Suudi Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Suudi Twitter

Değerli AK Partililer; Daha düne kadar, 15 Temmuz’un finansörü dediğiniz, Fetö destekçisi dediğiniz, Cemal Kaşıkçının katili dediğiniz, PKK destekçisi dediğiniz Suudi Arabistan yönetiminin, bugün devlet protokolü tarafından tek sıra halinde karşılanması hiç mi zorunuza gitmiyor?.

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz El Suud’u Resmî Karşılama Töreni.

Şarkının sözlerinin tamamı şöyle: Sıçrama, kalkınma ve refah Zafer için, ey sevgili ülkem İnsanlar vizyonunuzu destekliyor Bu Suudi yukarıda (üstündür) Arapların güvenliği, güvenliğimizdir Kim barışımızı ihlal ederse İğnelerimizle muhatap olur Bu Suudi yukarıda (üstündür).

Her yerde lümpenlik: MEB, YÖK, LGS, YKS, Suudi Prens, orman yangınları - ✒️ Adnan GÜMÜŞ (@adn_gumus) yazdı..

Murat Yetkin: Suudi Prens Selman ile hangi fotoğraf durumu daha iyi anlatıyor?.

@subut_ay Fotonun ilk çıkışının bir Suudi ajansından olduğunu duydum. Saniyede 8-10 kare çeken DSLR kamera ile üzerine kompozisyon yazılacak kareler yakalayabilir..

#CANLI Suudi prensin ve İsrail Dışişleri Bakanı’nın Türkiye ziyaretini Artı TV programcısı Bereket Kar değerlendiriyor.

İlginç bir hafta Türkiye’ye bu hafta peş peşe önce Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman, ardından İsrail Dışişleri Bakanı Yair Lapid geldi..

THY: Suudi Arabistan’dan Türkiye’ye uygulanan seyahat yasağı kalktı.

Suudi Fotoğraf,Suudi Fotoğraf by Vehaber,Vehaber on twitter tweets Suudi Fotoğraf

Suudi Arabistan Prensi Muhammed Bin Selman, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kabinedeki tüm bakanlar tarafından karşılandı. Ne değerliymiş bu katil. Çok ilginç #Khashoggi.

TC devletinin acil paraya ihtiyacı var ve Türk başkanı çıkarı için Suud Veliahtına yardaklanıısaca doğru olanı yapı yüzde 95’i ekonomi politika üzerine çöktü,boyun eğdi gibi eleştiriler cahil ım Suudi’ler, Dolar Swap yapmaz…!.

Suudi Fotoğraf,Suudi Fotoğraf by Alan Brusk,Alan Brusk on twitter tweets Suudi Fotoğraf

Suudi Bakanlarla ekonomi zirvesi! 'Verimli bir görüşme gerçekleştirdik!'.

Suudi Fotoğraf,Suudi Fotoğraf by Beyaz Gazete,Beyaz Gazete on twitter tweets Suudi Fotoğraf

Türkiye-Suudi Arabistan ticari ilişkilerde yeni dönem.

Suudi Fotoğraf,Suudi Fotoğraf by Gaziantep Referans Gazetesi,Gaziantep Referans Gazetesi on twitter tweets Suudi Fotoğraf

@Hilmiah90950444 Suudi arabistanda servis edilen resim diyelim Ona biz. Sayın akbaş . Bu ülkede asgari ücretin saati 1 dolara düşmüş, savunduğun adamlr seçime kadar para dileniyor, sen hala konuş amk !.

ZEUS tekrar çark etmiş vaziyette. Mısır’da İhvanı yok etti SİSİ’ye boyun eğdi. BAE Emirinin önünde diz çöktü.İsrail Cumhurbaşkanını Törenle karşıladı.Kudüs’ü sattı. Suudi Arabistan’a efelendi, PetroDolar Kralı önünde baş eğmiş Üç kuruş dileniyor. Allah seni daha çok rezil edecek..

Suudi Fotoğraf,Suudi Fotoğraf by Yahya YILMAZ,Yahya YILMAZ on twitter tweets Suudi Fotoğraf

@TCAytunCiray Suudi niye bu kadar neşeli maymun gibi poz vermiş su adamlara muhtaç kaldık ya yazıklar olsun bize.

@Kratcel5 @FSYuksek Arkada çalan parçanın sözlerinden: Sıçrama, kalkınma ve refah Zafer için, ey sevgili ülkem İnsanlar vizyonunuzu destekliyor Bu Suudi yukarıda yukarıda Arapların güvenliği, güvenliğimizdir Kim barışımızı ihlal ederse İğnelerimizle muhatap olur Bu Suudi yukarıda, yukarıda.

Tü ortak bildirisi: Görüşmelerde, yeni iş birliği döneminin başlamasına yönelik kararlılık vurgulandı. Yayımlanan bildirinin tamamı için ➣.

Suudi Fotoğraf,Suudi Fotoğraf by NotHaber,NotHaber on twitter tweets Suudi Fotoğraf

Suudi Arabistan ile ticari ilişkilerde yeni dön @GaibGaziantep.

Suudi Arabistan ile ticari ilişkilerde yeni dönem #Gaziantep #ekonomi.

Suudi Fotoğraf,Suudi Fotoğraf by Gaziantep Oluşum Gazetesi 🇹🇷,Gaziantep Oluşum Gazetesi 🇹🇷 on twitter tweets Suudi Fotoğraf

Türkiye ve Suudi Arabistan, ekonomik ilişkileri üst düzeye çıkarmak için adımlar atacak.

@Turkbeyi8425 @TCAytunCiray Cımbızlayan suudi basını. Fotoğraftaki misafirin eliyle beslediği basın olduğunu biliyorsunuz sanırım. Prensin beslediği gazarecilerin, evet en az 3 tane, özellikle bu fotoyu cimbızlayıp kullanmaları hakkında yorum yok piyasada..

Arapları öven hükümet sizce ülkelerini de övmez mi? Över tabii ki de. Türkiye Cumhuriyetin de bu Suudi üstündür denilmiştir. Bu ihaneti kimse unutmaz..

@yirmiucderece @hilalnesin Allah rızası için Suudi prensi giderken bunların alayinida götür zaten bizde pek işe yaramıyor lar belki sen onlara birer başarılı olacağı iş verirsin bizde kurtuluruz bunlardan..

@BirGun_Gazetesi Siz de Suudi’lerden aşağı değilsiniz. Hatta siz daha büyük h@ insiniz!.

Bugünkü kuponun tamamını Suudi Arabistan prolige yapiyorum virabismillaaahh 📿🚀🕋.

@RTErdogan Yemende colugu cocugu ac birakip katleden münafik Suudi rejiminin münafik prensi!! Bu sıktığınız el Allah düşmanı, lanet olası Şeytanın(la) elidir!! Şeytan da bu dünyada size zillet, ahirette ateş getirir haberiniz olsun!!.

@tele1comtr Zararlı Cemiyet Tele1 yine algı yapmaya karalamaya devam mı 😅 Adamlar gece gündüz görev peşinde sizler de Türkiye düşmanlığı Fitne fesat peşindesiniz Adam yangın yerinden gidiyor Suudi heyetiyle görüşmelere.

@BirGun_Gazetesi siz iktidar olsanız,yurtdışından gelen devlet başkanlarının resmi ziyaretlerinde simit-ayran mı ikram edeceksiniz? bir de arap müziği eşliğindeymiş! suudi arabistan heyeti olduğu için olabilir mi? dünyanın en bayağı muhalefeti bize denk geldi!.

Özkoç: Suudi Arabistan prensinin basına verdirttiği fotoğrafa bakın! via @YouTube.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Özcan Yıldırım
  • Özel
  • Özgür Demirtaş
  • Özge
  • Üçlü
  • #BatuhanKaracaya