Turkey flag

🕓

#sporsaati Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#sporsaati az yavaş az yavaş fatih bey, neden bukadar zoruna gitti ağaoğlunun açıklaması az bile.

#sporsaati Twitter

#sporsaati Fotoğraf

#sporsaati - Twitter'da en iyi Tweetler

Ve bir varlık gerisi Hey Sakarya gölgeni Uzak ülkeler gerek Bir ısıtır mecburum Ben #SporSaati.

#SporSaati Fatih Altaylı, Zırbalamış, saçmalamış, kaile almamak gerek 🤣🤣.

Bu şahış hangi sıfatla çıkardınız? Aklamamı başladı. Lobi bu işte ts dograndı gs mağduru oynuyor #SporSaati.

#SporSaati senin futbol anlayışına ne diyeyim yapılanı faul olarak gören adam futbol konuşmasın bu kdar düşürmeyin şu futbolu. Gevşek herif.

Fatih Altay’lının yerinde ben olsaydım bu gece noktası ve virgülüne kadar aynı şeyleri sö kadar doğru alışık olduğumuz bir durum değil Tebrikler #SporSaati.

#SporSaati @fatihaltayli soruyorum galatasarayilkyarıda hakem yüzünden kaybettiği 12puanla nerde olurdu?fenerbahçe ilkyarıda hakemle kazandığı 9puan olmasa nerde olurdu???lütfen cevaplayın.

#SporSaati Fatih Altaylı ağız kenari ile gülüp içten içe küfür ettiğin gözlüklerinin altindan net belli oluyor..

#Sporsaati Caner Erkin Gökhan Gönül ve Josefde souza bu üçlü şuan fenerde olsaydı acaba bu durumda olurmuydu?.

#SporSaati fatih bey her hafta hakem hatalarından mutlaka birilerinin canı yanıyorken neden bunun çözümü için kimse konuşmuyor. Yabancı hakem istiyoruz biz artık en azından eyyamcı olmazlar..

Yalan söyleme Altaylı .. Polise alenen küfür ettin şimdi de kendi kendime söylendim diyorsun. Senin karakterin bu kadar iş #sporsaati.

Altaylı sen önce konuşmayı öğren , Türk polisine küfür etmemeyi öğren ondan sonra TS başkanına laf sö Holigan bir taraftarsı Orda oturup millete aptallar diye hakaret #sporsaati.

Fatih Altaylı sen anlamıyon galiba. Hakem hata yapar ama burda kasıt var körmüsün. İstersen gözlükleri değiştir. #SporSaati.

#SporSaati Sen nasıl bi kralmışın onlar nasıl sorular öyle 👏 👏 👏. Ama o sorulara cevap vericek az kişi tanıyorum karşındakide dahil. Aslında herkezin merak ettiğide onlar ama suyu buladırmaktan başka bişi yapmıyorlar. Aptal olan milleti aptal yerine koyanlardır söyle o karşın..

#SporSaati her hafta hakem hatalarından mutlaka birilerinin canı yanıyorken neden bunun çözümü için kimse konuşmuyor. Yabancı hakem istiyoruz biz artık en azından eyyamcı olmazlar..

Galatasaray’ı aklamak için bu kadar yırtınmanıza gerek yok, pisliği temizleyemezsiniz. Yapılan haksızlıkları tüm Türkiye gördü. Var ol trabzonum #sporsaati.

#SporSaati başkanın yaptığı benzetmeyi anlayamayacak kadar kalbiniz kirli boşuna yorma Fatih Altaylı sus da adam sansinlar.

#SporSaati O belgeye Trabzonspor imza atmadı önüne boş kağıtlar alacağına araştırmanı düzgün yap. Zerre anlamadığın futbol hakkında birde taraflı yorum yapmaya çalışma @fatihaltayli.

#sporsaati Uluslararası kurum yoksa kurumu kurarsın. Yurtdışından emekli olan hakemleri içine koyarsın. Önceki hafta maçlarını değerlendirip hakem puanlarını verirler. Puana göre hakem 3-30bin TL arası rakamı kazanabilir. İyi kazanmak için iyi yönetmekten başka çaresi kalmaz..

@Haberturk Sn. @ahmetagaoglu67 nun düdük asma üzerine söylediklerini de konuşun. Yakaladınız bir şehit noktası saldırıyosunuz. #sporSaati.

Ya abi hakem lobisinin en güçlü olduğu takımı soruyorsun moderatör belli değil mi gs holiganı NAMOĞLU faktörü var önünüzde #sporsaati.

#sporsaati Fatih bey niyet halisse bu hakemler konusunun çözümü aslında basit aslında. Performans değerlendirmeye göre ücretlendirme yapmak lazım. Performans ölçümünü bizim dandik kurumlar yapmamalı tabii. Bunun için uluslararası bir kurumdan hizmet almak sorunu çözer..

#sporsaati az yavaş az yavaş fatih bey, neden bukadar zoruna gitti ağaoğlunun açıklaması az bile.

#SporSaati tüm türkiye biliyorki sizin bizans takımını maşa hakemler aptalca çıkıp bunları savunmak dahada aptalca fatihcik.

Programı yeni açmama rağmen ilk dakika da programın buram buram gs yi aklama ve sempatik gösterme işi olduğunu anladım yazık size #sporsaati.

Biz Trabzonspor’uz herseye yüreğimiz yeter Fatih Altaylı söylediklerini seçerek konuş. Neymiş Başakşehir laf söylemeye yüreğimiz yokmuş #sporsaati.

Turkey En Popüler Eğilimler