Tayyip Erdoğan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Tayyip Erdoğan Twitter

İsmail benim oğlumda Amerikan okulunda okumadı ancak Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukları okudu. Ne yapacağız şimdi İsmail? Gerçekten zavallısınız. Allah Türk Milleti’ni temsil ettiğiniz zeka seviyesinden korusun..

2023 seçiminde elinizi vicdanınıza koyup AK Parti demezseniz, Erdoğan değil , Türkiye ! Meral Akşener / Kemal Kılıçdaroğlu Mansur Yavaş / Ümit Özdağ #GeliyorGelmekteOlan / Cem Uzan Tayyip Erdoğan / Selahattin Demirtaş OSMANLI ÖZLENENDİR #ERDOĞANbeklenendir.

Cem Uzan: Tayyip Erdoğan kendini bilmem nerenin emiri zannediyor. KCJSKDJDKDNFNNFFKCJEKRNR Gelecek ve Yenecek 🇹🇷.

Korktukları aslında Recep Tayyip Erdoğan değildir. Asıl korktukları gün ve gün uyandırıp arkasına aldığı Müslümanlardır..

Ne yani şimdi 6’lı masa adayımızı yıprammasın diye açıklamıyoruz Şimdi o masanın en yıpranmış kişisi’mi aday şükürler olsunki Recep Tayyip Erdoğan gene devletimizin tekradan başkanı olarak seçünler’in tekradan ak partiye gelişlerini seyredecez şimdi.

Recep Tayyip Erdoğan #ErdoganDiplomasisi OSMANLI ÖZLENENDİR #ERDOĞANbeklenendir.

@avazturktv @Osmanli10712071 CHP Miadını doldurdu ABD li dostlarının istediği muhalefet partisi olamadı Meral Akşener ile Kılıçtaroğlu projesi çökecek Recep Tayyip Erdoğan Tekrar seçilecek Meral Akşener Ana muhalefet olucak Plan bu.

Bu Millet, Bu Vatan, Bu Bayrak Benim Diyorsan #ÇAĞRIMSANA #Vakitbirlikvakti CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mehmetçik Uzman Polis.

@ibrahim_ozkan61 Boş ver doları moları düşer kalkar CHP ye bak sen CHP Miadını doldurdu ABD li dostlarının istediği muhalefet partisi olamadı Meral Akşener ile Kılıçtaroğlu projesi çökecek Recep Tayyip Erdoğan Tekrar seçilecek Meral Akşener Ana muhalefet olucak Plan bu.

@mete0853 Hiç biri muhatabı bile olamaz bizim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan inşaALLAH 🤲👍.

Ezilenlerin gür sesidir o Suskun dünyanın hür sesidir o Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan AdayBelli KararNet.

Tayyip Erdoğan Fotoğraf,Tayyip Erdoğan Fotoğraf by 🌏Cihan TANCI🌍,🌏Cihan TANCI🌍 on twitter tweets Tayyip Erdoğan Fotoğraf

@CryptoStrong2 @ATAISIK_ Ne kemalisti yahu? Ben şeriatçı bir adamım. Cumhuriyetin ne kadar boktan ve güçsüz bir devlet olduğunu anlatıyorum. Tayyip Erdoğan da benim gözümde islama zarar vermekten başka bir işe yaramadı 20 yıldır. Allah birgün hz. Ömer gibi lider nasip etsin bizlere. Amin..

@avcemilcicek Siz daha çok beklersiniz,ülkeyi yangın yerine döndüren sizlersiniz,daha Ankara’ya bir çivi çakmayan,İstanbul’u bitiren,CHP’yi bitiren insanlarımı oy vereceksiniz bunlar birde Türkiye’yi yönetmeye talip öylemi hadi ordan;Onlar Tayyip Erdoğan’ın kıçının kılı bile olamazlar ....

@enimenelegzet Bence Derya hanım gayet başarılı bir Recep Tayyip Erdoğan’da Derya hanımın bakanlığından memnun olduğunu düşünüyorum. Sadece düşüncesini ifade edip uyarması onu kötü bir bakan yapmaz..

@ismailsaymaz İsterse 6 lı masa 6 tane aday yapsın isterse bu ülkeden veya dünyadan aday kimi isterse çıkarırsa çıkarsın fark etmez kardeşim Recep Tayyip Erdoğan bırakana kadar kimse hayal kurmasın. Hala alternatifsiz hala tek süper yıldız siyasette. Adam ŞL. de Kemal PTT lig. İmkansız.

#DeryaYanıkİstifa derken Recep Tayyip Erdoğan in lgbt videosunu demecini izleyin dunbukler.

@OzanKonyadan Gençler; Sizin Recep Tayyip Erdogan gibi bir lideriniz var O lider 2023- 2053-2071 vizyonuyla sizlere muhteşem bir gelecek inşa ediyor #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri BedrinArslanları 🇹🇷.

Malesef devleti 21 yıl sömürenlerin 21 yıl sonra vatandaşına subduğu kölelik. 20 sene banka kölesi olacaksın Tayyip Erdoğan köleliğiniz karşılığında oyunuzu istiyor..

Tayyip Erdoğan SSK EMEKLİSİ ZOR DURUMDA SSK EMEKLİSİ İNTİBAK BEKLİYOR YILBAŞINDA MEMUR VE MEMUR EMEKLİSİNE YÜZDE YEDİ FAZLA VERİLİYOR ŞİMDİDE 3600 EK GÖSTERGE VERİLDİ SSK EMEKLİSİNIN GÜNAHI NE SSK EMEKLİSİNE İNTİBAK ZAMMI VERİLSİN.

Tayyip Erdoğan Fotoğraf,Tayyip Erdoğan Fotoğraf by HALİFEMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN,HALİFEMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN on twitter tweets Tayyip Erdoğan Fotoğraf

@saracihan61 Ama Ahmet Necdet Sezer kırmızı ışıkta bile geçmezdi 😁 Böyle kocaman bir bardakla şampanya içerdi çok çağdaştı, ha birde arada canı sıkılınca anayasa kitapçığı fırlatırdı😁 Onun zamanında ülke uzaya çıkmak üzereydi 🤔 Ayağına taş değmesin Recep Tayyip Erdoğan 🇹🇷 🤲.

Tayyip Erdoğan 32YILDIR ERDOĞANLA BİRLİKTE OMUZ OMUZA YÜREK YÜREĞE YÜRÜDÜĞÜMÜZ YOLDA ERDOĞAN BİZİ SATTI ARTIK SIĞINACAĞIMIZ BİR ALLAHIMIZ BİRDE SATILMIŞLIĞIMIZ KALDI SSK EMEKLİSİ İNTİBAK BEKLİYOR MEMUR VE MEMUR EMEKLİSİNE 3600 EK GÖSTERGE VERİLDİ SSK EMEKLİSİNE İNTİBAK ZAMMI VER.

Tayyip Erdoğan Fotoğraf,Tayyip Erdoğan Fotoğraf by HALİFEMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN,HALİFEMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN on twitter tweets Tayyip Erdoğan Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Başarı
  • #bağcılar
  • #BirAnne
  • Bismillah
  • Bizans
  • BRAND NEW OUT NOW
  • Brent
  • Cumhurbaşkanlığı Kabinesi