Turkey flag

🕓

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Eczacilikta daha cozulmesi gereken bir suru sorun varken ve bunlari cozmek yerine bir tane daha ekliyorsunuz #SnKocaYardımcıEczKalkmalı

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı Twitter

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı Fotoğraf

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı - Twitter'da en iyi Tweetler

Kaldırmayın kaldırmayın hatta 30 yıla yükseltin yardımcı eczacılığı, eczacılık öğretimi de 21 yıla çıksın mis gibi işte sürer saltanatınız #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

Köklü bir değişim olmadan aniden eklenen bir sistem ne kadar sağlıklı olabilir söyler misiniz? #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

Trending In Turkey: Kız Kardeşler #TürkanSaylan 3 TCDD TCDD Genel Müdürü #OğuzAtay Budist Phillip Cocu #limitsizinternetçağı

Farmainbox elinizde meslektaşlarınız ne düşünüyor yardımcı eczacılık konusunda bir anket yapın madem, görsün herkes rakamları. Demokratik olmayan seçimlerinizle başa gelerek, bildiri yayınlamak güzel bi de bunu deneyin bakalı[email protected] #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

Ülkesine hizmet etmek isteyen genç beyinlerin önüne her geçen gün yeni engeller konarken televizyon ekranlarında beyin göçünden dem vurulması ne yaman çelişkidir. #SnKocaYardımcıEczKalkmalı @drfahrettinkoca.

Yanlış bir yolda ne kadar çok adım atarsanız o kadar çok adımınız eksik kalır. #snkocayardımcıeczkalkmalı Artık geri adım atma cesaretini gösterme zamanı @saglikbakanligi.

Mezun olur olmaz kapı kapı dolaşıp eczane aramak rica minnet eczane bulsak bile geçim sıkıntısı yaşamak için bunca yıl sabahlara kadar çalışmadı Şuan resmen aylarca aldığınız 4 staj çöp deniyor. #SnKocaYardımcıEczKalkmalı @drfahrettinkoca.

Laboratuvar imkanı olmayan,hocası olmayan üniversitelerin yöneticilerinin birilerine peşkeş çekmesinden başka eczacılık adına yapılan iyi bir şey göremiyorum #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı #YardımcıEczacılıkHaksızlıktır @drfahrettinkoca @RT_Erdogan !!!.

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı Bazen bende diyorum 😜😜.

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı
Bazen bende diyorum 😜😜 Fotoğraf

Eczacilikta daha cozulmesi gereken bir suru sorun varken ve bunlari cozmek yerine bir tane daha ekliyorsunuz #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı Eczacının yardımcısı teknikeri dir. Biz bunun için 2 yıl eğitim aldık. Ve atanmak istiyoruz. #eczaneteknikerlerinesesver.

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı böyle çözümler bulmak yerine yeni eczacilik fakulteleri açılmasını onleyin.

Daha ne kadar uzatabilirsiniz ki. Bir kaç yıl sonra kalkacak yasa için bizi daha fazla mağdur etmeyin. #SnKocaYardımcıEczKalkmalı @drfahrettinkoca @saglikbakanligi.

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı Eczane hizmetleri mezunları olarak biz eczacilara yardım edebiliriz. #eczaciteknikerligiatamaistiyor.

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı 5 sene +120 gün eczane stajı +20 gün seçmeli staj ECZACI olmamıza !.

Daha konuşulacak birçok meslek sorunumuz varken bir de daha fazla sorun olacak uygulamalar getirmeyin lütfen #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

#SnKocaYardımcıEczKalkmalı 5 yil okuyup bir yılda staj yapıp asgari ücret ile çalışmak istemiyoruz.

Kaldırılması için daha kaç defa gündeme gelmeli bu kadar yoğun bir talep varken artık kalkmalı. #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

Aylardır yayımlanmayan bir klavuz! Aylar süren bir mağduriyet! #SnKocaYardımcıEczKalkmalı #YardımcıEczacılıkHaksızlıktır @drfahrettinkoca @saglikbakanligi.

Mağduruz! Buna bir son verilmeli artık! #SnKocaYardımcıEczKalkmalı @saglikbakanligi @drfahrettinkoca.

Hic bir sey icin gec degil her sey sizlerin elinizde bir kac yil sonra bu hakkin altina girmeyin insanlar sizi boyle hatirlamasin #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

Konuyla alakası yok ama şehir hastanesi laboratuvarları şirketlere teslim edilmiş durumda. Sonra neden atanamıyoruz, işimizi şirket elamanları yapıyor @drfahrettinkoca ve siz de buna göz yumuyorsunuz! Tebrikler gerçekten bravo #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

aylardır boş boş kılavuz bekliyoruz , 8 ay geçtikten sonra yayınlansa ne olacak ? Kaybettiğimiz ayların hesabını kim vericek çok büyük haksızlık var . yardımcı eczacılık kaldırılmalı en azından kılavuz olmadığı için bu sene mezun olanlar muaf edilmeli #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

Serbest piyasa. İşini iyi yapan kazanır. Açılan yetersiz fakülteler üzerine uğraşılmalı. Diplomamızın haklarına tam anlamıyla sahip olmalıyız #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

Bunun bir istihdam yolu olmadığı sadece gençlerin önünde bir engel olduğu ve pratikte uygulanmasının ne kadar zor olduğu göz önüne alınmalı artık #SnKocaYardımcıEczKalkmalı.

Turkey En Popüler Eğilimler