Türkiyeli Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Türkiyeli Twitter

“Coşkun lağım suları, aksa nereye çıkar? Dağa saldıran fare, yıksa nereyi yıkar? Yorum açık, her sözüm aynı kapıya çıkar Türklüğün her düşmanı, ya yılan ya sülüktür Bu sözümden gocunan ‘Türkiyeli dümbüktür’!”.

Ahir zamanda gerçekleşecek kıyamet alametleri ⤵️⤵️ #Kıyamet #GüldürGüldürShow Recep İvedik Türkiyeli Ermenistan Samandağ Kastamonu Sınır Halep İşkence Müdahale Hodan.

Öyleyse Türkiyeli kavramı nereden çıkmış bir bakalım. Yıllar geçse bile düşüncesi hep aynıydı bop eş başkanının hiç değişmedi..

Türkiyeli Fotoğraf,Türkiyeli Fotoğraf by H. Ümit Ulukurt,H. Ümit Ulukurt on twitter tweets Türkiyeli Fotoğraf

@RamazanCASUK @haskologlu Siz eşitlik istemiyorsunuz siz bölünmenin yolunu açmak istiyorsunuz. Fransalı Almanyalı demezsiniz ama Türkiyeli demeye can atarsınız..

Türk Milleti! Türk Devleti! Türk Bayrağı! Türk Ordusu! Türkiyeli değil Türküz! 🇹🇷🐺🦅.

Bu zerzavata göre düşüneyim dedim: -Türkiyeli Kemal Hım kulağa hoş gelmedi -Kastamonulu Kemal Hım, bak bu kulağa hoş geldi şimdi Kimlik açısından bir kere daha aşk şle@ -Türk oğlu Türk Kemal Oh bak bu kulağa çok hoş geldi şimdi Ne mutlu Türküm diyene.

Bir taraf TÜRK BAYRAĞI yerine Türkiyeli bayrağı der diğer taraf nevruz bahanesiyle apo itiyle ilgili slogan atar .Biz bu topraklar için nice şehitler ve gaziler verdik, bu hainlere sessiz kalan bunlardan farksızdır.!.

@zulalstt bunlara oy vermesek gtumuze şeriat kılıcı girecek bunlara vericez Türkiyeli olucaz amk keşke ölsem.

Bre a462 koyduğum Türkiye’deki insan “Türkiyeli” oluyor da Yunanistan’daki nasıl “Yunanistanlı” olmuyor ? Aynı post içinde çelişiyor kodumun pembe götlü radikalleri.

canakkale falan hikaye just call me türkiyeli and watch me!!!!!!!!!!!!!!!!111!!! TÜRRKKKKKKKKKK!!!!!!.

Muharrem İnce nin adaylığı kimleri rahatsız etti? *İpi dışardaları *Mandacıları *Fetöcüleri *AB piyonlarını *ABD ajanlarını *Türkiyeli diyenleri *Bop altbaşkanlarını *Hdp güzellemecilerini *Akp nin gizli ortaklarını *Fonlu gazeteci ve siyasileri *Gayri milli cepheleri @vekilince.

K T
K T

Solcular Türkiyeli dedi diye ortalığı ayağa kaldıranlar türk bayrağından rahatsız olanlarla ittifak iç Türk bayrağından rahatsız olan siktirsin gitsin..

@susartikleyla @CaponSeverTurk Azeri değil azerbaycanlı türkiyeli birey vatandaşı.

@asirisag @xbraal Bu mallar anlamayacak bunu. Yıl kaç olmuş bunlar yüzünden hala azınlık Türkiyeli bilmem ne gibi şeylerle uğraşıyoruz üstüne terör var. O kadar öğretmen şehit oldu Kürtler tepki verdi mi teröre karşı? Batıdaki kürtler PKK karşıtı kaç eylem yaptı? Ver gitsin hak etmiyorlar.

Halbuki bu söylemiyle Türkiyeli söylemini sonuna kadar savunan babacan ile koalisyon kurmalıydı.

@osmanfazilgenc @bgyether Almanyalı bayrağı değil , Alman ya da Almanya bayrağı diyoruz. Türkiye için de; Türkiyeli bayrağı değil, Türk ya da Türkiye bayrağı denir. Sorun Türk bayrağına karşı sorun yaşayanlar da. Eleştiriyi nasıl yapacağımızı da gayet iyi biliyoruz..

@MuratAIan Yalniz o sagda ki TÜRK bayragina TÜRK bayragi degil, 'türkiyeli' bayragi diyor. Yazim hatalarina dikkat.

@bpthaber Eheğeee siz faşistsiniz eğve eğve demokrası halk özgürlük Türkiyeli eğhveeeeeğ.

Türkiyeli Fotoğraf,Türkiyeli Fotoğraf by RAKUN🏆,RAKUN🏆 on twitter tweets Türkiyeli Fotoğraf

Yüzverdik deliye, geldi sıçtı halıya. Önce Türkiyeli kelimesini size kabul ettirdiler, şimdide bayrağa işi bağladılar. Bunlar hep kendinizi hor görmemizden, tarihinizi bilmemenizden, size aşılanan aşağılık kompleksinizden oldu. Damarlarınızdaki asil kanı hatırlayın artık!.

@haskologlu Türkiyeli kavramını kullanan sözde liberaller bunlarla yol yürüyecek. Size inat bu ülkede yaşayan tüm yurttaşlar Türktür. İster seve seve,.

@Drr_Nilay Gene başladik senaryolara, Diğer partiler uzaylı bir tek akp Türkiyeli 😂😂 Dış güçler mi, Akp mi sloganlari da geçen seçimde vardi. Millet hala bunları yiyiyor ☺️.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Çaycı Hüseyin
  • ÇerçeveDeğil TaşeronaKadro
  • Ömer Faruk Başaran
  • Önce Türkiye
  • #ÖnceTÜRKİYE
  • ömer faruk başaran
  • Baykuş
  • Bedelli