Talimat Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Talimat Twitter

Komedi ya! Hastane yangınına o anda Cumhurbaşkanı’ndan talimat gelmese müdahale edilmeyecek miydi? Yapmayın beyler! Bu devleti bu kadar küçük düşürmeyin!.

Sayın cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla sabah viziti ve pansumanları için yollardayım. Talimat gelirse taburculuklar için de hazırım..

Talimat Fotoğraf,Talimat Fotoğraf by Cem BAYKAL,Cem BAYKAL on twitter tweets Talimat Fotoğraf
C.
C.

Uyandık, kahvaltı etmek için Sn. Cunhurbaşkanımızın talimatını bekliyoruz. İnşallah fırıncılara ekmek yapmaları için talimat vermeyi unutmamıştır.

Alp
Alp

Neyse talimat gelmedi Kahvaltımı yaptım Bisiklet Bu hanımefendi ufaklıkların annesi . Onlar beni tırmalar yaramazlık yaparken, babaları değil misin Ben de denizi izleyeyim.

Talimat Fotoğraf,Talimat Fotoğraf by Alp,Alp on twitter tweets Talimat Fotoğraf

Un hazır, şeker hazır,tuz hazır,yağ hazır pamuk hazır ekstra eklemek istediğiniz varsa yazın dostlar talimat bekliyorum 😡🤣 inşallah 👍.

Hastane yangınıyla uğraşacak kadar vakti müsaitse, lütfen biraz da ülkenin şu temel meseleleriyle ilgili de bir talimat verse onları da yapsanız! Yani anlamadığım, o talimat vermese insanları yangına mı teslim edeceksiniz? İtfaiye ondan mı talimat bekliyor?.

Talimat olmazsa tuvalete gidemezler, Yangın mı söndürecekler? Kaç tane kaç yaşında adam her sözünün başında Sn Cumhurbaşkanımızın Talimatları ile diye söze başlıyor. Koca ülke iki dudak arasında.

Talimat Fotoğraf,Talimat Fotoğraf by Serdengeçti,Serdengeçti on twitter tweets Talimat Fotoğraf

Uzaktan kumanda ile çalışan elektronik aletler SARAYDAN talimat ile ÇALIŞAN AKP Lİ BAKANLAR AKP Lİ DANIŞMANLAR AKP Lİ BÜROKRATLAR.

@bengibaser Gerçi Datça yangınında yangın başladıktan itibaren ilk 4 saat kimse müdahale etmeyecek mi diye beklemiş ki talimat beklemişler. Geçen yıl Köyceğiz yangınında da benzeri olmuş, yangın hortumları çekildikten 3 saat sonra su verilmiş. İlk müdahale eden köylülerden duymuştum.

Cumhurbaşkanı talimat verirse yarın çalışırım,vermezse yatarım sonuçta ondan iyi kimse bilemez,kendinize gelin.

Sayın cumhur başkanımızdan talimat almadığım için kahvaltı yapmadım. Bekliyorum..

Hamdolsun IYI ki sn @RTErdogan Talimat vermis ama mutlaka yangını eniştesi ziya Beyden duyup derhal balıklı Rum hastanesinin yangınına müdahelesini saglamistir,Aksi halde balıklı rum diye bişey kalmazdı IYI ki valsiniz sn @RTErdogan.

@umitozdag Seni Suriyelilerin için provokatörlük yap,yalan siyaset yap diye mi olanlarida orada burada konuş diye talimat mı verdin de space odalarda Suriyelilerin için atıp ıp ayıp Edep Ya Hu.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ruhuna aykırı değildir. Onun ruhudur. Onun kendisidir. Talimat.

Talimat gelmeden uyandığımı geç farkettim, neyse göklerden gelen bir talimat var..

@uyanhadi_ Talimat veriyoruz ülkeye ihanet eden görevini yapmayan ortalıkta ben görevli, yetkiliyim diye dolanan ne kadar kansız varsa hepsi idam edilmeli ....

@comertercan Talimat almadan sicamayacaklar var ... Yemeği geç Herkes birinden alıyor bir ş insiyatif kullanan yok kendi düşünüp hareket eden Yok.

@huseyinbas_BTP Geçmişte ülke yanarken talimat verecek, taşın altına elini sokacak yetkili bulamıyorduk kimin eli kimin cebinde belli değildi, iyiki varsın Recep Tayyip Erdoğan ❤️🇹🇷.

Artık o kadar da okumaya gerek kalmadı doğruyu bulmak için, akp nin söylediği dışında her şey doğrudur. Onlar ne diyorsa tersini yap gittikleri yoldan gitme su içtikleri çeşmeden su içme . Bu kadar basit , al sana talimat ..

@huseyinbas_BTP Atacağı yalan dolu twet için bile gâvur elçisinden talimat alan açıklayacağı sözde bildiriyi gâvur elçilerine onaya gönderen gayri millî beka sorunu olan bir muhalefet var..

@ikalin1 Günaydın diyeceğim ama daha cumhurbaşkanımızdan talimat gelmedi🤗, bu arada talimat gelmeden kahvaltı etmişsiniz? Aman duymasınlar çok kı.

Donat donat donat , talimat talimat talimat , varmı aralarında bir fark ikiside aynı frekans ikiside saçma ikiside akıl dışı ..

@aykiricomtr acilen bi talimat bakanlığı kurulsun. çok saray yorulmasın.

@23Nisanirem 1 saat geç gördüm, inşallah açlıktan için bayılmamıştır. Talimat verdim hadi yap. 😁 😁.

@qqoqhan Tam yerine oturmuş. Şantiyede sabahladım. İşçiler çay içmeleri için Cumhurbaşkanlarının talimatını bekliyorlar. Halaya gitmeleri için de talimat alınacak mı?.

@huseyinbas_BTP Eee @rospu saçını taramıştı 15 temmuzda . Biz talimat bekliyorduk şimdi de aynı .çok şükür bizim Talimat sağlam yerden geliyor soyu belli sopu onu okyanus ötesinden talimat bekleyen pijler düşünsün.

@ankara_kusu Yani diyor ki , cumhurbaşkanımız talimat vermese , mal gibi bekleyecektik.

müthiş bir gaf… Yaşlıları da Cumhurbaşkanı talimatı ile tahliye etmişler. Bu nedir ya? Cumhurbaşkanı talimat vermese onları yanmaya mı terk edecektiniz?.

@ikalin1 sizi o grupta takdir ederdim. Lakin “cumhurbaşkanının talimatı ile yangına müdahale, yaşlı tahliyesi” nedir? Böyle bir konuşmayı kendine yakıştırtırdınız mı? Bu müthiş bir gaf… Cumhurbaşkanı talimat vermese onları yanmaya mı terk edecektiniz?.

Evde ekmek bitmiş. Sayın Cumhurbaşkanımız talimat verir ise gidip alayım 🤭😂.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Balotelli
  • Bankalar
  • Başarılar Fenerbahçem
  • Büyük Beşiktaş
  • Beyza
  • Bihter
  • Bilerek
  • Burası Beşiktaş