Tarikat Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Tarikat Twitter

Şeyhler, gavslar, jedi ustaları, şıhlar, yaşam koçları, tarikat ağaları, hepsi üçkağıtçıdır..

Tarikat liderinin ölümüne üzüntü mesajı yayınlayan sevgili siyasetçiler, keşke üzüntünüz kadar cesaretiniz olsa da, 3-5 oy için bu kadar popülist davranmasanız..

Tarikat liderlerinin yaratmaya çalıştığı Türkiye bizim için cehennem. Mesele onların dindar olmaları değil toplumu zehirlenmeleri. Hayatımızı cehenneme çevirmeye çalışanlara methiye düzen siyasetçiler ya bize vaat ettiklerinde samimi değiller ya da bu tür mesajlarında..

6) YÖK’ün yönetiminde rektörlerin ve diğer akademisyenlerin bir seçim şansı da yok. Saray aday gösteriyor ve seçtiriyorlar. YÖK, üniversite yönetimleri ve AKP teşkilatları birlikte çalışıp kadrolara AKP’lileri ve tarikat üyelerini dolduruyorlar..

Dünyadaki bütün tarikat şeyhlerini üst üste koysanız, insanlığa bir aspirin kadar faydaları olmaz!.

Ölenlere rahmet dilenecek ise tarikat yurdunda intihar eden Enes Kara için niye rahmet okumadın Yavuz. Niye o çocuğun ölümünde sustun?.

Dün 2 şehit verdik , bedel ödediler .. Ama bir tarikat şeysi kadar gündem olmadılar ...

Mustafa Kemal Atatürk: “Ey millet! İyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat medeniyet tarikatıdır. ().

Hem Cumhur İttifakı hem Millet İttifakı partileri #MahmudEfendiHazretleri diyerek tarikat liderine bağlılıklarını gösterdiler o yüzden diyoruz tek yol Memleket Partisi.

Tarikat Fotoğraf,Tarikat Fotoğraf by Sigortasız İşçi,Sigortasız İşçi on twitter tweets Tarikat Fotoğraf

@Ehbsuu @TRgunayonur Boş yapmıyor. Tarikat grubunun lideri kadar konuşulmadı bu çocuklar. Boş yapan sensin. Sizin gibiler..

Arkadaşlar şunun üstünden belirteyim ki ne kadar tarikat cemaat vb oluşum varsa hem Atatürk diyip hem de bunlara yol verenin ışık gosterenin 7ceddini ve dahi su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim Yettiniz la ikiyüzlü piçler.

Tarikat Fotoğraf,Tarikat Fotoğraf by Gümüş,Gümüş on twitter tweets Tarikat Fotoğraf

Hz. Muhammed bize Allah’a kulluk etmeyi öğretti yok cemaat lideriymiş yok tarikat lideriymiş hepsi bomboş adamlardır. Allah herkese beyin vermiş eğer Müslümansan tek kaynağın Kuran-ı Kerimdir. İslamı sizin gibi din tüccarlarından kurutacağız inşallah ✊🏻.

Bir tarikat, bir cenaze ve bir gerçeklik! Bu bilgiyi nasıl değerlendireceğini kadınlar düşünsün. #MahmudEfendiHazretleri.

Her şey apaçık ortada… Buna karşın bazıları hem insan hakları ve özgürlüklerden bahsedip hem de kız çocuklarının eğitimine engel olan, açıkça psikolojik zorbalık yapan bir tarikat şeyhine taziye için sıraya giriyorlar. Türkiye’yi sizlerin ikiyüzlü siyasetine teslim etmeyeceğiz!.

Paşam benim sen olaydın şuan ne tarikat kalırdı ne cemaat #MahmudEfendiHazretleri.

Tarikat Fotoğraf,Tarikat Fotoğraf by mamii,mamii on twitter tweets Tarikat Fotoğraf

Türkiye her türlü tarikat ve cemaatin özgürce faaliyet gösterebildiği bir yer olmalı ancak anmadan önce kim olduğuna iyi bak. Andığın şahsın neler yaptığını neler dediğini iyi biliyoruz. Yakışmadı babacan..

Asla bir tarikat liderini övmem sevmem diyenler, ne geldiyse ülkenin başına bunlar yüzünden geldi bizi bunlardan kurtardığı için bir kez daha teşekkürler ATAM..

@omerfarukarabac @mehmetyetim63 tarikat cemaatlerin kadını ötekilestiren iç dunyalarindaki sapık tutumlarının yansıması.

şeyhler, gavslar, jedi ustaları, şıhlar, yaşam koçları, tarikat ağaları, hepsi üçkağıtçıdır..

@Manisal60802374 @uyanhadi_ Ulan yıl olmuş 2022 hala tarikat, cemaat saçma sapan şeyler peşindesiniz. Gericilik bunun adı..

@RTErdogan Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. en doğru, en hakiki tarikat,medeniyet tarikatıdı Mustafa Kemal Atatürk.

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır..

Tarikat Fotoğraf,Tarikat Fotoğraf by Kenan Örpek,Kenan Örpek on twitter tweets Tarikat Fotoğraf

@dv_skywalker @gracecilikkk Yurttan atılınca tarikat yurduna git, gayet iyi dediler. Ben de eve geldim, sadece sınavlara gittim son yıl..

Hangi dinin kanaat önderi, hangi şeyhin müridisiniz? SMA hastası bebeklerin birileri bizim farkımıza varsın, görsün de gelsin diye tarikat şeyhinin isminin altına yardım edin yazdığı toplumun dini?.

Şöyle sikilmeyeceğim, götümü ellemeyecekleri bir tarikat var mı bildiğiniz. Gireyim, belki iki iş bağlarım..

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, müritler, dervişler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat medeniyet tarikatıdır. #MahmudEfendiHazretleri.

Teheccüd namazımızı kılıp tarikat dersimizi yapalım ihvanlarım. Rabbimizi de Şeyhimizi de razı etmeye bakalım bundan sonra..

Altılı masanın ne kadar oynak bir zeminde hareket ettiğini anlamak zor değil. Tarikatlar bu ülkenin başına her zaman bela olmuştur. Tarikatlar suç örgütleridir. Varlıkları ve faaliyetleri Anayasaya aykırıdır. Her bir tarikat potansiyel paralel devlettir. Gülen hareketi gibi..

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır..

@umitozdag @zaferpartisi Sayın Özdağ tarikat güzelleyen parti üyelerinize herhangi bir yaptırımınız olmayacak mı.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ahmet Çelik
  • ahmet çelik
  • Alex
  • Aykut
  • Aykut Erdoğdu
  • aziz ayboğa