#survivorekstra Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#survivorekstra Twitter

Biri bana çarparim dese cevap Ogeday haksız çıksın diye ne diyeceğinizi şaşırdını ağır bir şey söylerse Ogeday da cevap verir tabi ki. Adem dirsek atarak üstüne yürüdü,çarparim dedi. Ogeday da abi ne gerek var diye sussun mu,yok ya? #survivorekstra @furkandede.

Özarinın anıl sevgisi belli oldu babası askerlik arkadaşı çıktı biz de bu yorumcuları objektif olacaklar diye bekliyoruz işte #survivorekstra.

hanzade bildiğin ogedaycı ve berkancı bu kadar rezillik olmaz @furkandede böyle kişiler neden masalarda tutuyorsunuz #survivorekstra.

Çakal bunlar çakal Anıl’ın sıfır çekmesini kapatmak için toplam sayıları söylediler komedyenler sizi komedyenler 😂😂 Batuhan bu akşam güç oyunu olmasına rağmen 2 sayı aldı kahrolmuşsunuzdur üzüntüden 😡 @furkandede @tarkanihsan #survivorekstra.

Gerçekten de bunu söyleyen ihsanın bir de atakan daha tam performans gösteremediği zamanda bunu söyleyen adamın atakanı son 4 e söylememesi komik #survivorekstra @tarkanihsan.

Bölüşmüşler araların da kankalarını dostlarını kendi favorilerini yağlayıp yıkıyorlar sonrada adalet timsali gibi hak dan vukudan bahsediyorlar EMEK HIRSIZLARI @furkandede @tarkanihsan #survivorekstra.

@HakanHatipoglu ve murat özarı yorumculuk nasıl yapılıyormuş örnek alabilirsiniz, sizin gibi o masada yıllardır oturmuyor ama işini layıkıyla ve hakkını vererek yapıyor. Yapıcı eleştirin için teşekkür ederiz @HanzadeOfluolu1 #survivorpanorama #survivorekstra.

#survivorekstra Lütfen İhsan Tarkana neden Atakan Ademin önünde olmasına rağmen performansı kötü deyip son dörde koymayıp Ademin performansını övdüğünü sorar mısınız?? Lütfen L Ü T F E N Hayır yani daha çok seviyorum desin neden yalan söyleme ihtiyacı duyuyor..

Adem kılıççı şampiyon olacak dualarimiz hep seninle adem abi💙 #survivorekstra.

offffff Hanzade algının dibini yapı valla izlerken içim bayılıyor algılarından😕 #survivorekstra.

#SurvivorAllStar2022 #SurvivorEkstra ⭐️ umut fakirin ekmeği @furkandede 😂.

Oylamanıza almadığınız Batuhan son dörtte olmayı kesinlikle hak ediyor çünkü damarlarından kan değil adeta Survivor akıyor, keşke bunu gö #survivorekstra.

Anıl bir bileklik buldu diye 15 dakkadır övuyolar Batuhan bugün 4 sayı aldı 15 saniye konuştular #survivorekstra.

Hikmet-Anıl mücadelesinde Hikmet ceza aldı. Adem-Atakan mücadelesinde Adem niye ceza almadı? #SurvivorAllStar2022 #survivorekstra.

furkan,Nisa cocuklarin parasiyla mi sms birincisi oluyor susmakta fayda beyninize yazin; survivorda da ,bu ulkede de dogruluga,durustluge,adalete,karaktere sevdali genclik ve anneler koltuklara hakeden sampiyonu oturtacak. #survivorekstra.

@Edavatar Asıl Atajan yüzüne değil arkasından konuş Atakanin gerçek yüzünü konseyde gördü..Hala röportaj larda algı yaratan olumsuz konuşan tribüne oynayan atakan #survivorekstra.

Objektif bir soru yarınki dokunulmazlık oyununu kim kazanır? #Survivor2022alltar #survivorekstra.

Yapici elestirilerin icin tesekkurler Hanzade,masada yorumlarini objektif buldugum ve begendigim nadir kisilerdensin💓 @HanzadeOfluolu1 #survivorekstra #survivor.

Yunanlıların en iyisini Anıl yenseydi hepiniz 32 dişinizi göstere göstere övmekten helak olurdunuz Batuhan yendi hem de güç gerektiren oyun da sus pus oldunuz 😡 yaaa o kadar basitleşiyorsunuzki bazen 👎ama herkese eşitsiniz hak yemiyor adaletli tarafsızsınız dimi#survivorekstra.

hangi yarismaciyla kankaysa iz onu bir gün dizede lazım Survivor un en güzel rengidir. ...#survivorekstra.

@nisolandiniz Hiç sayı alamayan sedayi konuşan varmı nisa alamasa bedavaya gitti derdiniz ama @SurvivorEkstra.

O nisa o 4 lüde ya olacak ya olacak ve sizin hic biriniz de bu tahmini tutturmuş olmayacaksınız #survivorekstra.

@nisolandiniz Ademe rezerve edilen @SurvivorEkstra masası haricinde gelişi gören gö yerkenmi gelmişti gümbür gümbür.

Vay canına Anıl sanki atomu parçalamış alt tarafı bileklik gözünün önündeydi aldı getirdi Anılı nasıl parlatacaklarinı bilemediler sözde yorumcular #survivorekstra.

#survivorekstra @furkandede @tarkanihsan 2020 Evrim performans birincisi iken elendi hemde kimlere karşı oynadı neden elendiğinde herşey performans denilmedi?????? Herhafta sürgüne, yokluğa , potaya girmeseydi sürekli Nagihan sema Merve ile yarışmasaydı durum ne olurdu????.

k
K

Bıktık bu dövüşçü erkek sevdanizdan sürekli insanlara üstten konusan çakma kabadayi tiplerden gına geldi artik yine bu tipleri sampiyon yapacaksiniz anlasilan #survivorekstra.

@SurvivorEkstra sorum tüm masaya, neden adem ve ogedayın cümlelerini adım adım eleştirmiyorsunuz? Ogeday durduk yere 2017 yi açmadı. Durduk yere Sabriye demedi ki. Ademin her bir cümlesine mecburen cevap verdi. Ve başta temas eden, “sana bir temas ederim görürsün” diyen Adem var,.

Koloni grubun dan nefret edenlere soruyorum neden sadece Kadınlar niye koloninin elemanların dan 3 erkek yok Berkan Anıl Ogeday niye hedefiniz de değil #survivorekstra #SurvivorAllStar Acun ağbisi hemen kırmızıya geçirdi masalarda parlatıyor Anılı ama en sinsi baş aktördü.

@kafamagorekader Murat Özarı barış fanı olduğu için Nisa ve ogedayın ilişkisini kaldıramıyor .. bu kadar basit #SurvivorAllStar2022 #survivorekstra.

@gizeyk @SurvivorEkstra Nagihanın elini mi bağlıolar atamasın die zaten Nagihanın oradaki hiç kimse umrunda değil yani oturupte şeyine takmadıgı nisayla evrimden mi etkilenecek sen gitte şu kafanı yıka.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Agüero
  • Aguero
  • Ahmet Çoban
  • ahmet çoban
  • Ahmet Zeki Üçok
  • Ak Gençlik