Turkey flag

🕓

Türk Milletinin Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İstanbul Çekmeköy’de düşen helikopterde şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet üyük TÜRK milletinin başı sağolsun..

Türk Milletinin Twitter

Türk Milletinin Fotoğraf

Türk Milletinin - Twitter'da en iyi Tweetler

Dünyada 4 eksik, cennette 4 fazlayız artık. Türk Milletinin başı sağolsun, Ruhunuz şad olsun kahramanlar 🙏🏻#Çekmeköy.

Abdulhamid Han’ı anlamak Cumhur’u anlamak olacaktır konulu konferansımız elhamdulillah çok bereketli geçti. Şimdi vakit milli birlik ve beraberlik vaktidir. Cumhur İttifak’ı aziz Türk Milletinin namus ve şerefine emanettir. #VakitMilliBekaVaktidir #MilliBekaHareketi @MilliBeka.

Türk Milletinin Fotoğraf

Yüce türk milletinin başı sağ olsun rabbim rahmet eylesin mekanları cennet olsun.

Türk Milletinin Fotoğraf

Türk Silahli Kuvvetlerimizin, Sehit yakinlarinin ve yüce Türk Milletinin bası sağolsun. Allah Kahraman Türk Ordularini korusun !.

Cin devleti ile iliskilerin - diger büyük sorunların esiginde - dozunda, gerceklere dayalı yürütülmesi gerektiği çok doğru. Ancak Dogu Türkistan konusunda Türk Milletinin kaygilarini sürekli CIA yalanları ile itham etmek de pek akilci ve samimi degil..

Türkiye Cumhuriyetinin, Türk Milletinin Ali Menfatlerini Düşünmeyen Siyasi Partiler Ne İçin Varsınız? Ülkenin Değerlerini Gözetin Memleket Her Taraftan İşgal Altında Arap, krt, Pontus, Tarikatlar, cemaat, Emperyalist destekli STK’lar Milli Kahraman ve Değerler Saldırı Altında.

@azyazarozyazarr Üniversitedeyken 60 65 yaşlarında bir prof. hocamız 6 yıl önce aynı şeyi söylemişti: Atatürk bilmiyor muydu Türk milletinin zeki olmadığını, tembel olduğunu. Milleti gaza getirmek için söyledi bu sözü. diye. :).

@RT_Erdogan İnna lillâhi ve inna ileyhi râciûn . Tüm Müslüman Türk milletinin başı sağ olsun. Mekânları Alemlere Rahmet Efendimiz HZ MUHAMMED ( SAV) in yanı başı olsun. İNŞÂALLÂH . Amin..

Türkiye de sebze meyve fiyatlarının 1TL üstünde olması Oyundur Türk milletinin hakkının Gaspıdı 8bin şubeli a101 gibi bimler şoklar ve diğerlerinin çiftçinin köylünün emeğini toprağını oyunlarla gasp edip Tekelleşenler yine oyunlarla fiyatları şişirip seçim öncesi.

İstanbul çekmeköyde düşen Askeri helikopterde şehit olan kahraman askerlerimize allahtan rahmet dilerim. Aziz Türk milletinin başı sağ olsun..

Bugün 4 şerefli Türk Askeri şehit oldu. 4 can, evlat, ana, ocak, kardeş, baba ne derseniz 4 Yiğit! Türk milletinin başı sağolsun..

Çekmeköydeki helikopter kazasında 4 Askerimiz Şehit oldu. Türk milletinin başı sağ olsun..

Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir. Mustafa Kemal Atatürk.

🎹 ADNAN OKTAR VE FİKİRLERİ ÖZET İZLE 🎹 💿 İstanbul Çekmeköy Şehit UH-1 Türk Milletinin Mekanları Cennet yer palamudu işteş öğle gazellenmek 💿.

😜 SİZCE HANGİ RESİMDE DAHA ÖZGÜR, HANGİSİNDE BASKI VAR ⁉️ 😜 🍰 Astsubay Başçavuş İlyas Kaya #40binöğrtmnatamaistyor #kardeşmiyiz GALATASARAY TEK Siz Hepiniz Türk Milletinin sahteleme ehlîleşmek korumasız biçemleme 🍰.

Türk Milletinin Fotoğraf

📳 ❌ ZORLA TUTULMA YOK, İFTİRAYA ZORLAMA VAR ❗️ 📳 👹 Bünyamin Gezer Şehit AysunYıldırım DosyasıAcılsın Astsubay Başçavuş İlyas Kaya Türk Milletinin İskitçe ayıt garson keleplemek 👹.

@Hanim4g4 İstanbul #Çekmeköy’de Eğitim uçuşu yapan helikopterin düşmesi nedeniyle 4 askerimiz şehit oldu 2 askerimiz yaralandı.. Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet Aileleri ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum😢 Türk Milletinin başı sağolsun #İstanbul.

İstanbul Çekmeköy’de düşen helikopterde şehit olan 4 askerimize Allah’tan rahmet üyük TÜRK milletinin başı sağolsun..

Türk Milletinin Fotoğraf

Lider @dbdevletbahceli: Hiç kimse önemsiz ve değersiz değildir. Türk milletinin hiçbir ferdi eşitsiz ve orantısız bir ilişkinin tarafı olmamıştır. Elbette milletin ismi ezelden bellidir, ebediyete kadar Türk’tür. Elbette vatanın ismi bin yıldır bellidir, sonsuza kadar Türk’tür..

Turkey En Popüler Eğilimler