#Survivor2022alltar Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#Survivor2022alltar Twitter

İçim o kadar ferah ve rahatki çünkü genel izleyici evrimin ve nisanın her anlamda rezil olduklarının farkında elenmeleri yakındır #Survivor2022alltar.

herkes gol atar ama Messi gol atınca tüm dünya konuşur, olay bu yanii😃😬 #survivor2022alltar Batuhan Karacakaya.

ÜÇ “Y” nin survivordaki tanımısın EVRİM 1-yalaka 2-yüzsüz 3-yalancı #Survivor2022alltar #evrim.

#Survivor2022alltar Fotoğraf,#Survivor2022alltar Fotoğraf by 🔨🔪ESRA🔪🔨,🔨🔪ESRA🔪🔨 on twitter tweets #Survivor2022alltar Fotoğraf

oturmaya mı geldik kalkınnnn en kötü günümüz böyle olsun kalkın halaya #Survivor2022alltar.

#Survivor2022alltar Fotoğraf,#Survivor2022alltar Fotoğraf by BURAK,BURAK on twitter tweets #Survivor2022alltar Fotoğraf

Pardonda zamanında yağmuru yazmayan koloniyi eleştirmeyi biliyosun nisaya gelince herkez yaptı tarafsız ol be beceremiyosan kalk o masadan #kemalozcanli #Survivor2022alltar.

Evrim sezon başından beri o kadar karakter değiştirdin ki; Sedanın potaya girmesi bile keyif vermedi #Survivor2022alltar.

#Survivor2022alltar Fotoğraf,#Survivor2022alltar Fotoğraf by Santa Fe,Santa Fe on twitter tweets #Survivor2022alltar Fotoğraf

Survivor denilince = Barış Murat Yağcı . Ötesi olmaz artık tarih yazdı tarih Adam nasıl olunur kitabını yazıp herkesin eline verdi çıktı 😁 helal sana senin gibisi gelmeyecek noktayı koydun emin ol ! #Survivor2022alltar.

yarın ki fragmanda evrim elindekini fırlatıyor adem ve anıla geliyor özür diledimi bilinmezde hala akılda kalan nisanında aynısını yapması ve sonrasında evrimin kulağına bişey dedikten sonra evrimin iyi yaptın demesiydi semayada bu ara çok takmış durumda #Survivor2022alltar.

Yanına geleni sempatikleştirdiği gibi sevinciyle de aynı şeyi yapıyor. Yılın en güzel sevinci, harikasın Batuhan Karacakaya. #Survivor2022alltar.

Sema aşırı komik duruyorsun ağzını yüzünü yamultmalar bi hareketler bi değişik değişik bakışlar yemin ederim gülmemek için zor tuttum kendimi ekran başında sonra dayanamadım kahkaha attım 😂😂😂😂 #Survivor2022alltar.

#survivorekstra Survivor2022alltar şampiyonunu belli oldu canlar şampiyon BATUHAN KARACAKAYA.

Genel izleyici kitlesi >Twitter fan kitleleri Genel izleyici performansa adalete survivor mücadelesine bakar buna göre son beş Sema nagihan Adem Anıl berkan #Survivor2022alltar.

Yarın Maviler yine kaybederse çıkan isim bence Hikmet olacak kesin. Evrim, Nisa, Ogi, Avatar ve Berkan net Hikmet yazacak. #Survivor2022alltar.

gitmesi gereken ilk isim evrim performans sıralaması sonuncusu olarak yeterince kaldı üreteceği hikayede kalmadı evine gitsin kıymalı makarnasını yesin😂 #Survivor2022alltar.

biri semaya dese keşke biz o sedayla ilgili saydıgı şeyleri zaten istemediğimiz için sevmiyoruz sedayı bayrağa çıkmasın oyuna çıkmasın her halta atlamasın #Survivor2022alltar.

@acunilicali acun abicim anlıyorum #tv8 kanal senin ama 7/24 de #Survivor2022alltar izlenmez ki ama 🤷😁.

Şu yarışmada ikisininde tavrı ve hareketleri aynı hep bir önde olma kompleksi ayşe ve batuhan ezikler #Survivor2022alltar.

Son iki haftadır o kadar yanlış sularda yüzüyorsun ki Evrim, korkarım bu yanlışların yüzünden Seda sana bay bay Evrim Oysa her şey yolunda gidiyordu, bir hikaye arama çaba, seni ne hale soktu. İnsanın kendine ettiği kötülüğü başka kimse edemez. #Survivor2022alltar.

uyuklayanlar anketi kim gitsin? #Survivor2022alltar hikmet evrim seda nisa berkan adem sema anıl sude batuhan ogeday atakan ayşe.

Ayyy canım #nbfc 🤍 kinli olmadıkları tek yarışmacı anıl bu arada. Keşke abbfc de bir an önce şu levele atlasa ŞWÖDİWÖFĞWMFĞEMFWPDÖ #Survivor2022alltar.

#Survivor2022alltar Fotoğraf,#Survivor2022alltar Fotoğraf by idolümbihter🚀 🇨🇿,idolümbihter🚀 🇨🇿 on twitter tweets #Survivor2022alltar Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Bilal
  • #BillGatesBioTerrorist
  • bir japon
  • Bira
  • #BirGençlikŞöleni
  • Buse Naz Çakıroğlu