride yok değil hani. Kimse nereye gidiyorsun neredesin napıyorsun kimlesin diye sormuyor Oh Mis..

#SimdiSunuDiyorum ölum diye bir gerçek olduğu bu dünyada ben artık kocam olsun istiyorum evimin kadını çocuklarımın anası olmak istiyorum artık ben.

#SimdiSunuDiyorum Gitmek için sebep çoktur; ama sevmeye bahane arar kalan. Unutma, kαpının kolunα uzαnαcak yαşα geldiğinde, gitmeyi öğrenir insα Herkese güzel bir #pazar sana GÜLE GÜ.

#SimdiSunuDiyorum Fotoğraf

#pazar #SimdiSunuDiyorum ruhunuz canlansın iyi dinlemeler..

Güzel bir gülü, Güzel bir geceyi, Güzel bir dostu, herkes ister. Önemli olan gülü dikeniyle, Geceyi gizemiyle, Dostu da tüm derdiyle #Pazar #ŞimdiŞunuDiyorum.

#SimdiSunuDiyorum Hacivat-Karagöz tiyatrosuna mahkum değiliz..

#SimdiSunuDiyorum Fotoğraf

#ŞimdiŞunuDiyorum Bırak ta çık kalbimden Artık seni sevmem Alırım başımı giderim Giderim ellerinden Kırık dökük kelimelerim Delice söylenirm Adını, En.

Turkey En Popüler Eğilimler