Turkey flag

🕓

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Adnan bey herzaman milleti, devleti, vatanı korudu. SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Twitter

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Fotoğraf

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar - Twitter'da en iyi Tweetler

Sn Cumhurbaşkanımızın en etkili destekçisi olan Adnan Beyi susturmak için SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar ,Adnan Beye akıl almaz iğrenç iftiralar atıyor. Bazı sözde medya da buna alet ediliyor. Milletimiz bu durumdan rahatsız..

Ak parti Tabela partisi olmuştur hiç bir sözünü tutmayarak ve devamlı yalan söyleyerek milletin teveccühünü kaybetmiştir. Bırakın kendinizi övmeyi kibriniz sizleri daha da aşşağıya çekiyor. Çocuk Haczi İnsanlık Suçudur!!! SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar #yasımızhep18 #AKParti.

🔸FETÖ’cülerin eliyle camiamıza komplo yaparak Sayın Adnan Oktar’ın Sayın @RTErdogana desteğini kesip @Akparti nin gücünü zayiflatmak isteğen Kriptolar SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar’dır 🔸“Tayyip hocamı havada karada denizde herzaman destekliyicez,istediyinizi yapın” Adnan Oktar.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar benim! Ona oy vermeyenleri terö desteklemeyenleri inancına katılmayanları ateist.Ülke yönetimini beğenmeyenleri dış mihrak. Daha say say kafayla giderse tabutunu taşıyacak 4 kişi bulamayacak haberi olsun..

Bıktık arkadaş şu Adnan Oktar gündeminden! SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar.

@DrCihatGundogdu Başkanımızı yalnızlaştırma çabası, Adnan Bey ve arkadaşlarına yapılan komployla algı operasyonları, cemaatleri dağıtma çabaları, yerli ve milli olan, vatanı milleti lehine faaliyetler yapan diğer vatanseverlerin engellemesi oyunu hep aynı elden çıkma! SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Fotoğraf

#dinköleliktir Bu tagı açan gerizekalıya sormak istiyorum insanın insana kanun koyduğu sistem mi (demokrasi) köleliktir yoksa herkesin ortak yaratıcısı olan Allahın kullarına kanun koyduğu sistem mi? SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar.

Adnan bey herzaman milleti, devleti, vatanı korudu. SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar ERKEN SEÇİM İSTEMEK DOĞRU BİR ŞEY DEĞİL DİYORSUN BAY SEVGİ KELEBEĞİ ... TAVUK SERSEMKEN YOLUNUR .... BAY SEVGİ KELEBEĞİ [email protected]

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar vatanımıza ihanette bulunanlar ve Adnan Oktar’a kumpas hazırlayanlar bunlar kim? İngiliz Derin Devleti’nin kuklası olan FETÖ’dür..

😳 2⃣ 0⃣ 1⃣ 1⃣ ✴️ FETÖ İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN EMRİNE NASIL GİRDİ❓ h7y8a9 😳 🎌 SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Jean Michael Seri süperkupa melbettvde SmyrnaKontuVeKontesi HiLeon Hoşgeldin Aslan perçinleyiş kılavuz kaptan gümrüklemek 🎌.

Gayemiz Allah rızası... snerdoğanı yalnızlaştıranlar.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Fotoğraf

🚈 DECCAL MATERYALİSTTİR. MEHDİ MATERYALİZMİ BİTİRECEKTİR. 🚈 😫 Nzonzi snerdoğanı yalnızlaştıranlar #YaşımızHep18 Olcay Şahan ibretamiz Ayaş atasarısı 😫.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Fotoğraf

@MerveGurleyik Evet, ilk önce Cumhurbaşkanımıza en güçlü destek veren Adnan Bey ve arkadaşlarını algı operasyonlarıyla engelleyerek başkanımızı yanlızlaştırmaya çalışıyorlar. SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar.

Ortada tek bir delil yok, belge yok! SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Fotoğraf

Sn Adnan Oktarı karalyıb linç eden Kripto Medyadır SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Fotoğraf

Sn Adnan Oktarı karalyıb linç eden Kripto Medyadır SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Fotoğraf

Sn Erdoğanın daha iyi korunması için Adnan Bey her detayı düşünmüştür. SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Medyadır.

@DrCihatGundogdu SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar SnAdnan Oktara iftira atanlardır. Çünkü Adnan Bey Sn Cumhurbaşkanımızın en etkili destekçisidir..

❌Sn. Adnan Oktar ve şkanımız hem fikirler. Amaçları Türk İslam Birliğinin kurulmasıdır. ❌ Oktar ve Sn. Cumhurbaşkanımız Yetime, yoksula, yolda kalmışlara yardım ediyor.Çok merhametli ve çok yardımseverlerdir. SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar boşuna uğraşması.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Gerçek anlamda en iyi destekçilerinin yani hem fikri düzeyde hem de 17-25 Aralık, gezi olayları ve 15 Temmuz gibi pek çok kişinin sessiz kaldığı zor dönemlerde dahi canla başla başkanımızı savunan Adnan Bey ve arkadaşlarının desteğini kesmek istediler.

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Fotoğraf

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar 17-25 Aralıkta nasıl sustularsa bugün de Türkiye aleyhinde baş veren her olayda susup bekleyen medyadır. 17-25 Aralıkta Sn @RTErdogan ‘a bir tek Sn Adnan Oktar sahip çıktı. Medya vatanseverse Adnan bey’i karalamaz, sahip çıkar..

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar diye birşey yok. Sıkıştığında her türlü pisliği, necaseti, kokuyu, irini yakınındakilere bulaştıracak bir çirkef, bir namussuz var. Erdoğan pisliktir, çamurdur, Aklı olan, temiz kalmak isteyen ondan uzak İşin özeti budur..

SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar Sn Adnan Oktarı karalayıp linç eden Kripto Medyadır. Sn Adnan Oktar tutuklanınca Sn Erdoğanın en önemli desteği susturuldu. Kendisini yükümet yanlısı gösteren Kripto medya Adnan Beyi karalayarak hükümeti vatanseverleri tutuklattıran gibi göstermekte.

Fetö ile mücadelesinde SnErdoğanı Yalnızlaştıranlar medya kuruluşları.

Turkey En Popüler Eğilimler