Turkey flag

🕓

#TanzimSatış Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

AKParti iktidarında doğanlar artık neredeyse reşit. 17 yıllık iktidar, dile kolay. İşler hakkaniyetle ve bilinçle ele alınsaydı bugün #TanzimSatış yerine güçlü bir tarım ve tarıma dayalı sanayimiz olurdu. İşsizlik azalırdı. İnsanımız bu duruma düşmezdi!.

#TanzimSatış Twitter

#TanzimSatış Fotoğraf

#TanzimSatış - Twitter'da en iyi Tweetler

Bakkkk seçime kadar fırsatı değerlendirin zararına satış yapıyorlar alın yiyin için ama oyunuzu kime vereceğinizi sakın unutmayın😉#TanzimSatış #Çarşamba.

#TanzimSatış Fotoğraf

Bakınız biraz geçmişe gidiyorum: #TanzimSatış #TanzimSatis.

Pazarcı ve marketçi şerefsizleri fahiş fiyatları indirdiginize göre ne oldugunuz net belli. #TanzimSatış.

#TanzimSatış kuyruğunda umarım emeklinin biri kalp krizi, vefat olayı Büyük gündem Rezil oluruz dü Yeterince oluyoruz zaten..

Günaydı Bunun #TanzimSatış noktalarında satıldığını söyleyen birinin söylemiyle uyandı Tööbe bismillah.

#TanzimSatış Fotoğraf

Provokasyon için gittiği #TanzimSatış noktasında vatandaştan İrfan Değirmenci’ye harika.

Bu izdiham #Tanzimsatış kuyrugunda ucuza sebze almak isteyenlerin değil.! 200 kişi alınacak Bartın maden işletmesine başvuran binlerce işsizin izdihamı.. Düşün bakalım 1 mermi ne kadar 😉.

AKParti iktidarında doğanlar artık neredeyse reşit. 17 yıllık iktidar, dile kolay. İşler hakkaniyetle ve bilinçle ele alınsaydı bugün #TanzimSatış yerine güçlü bir tarım ve tarıma dayalı sanayimiz olurdu. İşsizlik azalırdı. İnsanımız bu duruma düşmezdi!.

#TanzimSatış | ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄ ̄| BMV 🚘 satışı da olsun 😉 |_____________| (\__/) || (•ㅅ•) || /   づ.

Siz yardım edilmiş bir yoksulluk istiyorsunuz, biz ise ortadan kaldırılmış bir yoksulluk. O yüzden anlaşamıyoruz. 🤔 #TanzimSatış.

#TanzimSatış. Hey gidi Türkiye eskiye döndün 80’lerin önemli hizmetlerinden biri tanzim satış Bu kabul etmiş olunuyor ki eski Türkiye Önemliymiş demekki.

#TanzimSatış Fotoğraf

Niye bu haldeyiz diyen yok. #TanzimSatış Dün gelen mesaj.

#TanzimSatış Fotoğraf

@RTEERDOGAN02 #SizSaldırdıkçaBizSarılacağız #TanzimSatış lar başladı diye bazı terör ve kaos seviciler şimdiden algı ya başladı. Ulan sen ister razı ol ister olma bu milleti ilgilendiren bir konu millet memnunsa sana da ne düşer anladın sen. 😄😄anladıysa eyy o zaman.

#SizSaldırdıkçaBizSarılacağız #TanzimSatış lar başladı diye bazı terör ve kaos seviciler şimdiden algı ya başladı. Ulan sen ister razı ol ister olma bu milleti ilgilendiren bir konu millet memnunsa sana da ne düşer anladın sen..

#TanzimSatis Mızrağın artık çuvala sığmadığının kanıtıdır. Kimse icraat diye yutturmaya kalkmasın..

@necdettturan #TanzimSatış uygulaması halkımız tarafından memnuniyetle karşılandı Bunu gören market ve pazar mafyası fiyatları seve seve düşürdü 😎.

Merkel çıksa dese ki Almanya ile Türkiye’yi başa baş değişek her şeyimiz sizin olsun deseler yemin ediyorum 15 yıl sonunda sanayi devi Almanya’yı da patatese soğana muhtaç hale getiririz #TanzimSatış.

Tank,uçak,araba fabrikası kuracağız derken pazarcı oldu la bunlar #TanzimSatış.

#TanzimSatış Domates biberi istedigin kadar kilo ile sınirlı.#adalet de bö ettigin kota koyuyor 6, mü özgürlü degil,onlar karar veriyor,çay dagitirgibi müebbet etsende etmsende.

Şimdi tarim bakanliği ve iktidar bu sebze pahaliliğina karşi ne yapabilir, şu aşamada ne yapilir? Ben olsam Şaaaaakkkkkalllaannn 10 ton patatesi satatim 😂😂😂 #tanzim #TanzimSatıs.

cumhur ittifakı zerzavat ittifakına döndü.. #TanzimSatış.

#TanzimSatış Fotoğraf

şu durumda yapılması gereken bişey yapmış Akp ama bu duruma gelinmesinde yanlış politikalar yüzünden olduğu gerçeği de var tabi fakat dalgaya almak çok yanlış geliyor bana insanlar zor durumda tabi ki kuyruğa girecekler foto yayınlayıp laf sokmak hoş değil #TanzimSatış.

toplum psikolojisi uzmanlarının danışmanlığında dizi,magazin ve yarışmaların yapıldığı, haber saatlerinde gerçeğin aktarılabileceği en az 2-3 kanal kurulması gerekiyor bir ında olan da olmayan da, destekleyip suçlulukla daha fazla bağlanan da aynı sırada ! #TanzimSatıs.

Neden yorgunsun sorusuna cevap aramaktan ve bunu sormasınlar diye gülümsemekten yoruldum. üreya #tanzimsatış #AklımaGelmişken.

#TanzimSatış Fotoğraf

Gurur tablosu olarak anlattığınız #TanzimSatış! Bu tablo olsa olsa Utanç Tablosu olur! İyi bakın; 2019 #TÜRKİYE’si !!.

#TanzimSatış Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler