#TürkiyeKurtulacak Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#TürkiyeKurtulacak Twitter

Gerici,baskıcı,ırkçı ve yobaz zihniyetten #TürkiyeKurtulacak ! Demokrasi ve kardeşlik kazanacak!.

2023 seçimlerinde 6 birbirine benzemez olan birbirine ideolojik olarakta batı ve doğu kadar uzak olan partilerden #TürkiyeKurtulacak ..

Yıl 1925 - Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, müritler memleketi olamaz ! Yıl 1934 - Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir ! Yıl 2022 - Kadınlar cenazeme gelmesin ! #TürkiyeKurtulacak.

1-AKP’nin medyasının katil dediği Prens Selman’a Saray’da görkemli karşılama yapıldı 'Paranın açmadığı kapı nasıl varsa paranın sattırdığı davada çoktur' #TürkiyeKurtulacak.

/ #TürkiyeKurtulacak Kurtulmalı… #ATAM💙.

#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf,#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf by ѕєηєм,ѕєηєм on twitter tweets #TürkiyeKurtulacak Fotoğraf

Yalancının mumunun yatsıya kadar yanmadığının bir örneğidir Akepe, mumun yerine ampül takarak devam ettiler bugüne kadar, Ampülü söndürdügümüzde #TürkiyeKurtulacak.

Geçen sene ! Bu sene ! #TürkiyeKurtulacak #HuzurKalmadıMillette.

#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf,#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf by Barış,Barış on twitter tweets #TürkiyeKurtulacak Fotoğraf

Geçen yıl bir kilo tereyağ 40Tl idi. Bugün 153Tl. Enflasyon yüzde kaç artmış sizce? Nasıl alacak millet, Yemeviversin değilmi? #TürkiyeKurtulacak.

#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf,#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf by yldz ayşen,yldz ayşen on twitter tweets #TürkiyeKurtulacak Fotoğraf

2023’te Akp’ye oy verecek olan herkese hakkımı haram ediyorum. #TürkiyeKurtulacak.

Eğer FBI Epstein Listesinde ki sapıkları tutuklama başlar ise Gates, Fauci, Soros ta var. #TürkiyeKurtulacak Türkiye de Yaprak Oynamıyor..

#TürkiyeKurtulacak sa Z kuşağı ile kurtulacak ağzına sağlık çocuk 👏 👏👏....

İster inanın ister inanmayın bu düzen böyle gitmez. Saraya ulaşmasada sesimiz Arşa ulaştı merak etmeyin. Bu Milleti bu kadar ağır yüklerin altına koyanlar, kapatın kulaklarınızı duymamazlıktan gelmeye devam edin. Siz gideceksiniz ve #TürkiyeKurtulacak İnşaallah..

1-AKP’nin medyasının katil dediği Prens Selman’a Saray’da görkemli karşılama yapıldı 'Paranın açmadığı kapı nasıl varsa paranın sattırdığı davada çoktur' #TürkiyeKurtulacak.

#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf,#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf by Mevlüt Bayrak🇹🇷,Mevlüt Bayrak🇹🇷 on twitter tweets #TürkiyeKurtulacak Fotoğraf

@phoenixsnmmm / #TürkiyeKurtulacak Kurtulmalı… #ATAM💙.

#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf,#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf by Palabıyık Raki,Palabıyık Raki on twitter tweets #TürkiyeKurtulacak Fotoğraf

@aras_erat Sosyal medya herkesin medyasıdır . @mevltbayrak tarafından “#TürkiyeKurtulacak”.

Yanan talan edilen ormanlarin,tacize uğrayan çocukların ve kadınların,uyuşturucuya tutsak edilmiş gençlerin, mafyalarin,baskilarin ,yok edilen dohal guzelliklerin,yağma edilen kamu mallarının HESABI #TürkiyeKurtulacak.

#TürkiyeKurtulacak Türk Lirası bugün Limonlu Meybuz karşısında %0,35 değer kaybetti.

#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf,#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf by Nazmiye çeltikçi,Nazmiye çeltikçi on twitter tweets #TürkiyeKurtulacak Fotoğraf

AYASOFYA CAMİ ŞERİF-İ İNANILMAZ TARİHİ VE GİZEMLERI BU VİDEODA. Kanala abonr olup destek olursanız çok mutlu olurum #Fatihcami #TürkiyeKurtulacak.

Gençlerimiz mülakat rezaletinden kurtulacak, torpilin, yandaşın yerini liyakat, kabiliyet alacak, sözleşmeli, taşeron vb adlar altındaki tüm ucube istihdam modelleri tarihin çöplüğündeki yerini Artık Millet olarak BozukDüzene KARŞ Az Kaldı #TürkiyeKurtulacak.

@Espere34 Mahalle yanarken saç taramakta ne bileyim . BozukDüzene KARŞIYIZ #TürkiyeKurtulacak.

@evrimev #TürkiyeKurtulacak Geliyor gelmekte olan. Kurtarıcı ve Kurucu CHP.

KABUL EDİN YİNE BECEREMEDİNİZ - Tayyip Erdoğan, Soylu, Arap Prens, via @YouTube #TürkiyeKurtulacak.

Kendiniz ettiniz kendiniz bulacaksını Sizi gönderdiğimizde #TürkiyeKurtulacak.

#TürkiyeKurtulacak yasal olmayan bişeye yasal diyen bir adalet bakanı var bakın ADALET BAKANI dedim.

#TürkiyeKurtulacak Cumhuriyetçilik. Milliyetçilik. Halkçılık. Laiklik. Devletçilik. İnkılapçılık.  ›.

Fatih Camii #TürkiyeKurtulacak Atatürk Mehmet Metiner Tarikat Amin Feryadi MAHMUT USTAOSMANOĞLU,KİŞİNİN BİR DEFA GÜCÜ ELE GEÇİRMESİ HALİNDEHER TÜRLÜ KÖTÜLÜĞÜ YAPMA HAKKINA SAHİP OLDUĞUNU,FAKAT KİMSENİN ONU DURDURMA HAKKINA SAHİP OLMADIĞINI SÖYLÜYORDU. ALLAH IN EN BAŞ DÜŞMANI.

Tarikatları, siyasetçiler oy deposu, iş adamları ihale ve iş alma aracı, cahil halk ise cennete kısa yoldan giriş kapısı olarak görüyor. Günün sonunda olan devletimize oluyor… #TürkiyeKurtulacak.

Fatih Camii #TürkiyeKurtulacak Atatürk Mehmet Metiner Tarikat Amin Feryadi MAHMUT USTAOSMANOĞLU,KİŞİNİN BİR DEFA GÜCÜ ELE GEÇİRMESİ HALİNDEHER TÜRLÜ KÖTÜLÜĞÜ YAPMA HAKKINA SAHİP OLDUĞUNU,FAKAT KİMSENİN ONU DURDURMA HAKKINA SAHİP OLMADIĞINI SÖYLÜYORDU. İSLAMI TERSİ İDİ..

Fatih Camii #TürkiyeKurtulacak Atatürk Mehmet Metiner Tarikat Amin Feryadi MAHMUT USTAOSMANOĞLU,KİŞİNİN BİR DEFA GÜCÜ ELE GEÇİRMESİ HALİNDEHER TÜRLÜ KÖTÜLÜĞÜ YAPMA HAKKINA SAHİP OLDUĞUNU,FAKAT KİMSENİN ONU DURDURMA HAKKINA SAHİP OLMADIĞINI SÖYLÜYORDU..

Selman, sende mi görmüyorsun gözlerimdeki ışıltıyı ? 👀 #TürkiyeKurtulacak.

#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf,#TürkiyeKurtulacak Fotoğraf by Burak AYDOĞAN,Burak AYDOĞAN on twitter tweets #TürkiyeKurtulacak Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Berat Albayrak
  • Berk
  • Beşiktaş
  • Bilgin
  • Binali Yıldırım
  • #BirHayataDokun