Turkey flag

🕓

#survivorpanorama Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Furkan Bey yorumlarınızı ailecek severek izliyoruz. Aynı fikirdeyiz. Kader’in üslubunda sıkıntılar var lakin grubun üslup yerlerde. Bunu görmemek komik. #survivorpanorama @svrpanorama #survivor.

#survivorpanorama Twitter

#survivorpanorama Fotoğraf

#survivorpanorama - Twitter'da en iyi Tweetler

Hiç uzatmaya gerek yok bence Kader gitsin , Okaya haksızlık,Atakanıda fazla abartmayın nokta 🙋🏻‍♀️#survivorpanorama.

#survivorpanorama dan nefret ediyorum. Maç sonrası özet gibi. Çok sıkıcı laağğnn..

İ hadi takip edin 🤗🤗 #kardesmiyiz #survivorpanorama.

Hakan gelince onlar farkinda bile değiller kesinlikle kasıtlı bisey yok ortada bence ki ztn videonun devamini izlerseniz yusufun hakanla sarilmasi var üstününe üstlük üzerini falan düzeltiyo gayet gülüp ediyolar #survivorpanorama @SvrPanorama #survivor.

#survivorpanorama bu yıl cümlelerin altı tam dolmadan yorum yapılıyor sanki. Oraya giden insanlar çaba sarfediyorlar sizin ağzınızdan çıkan her kelimenizi titizlikle seçmeniz.

Komik olan görüntüyü veren arkadaşımız videonun devamını bilmiyo mu neden sonrasını vermiyo #Survivor2019 #survivorpanorama.

Kader yüzünden programdan soğudum yahu. Mağdur rolü yapanlardan da mağdur edebiyatı yapanlara prim verenlerden de gına geldi artık. Türk halkı olarak niye bu kadar safız niye böyle insanlara prim veriyoruz anlamı #Survivor2019 #SurvivorPanorama.

Geliyorlar Furkan bey! Izlerken dikkatli izleyin #SurvivorPanorama.

#survivorpanorama Fotoğraf

Survivor da hatipoğlu çekilmiyordu Bi kere izlenen üç kişiden biri deme hatır için ihsan bey arkadaşın dostun diye dostunu savunman güzel ama gerçekten çok kötü bir survivor #survivorpanorama.

Lütfen biraz daha dikkatli bakın Furkan bey aksi taktirde insanları yalnış yönlendirirsiniz,Yusuf yanına gidiyo. #SurvivorPanorama #sırvivor2019.

#survivorpanorama Fotoğraf

Yusuf Hakanın hırkasını dü geldi o görüntü da Atakan da oradaydı #survivor2019 #survivorpanorama @HakanHatipoglu @furkandede.

@furkandede @ihsntrkn #survivor2019 #survivorpanorama nasıl insanlarsiniz ya karşılıyorlar işte yorumcusaniz adam gibi yapın işinizi hayret bişey.

Sariliyorlar hatta yusuf eliyle hakanin yanaklarini sıkıyor dikkatli izleyin #Survivorpanorama.

Hakan ne diyon öyle yaaa biz neden görmedik onlarııııı sinirlendim gece vakti #SurvivorPanorama #HilMur.

#survivorpanorama yusufun geldigi yeri kestiniz. Yusuf geldii !!! O kismi izleyince goruceksiniz sonradan geliyorlar..

furkan hatan var karşılıyor hatta yusuf acıyor mu diye soruyor #survivorpanorama.

O videonun devamini iyi izleyin,yusuf geliyor hakanin yanina #survivorekstra #SurvivorPanorama.

Furkan bunun ilerisinde bi görüntü var yusuf bakıyor hakana var görüntü arkası gözüküyor yusufun hırkalı #SurvivorPanorama.

Orda bir yanlış var Furkan! Yusuf Hakani karşılamaya geldi #survivorpanorama.

#survivorpanorama hakan boş konuşuyorsun seda semanın kardeşi ve yorumcu olduğu içinmi bu ilgi hızlı ama beceriksiz.

atakan bora ile oyunu kazanmış gidiyor sahanın ortasında yusufla huuu diye seviniyor cok yapmacık geliyor bu bora ile kazandın bora ile sevin #survivorpanorama.

Koskoca TÜRKİYE de yarıştıracak başka kadın yarışmacılar bulamadınız mı ya seda hariç hepsi rezalet #survivorpanorama.

Furkan Bey yorumlarınızı ailecek severek izliyoruz. Aynı fikirdeyiz. Kader’in üslubunda sıkıntılar var lakin grubun üslup yerlerde. Bunu görmemek komik. #survivorpanorama @svrpanorama #survivor.

Saadet Özsırkıntı’nın sunumu, Hakan Hatipoğlu, İhsan Tarkan ve Sema Aydemir’in yorumlarıyla #SurvivorPanorama şimdi canlı yayınla TV8’de!.

#survivorpanorama Fotoğraf

TDK’ya bakmanıza gerek yok. Yunan bir milletin etnisitesini ifade eden bir kavram. Fransız , İngiliz , Amerikan , Türk Yunanistanlı diyebilirsiniz. Yanlış bi ifade değil. Yunanlı demek İngilizli , Almanlı demek kadar yanlış. #survivorpanorama.

Turkey En Popüler Eğilimler