Turkey flag

🕓

#sporgecesi360 Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Fuck of küfür degil kardeşim artik bisey getirmek lazim bu durumaa cidden skaa gibi birsuru anlami var #sporgecesi360.

#sporgecesi360 Twitter

#sporgecesi360 Fotoğraf

#sporgecesi360 - Twitter'da en iyi Tweetler

#sporgecesi360 papua eski gineden selâmlar , herkesi uyuttum tek başıma seyrediyorum.

- Bunu yazan Fenerbahçe kongre üyesi - Nediyo 1 yıl men 4 yıl denetim tranfer + kadro kısıtlaması için bastırıyoruz #sporgecesi360.

#sporgecesi360 Fotoğraf

Benim 2 gün önce bildiğimi bugün söyleyen program @sporgecesi360 ı tebrik ediyorum Abdurrahman Arıcı MHK başkanı.

@berebeyligi @sporgecesi360 Dünya şike olmadığını öğrendi bir siz öğrenemdiniz.

#sporgecesi360 Fotoğraf

@sporgecesi360 @Haluk_Yurekli Sayın yürekli Fatih Terim trabzon maçında tamamı kendi lehlerine olan hakem hataları için hakemlerde insan hata yapabilirler dedi şimdi avrupa kupası maçında ispanyol hakem olnayan penaltıyı verdi aynı sözkeri sizce bumaçtan sonra da söylermiydi.

Zaten hep emsal kararlar Beşiktaş’ın futbolcularına gelince kurallar akıllarına geliyor ya da yeni kural çıkartıyorlar. #sporgecesi360.

@sporgecesi360 Adı şike tapelerinde geçmiş biri olmalı zaten MHK başkanı. Çünkü son şampiyonluklarıda şikeliydi. Başka türlü de şampiyon olamıcaklarını biliyorlar..

#sporgecesi360 Abi gökhan abiyi neden whtsap grubunuza almıyorsunuz öyle bir sordu ki mesaj mı geldi diye telefonuna baktı kendisine de geldi mi diye 😂😂.

@sporgecesi360 Bırakin bu ayaklari FENERBAHCE ile 6sarayın bir araya gelmesi hayal halukcum sen gene bu yorumu okuyamazsın çünku cin conlusun haa gecmis olsun.

Gökhan Dinç Galatasaray konuşulmasın diye elinden geleni yaptı #sporgecesi360.

#sporgecesi360 haluk abi gökhan dinçe söyle Galatasarayı konuşalım her dediğinde başka konular açıyor sonrada ben kimsenin düşmanı değilim diyor.

@sporgecesi360 17 kulüp ve O bildiriye imza atdıģınız gün kendi kendinizi rezil etdiniz!!!.

@sporgecesi360 galatasaraya kasımpaşa yatar diyen salaklar galibiyet primi ne kadar bi öğrenin ne salaklar var arkds ya.

Abartttiniz ama hee bizim baskana tribune oynuyo diyip sacma sapan aciklamalar yapan semihi deli gibi savunmak nedir ya😡 Yok oyle bi bonus dedi zaten neyi konusuyo hala ya!! #sporgecesi360.

@Haluk_Yurekli Haluk Bey şu adamı alttan almayı bırakın sizin yerinize biz sinirleniyoruz hasta olacağız artık. Anlamıyor adam anlamamazlıktan geliyor aslında. En azılı fenerli demez bunun dediklerini. Sana tavsiye bu basit adamdan laf yiyeceğine kaç kurtul gitsin #sporgecesi360.

#sporgecesi360 neden okumuyorsun Haluk ?? Bi sen vardin galatasaraylilarin dusuncelerini dile getiren. Anamiz agladi be 12 puanimiz calindi en az biz agliyoruz.

#sporgecesi360 @gkhndinc @Haluk_Yurekli abi Fenerbahçe’nin öne çıkarması gereken Gökhan abinin gizli fenerbahçeliğidir :)().

Gökhan dinç fenerbahçeye ne zmn katılacak sezon başı eleştirdiği herseyin tersini savunuyo #sporgecesi360.

@gkhndinc #sporgecesi360 Bu gece birkez daha anladım gökhan dinç çok yalaka ve yanar döner bir insan,birkez olsun demirören’ i ve ali koç’u eleştiremiyor çok yalaka ve şuursuzsun @gkhndinc.

tff de ali koçu sevmeyenler var sanırım özellikle fenerbahçe değilde ali koç başarısız olsun isteyenler var gibi #sporgecesi360.

Fuck of küfür degil kardeşim artik bisey getirmek lazim bu durumaa cidden skaa gibi birsuru anlami var #sporgecesi360.

Herşeyi bosverinde birsey solucem kardesim sezon basi superkupada var uygulamasi turkiyenin en iyi hakemi danyi atabildimi hersey orda basladi 👍👍 #sporgecesi360.

@sporgecesi360 Yabancı teknik direktör diye diye basın llucescuyu getirtti şimdide aynı basın müjde vererek kovulduğunu duyuruyor ....bu me çelişki.

#sporgecesi360 ayni hakemler ayni var neden Başakşehire hata yapılmıyor ayrıca Erzurum kazanacak.

arkadaşlar haluk abiyi küfürsüz eleştirelim lütfen dikakt edelim bu konuya kırıcı eleştirmeyelim #sporgecesi360.

Turkey En Popüler Eğilimler