Sizin Allah Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Sizin Allah Twitter

“Sizin gerçek hocanız, sizi özgürleştirendir.” Nietzsche Herkes bildiğinin öğretmeni, bilmediğinin öğrencisidir. Cehalet ve önyargı gerçek köleliktir. Bununla savaşan tüm öğretmenlerin dünü-günü-yarını kutlu olsun. Allah’ın teşvik primi saydığım tüm öğrencilerime selam olsun..

“Bizim sizinle ittifak yapmaya hiç niyetimiz yok. Biz sizin saray görünümlü kumarhanenizi yıkmaya geliyoruz!” Meral Akşener #iyiolankazansın Allah’ına kurban! @meral_aksener.

Sizin Allah Fotoğraf,Sizin Allah Fotoğraf by Mehmet Aslan 🇹🇷,Mehmet Aslan 🇹🇷 on twitter tweets Sizin Allah Fotoğraf

Elinde kürekle o hayvanı katleden kişi acilen Allah Senin Belanı versin Buna imkan tanıyan orada onu seyredenler sizin de başınıza kürekle vurulsun.

Allah ile de aramıza duvarlar örmek istiyorlar. Hayallerimize, rüyalarımıza, imanımıza müdahale etme hakkını buluyorlar kendilerinde. Benim inandığım Allah bana devlet kurma vaadinde bulunuyor. Sizinki yasaklamayı emrediyorsa, o sizin sorununuz….

Allah belanızı tez zamanda versin. Dünya sizin yüzünüzden bu halde. Kendi küçük çıkarlarınız için memleket yakıyorsunuz..

Peki, anladığınız dil bu. Bunun böyle olacağı en başından belliydi. Elinize duygu sömürüsü malzemesi geçti. Çözümsüzlkte ısrar ettiğiniz sürece geçecek de. Ben, sizin yediğiniz dana ve koyunların kürekle öldürülmesini de istemiyorum. Ama siz Allah mısınız bir canı öldürüyorsunuz?.

Hiç kimse bana dinden, inançtan söz etmesin, her şeyiniz küllü O savunmasız hayvanlara kıydıktan sonra dilinizden düşürmediğiniz o Allah sizin tez günde belanızı #Konyadakatliamvar.

Ne olursanız olun gitmeyin Konya ya orada vahşet var, dilsiz kullara işkence var katliam Videoları izleyemedim Allah sizin bin türlü cezanızı Hayvanlar kadar değeriniz yok şu dü Tez zamanda aynı şekilde insallah sizede🙏😡 #Konyadakatliamvar.

Amına koyduğumun çocukları ben kedilerimin tırnaklarını kesemiyorum canları yanar diye sizin allah belanızı versin ya. Bu orospu çocuklaro hiçin hapishane kurtuluş ne yaptıysa aynı cezayı çekmesi gerekiyor!! #Konyadakatliamvar.

Sokaklarda köpek istemiyorum diyenler. Köpeklerin yerleri barınaklar diyenler. O kürekle 1 kez de siz vurdunuz o köpeklere, siz buna zemin sağladınız. Siz izin verdiniz. sizin de allah belanızı versin. #konyadakatliamvar.

Ayette “Yeryüzünde yürüyen bütün hayvanlar ve kanatlarıyla uçan bütün kuşlar da ancak sizin gibi birer ümmettir Buyuruyorken, nasıl böyle canavarlaşabiliyorlar o masumlara yaaa hiç mi vicdanları yok Allah korkusu olmayan biri bunu yapabilir ancak çok korkunç #Konyadakatliamvar.

Okuduğunu anlamayan beyinsiz sürüsü lütfen yazmasın bana. Sizin aptallığınızı çekemem. Her Allah’ın günü sokakta köpek istemiyoruz diye zırladığınız için barınaklara alınıyor köpekler. Barınakların düzenlenmesi için belediyene yüklendin mi? Hayır. O zaman kes sesini kessss!.

Sizin hiç mi vicdanınız yok? Hiç mi insani duygunuz yok? Nasıl bunu yaptınız? Nasıl bunun emrini verdiniz? Nasıl bunu izlediniz? Bu ne tür bir canilik. Biz ne ara bu kadar leş bir hale geldik. Çok korkunç allah kahretsin #Konyadakatliamvar.

İnanamıyorum,nefret ediyorum sizden nefrettt #konyadakatliamvar Allah belanızı versin sizin.

Bunun hesabı en ağır şekilde sorulmalı. Bunu yapanların ve yaptıranların alacağı nefesin allah belasını versin. Namusunuz yok lan sizin. #konyadakatliamvar.

ALLAH BELANIZI VERSİN hayvanın kafasına kürekle vurmak nedir be vicdansızlar. Enam Suresi 36. ayet “Yeryüzünde yürüyen bütün hayvanlar ve kanatlarıyla uçan bütün kuşlar da ancak sizin gibi birer ümmettir #Konyadakatliamvar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Ağız dolusu küfretmek istiyorum. Lanet olsun sizin insanlığınıza. Kuduz olun inşallah. Allah sizi bildiği gibi yapsın. #Konyadakatliamvar.

İçim paramparça nasıl olur sığdıramazsınız şu küçücük canları şu lanet dünyaya,nasıl bir psikoloji nasıl bir vicdan aklım almıyo arkadaş aklım almıyo lanet olsun sizin gb insanlara allah kahretsin sizi #Konyadakatliamvar.

Sözde imanlı olup hayvanları katledenler unutmayın Enam Suresi 36. Ayet Allah,“Yeryüzünde yürüyen bütün hayvanlar ve kanatlarıyla uçan bütün kuşlar da ancak sizin gibi birer ümmettir #Konyadakatliamvar.

Sizin nefes almaniz bile haram orospu cocuklari allah belanizi versin. #Konyadakatliamvar.

Birisine borçunuz var ve ödeyemeden o kişi vefat etti!. Gidin O borçunuzun karşılığında iyilik yapın!Kişi için Borçunuzu ödersiniz! İyilik yapıyorum ama o beni görmüyorki! demeyin!. Korkmayın çünkü Allah Sizin gözlerinizden görüyor! Kulaklarınızdan duyuyor! Kalbinizden Seviyor!..

Allah sizin tek tek belanızı versin hiç bu kadar bı bedduamın tutmasını istememiştim.#Konyadakatliamvar.

Dikkat ettiyseniz etrafta kedi köpek istemeyip bunların katlini onaylayan tiplerle, sürekli Allah kitap din tantanası yapanlar hep aynı kişiler. Bu dünya sadece insanların değil onların da yaşam hakkı var. Sizin inandığınız Allahla benimkisi aynı değil ya. #Konyadakatliamvar.

Allah sizin bin belanızı versin inşallah 🤬 #Konyadakatliamvar #koepekkatliamı.

Vaşhet Allah sizin belanızı 77 sülalenizin soyu kurusun Allahsız kitapsızlar Katil herifler o masum hayvanlardan canlardan ne istiyorsunuz.

allah belanizi versin siz nasil o canlilara kiyabilirsiniz? konusamiyorlar diye mi korkmadan acimadan vurup kesiyorsunuz? bir gun ahirette orada burada karsiniza ciktiklarinda ne yapacaksiniz? hic mi korkunuz yok sizin aklim #konyadakatliamvar #Konyadakatliamvar.

Hayvanlara en ufak zarar verenin allah bin belasını versin iki cihanda da sürüm sürüm sürünün inşaallah Tez zamanda leş gibi geberip gidin allah size bunun hesabını misli misli sorsun ve bende sizin içinizden geçmek paramparça etmek istiyorum bu canice değil hak ettiğiniz bu.

#sokakhayvanlarısahipsizdeğildir #Mamaktakatliamvar Allah belanizi versin sizin merhamet vicdan bi bok kalmamış sizde.

Bu yapılana ad konulamaz bu insanlıkla uzaktan yakından alakası yok. Çözüm bu mu ? Allah sizin belanızı versin. @Konyabuyuksehir buna nasıl izin verildi yazıklar olsun elleriniz kırılsın şerefsizin evlatları #Konyadakatliamvar.

Sizin vicdanınız yok, insanlığınız yok, Allah korkunuz yok ki olsaydı yapmadınız. Sizin nefes almaya hakkınız yok! Bin beterini dilerim siz yaşarsınız. #konyadakatliamvar.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #büyüksürpriz
  • #bedelliyemujde
  • #BehzatÇGeriDönüyor
  • Benim100yıl HayalimGenelAf
  • Brazil
  • Brezilya
  • #BurcuÖzberk
  • Caner Erkin