TBMM Plan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

TBMM Plan Twitter

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşmeleri tamamlanan kanun teklifimize ihdas edilen madde ile Maaşı 7500 TL altında kalan Emekli Köy Korucularımızın ve hak sahiplerinin maaşları da 7500 TL’ye yükseltildi. Emekli #köykorucuları’mız için hayırlı uğurlu olsun..

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız, Bingöl Milletvekilimiz @_cevdetyilmaz ’ın vefat eden kıymetli annesi Saadet Hanımefendi’ye Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekânı Cennet olsun..

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız, Bingöl Milletvekilimiz @_cevdetyilmaz’ın kıymetli annesi Saadet Hanımefendiye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun..

TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Bşk. ve önceki dönem Kalkınma bakanımız Sn. @_cevdetyilmaz ‘ın kıymetli annesine Yüce Allah’tan rahmet dilerim. Kıymetli bakanımıza ve ailesine sabır ve başsağlığı dilerim. Mekanı Cennet olsun..

Bugün Ankara’da, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Torba Yasa görüşmelerindeyiz. Vatandaşların mağduriyetini yıllardır yok sayan, seçim vakti yaklaşınca ise torba yasaları “müjdeler” ile dolduranlara, torba yasadaki eksikleri, vatandaşın gerçek ihtiyaç ve sorunlarını anlatıyoruz….

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by Lale Karabıyık,Lale Karabıyık on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

TBMM Plan Bütçe Komisyonu görüşmelerine Konfederasyonumuzu temsilen iştirak ederek, kamu çalışanlarının taleplerine tercüman olan Türkiye @Kamu_Sen Genel Başkan Yardımcımız Sayın @TurkesGuney ‘e teşekkür ediyorum..

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by Talip Geylan,Talip Geylan on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız, Bingöl Milletvekilimiz @_cevdetyilmaz’ın kıymetli annesi Saadet Hanımefendiye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun..

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız, Bingöl Milletvekilimiz Sayın Cevdet Yılmaz’ın vefat eden kıymetli annesi Saadet Yılmaz Hanımefendi’ye Allah’tan rahmet; Sayın Başkanımıza, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun..

CHP’li Işıklı ablalar Saadetli hacı amcalar İyi partili çakma ülkücüler HDPKK sizsiz parti yapmış yeni sloganınızı atıyorlar “Biji Serok Apo” Allah bin kere beI@nızı versin Yenikapı’da, Türk Bayrağı, Ülkü Ocakları Olağan Genel Kurulunda, Emre Kocadağ Kürdistan TBMM Plan.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız, Bingöl Milletvekilimiz Sayın @_cevdetyilmaz Bakanımızın muhterem Annesi Fatma Yılmaz’ın vefat haberini üzülerek öğrendim. Merhûme Teyzemize Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun inşallah..

AKParti Bingöl Milletvekilimiz, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz’ın vefat eden kıymetli annesi Fatma (Saadet) Yılmaz annemize Cenab-ı Allah’tan rahmet, Sn.@_cevdetyilmaz ‘a ve kıymetli ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun..

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız ve Bingöl Milletvekilimiz Sayın Cevdet Yılmaz’ın muhterem annesine Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun. @_cevdetyilmaz.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız, AK Parti Bingöl Milletvekilimiz Sn. Cevdet Yılmaz’ın kıymetli annesi Saadet teyzemizin vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Cenâb-ı Hâkk’tan rahmet; değerli başkanımıza ve ailesine sabırlar diliyorum. Mekânı cennet olsun..

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by Salih CORA 🇹🇷,Salih CORA 🇹🇷 on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız ve Bingöl Milletvekilimiz Sn. @_cevdetyilmaz ’ın saygıdeğer annesi Saadet Yılmaz Hanımefendinin vefat haberini büyük teesürle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhumeye yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum..

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by Aslan Ali BAYIK 🇹🇷🟢,Aslan Ali BAYIK 🇹🇷🟢 on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

Bingöl milletvekilimiz TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız Sayın Cevdet Yılmaz’ın kıymetli annesi Saadet Yılmaz’ın Rahmeti Rahmana kavuştuğunu teessürle öğrendim. Mekanı cennet olsun. Tüm aileye başsağlığı diliyorum. @_cevdetyilmaz.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız ve Bingöl Milletvekilimiz Sayın @_cevdetyilmaz beyin vefat eden muhterem annesi Saadet YILMAZ teyzemize Allah’ tan rahmet, başta Sayın Bakanımız olmak üzere ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız ve Bingöl Milletvekilimiz Sayın @_cevdetyilmaz beyin vefat eden muhterem annesi Saadet YILMAZ teyzemize Allah’ tan rahmet, başta Sayın Bakanımız olmak üzere ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet.

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by Vahdettin AĞIN 🇹🇷,Vahdettin AĞIN 🇹🇷 on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

TBMM Plan&Bütçe Komisyon Başkanı sn @_cevdetyilmaz bakanımızın muhterem validesi Saadet Yılmaz teyzemize Rabbim rahmet eylesin, mekanı cennet olsun tüm Yılmaz ailesine sabırlar diliyorum..

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by Zahir Kandaşoğlu,Zahir Kandaşoğlu on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız ve Bingöl Milletvekilimiz Sn. Cevdet Yılmaz Bakanımızın kıymetli annesi Saadet Yılmaz teyzemizin vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet; Cevdet Bakanımıza, ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. @_cevdetyilmaz.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız, Bingöl Milletvekilimiz Sayın @_cevdetyilmaz’ın vefat eden muhterem annesine Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekânı Cennet olsun..

Bizler yıllardır 2018 den bugüne TBMM Plan Bütçe komisyonunda bekleyen yhs Yasasını bekliyoruz Artık özlem ile yasayı bekliyoruz İşte kanıtı @dbdevletbahceli @RTErdogan #YardımcıHizmetlerSınıfı.

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by Osman ADYMN,Osman ADYMN on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

Kimler kimler ne haklardan yararlandı da bir tek Yhs kaldı. Tbmm Plan Bütçe komisyonunda yıllardır Bekliyoruz. Artık yeni kadrolara Özlem duyuyoruz @dbdevletbahceli @RTErdogan #YardımcıHizmetlerSınıfı.

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by Osman ADYMN,Osman ADYMN on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, Ak Parti Bingöl Milletvekilimiz Sn. Cevdet Yılmaz’ın annesi Fatma Yılmaz’ın vefat haberini teessürle öğrendim. Merhume Fatma Annemize Allah’tan rahmet, Sayın Vekilimiz @_cevdetyilmaz ve yakınlarına başsağlığı diliyorum..

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by Lütfi Bayraktar,Lütfi Bayraktar on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz kimdir? -.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız, Bingöl Milletvekilimiz @_cevdetyilmaz’ın kıymetli annesi Saadet Hanımefendiye Allah’tan rahmet; kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun..

TBMM Plan ve Bütçe komisyon BaşkanıSn.@_cevdetyilmaz ‘ın kıymetli Annesi haci Saadet efendinin vefanını derin bir teessürle öğın Bakanımıza , ailesine Başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı Cennet olsun..

AfMüjdesi Bekliyoruz MeclisKapanmadan Afİstiyoruz 🕊️🕊️🕊️mahkum ve ailler maddi manevi perisan duyun artik sesimizi AfMüjdesi Bekliyoruz MeclisKapanmadan Afİstiyoruz @RTErdogan TBMM plan Fox Tv #YaparımBilirsin #SanaSöz.

TBMM Plan Fotoğraf,TBMM Plan Fotoğraf by emine acar,emine acar on twitter tweets TBMM Plan Fotoğraf

Lütfen paylaşarak seçmenlerimizin görmesini sağlayalım. Sandıklarımıza sahip çıkalım. Teşekkür ederim şimdiden. ADAM KAZANACAK 🇹🇷 ( #WhatsApp Baba FOX TV Göktürk Temel Atma Töreni Alperen #Erzurum Erdoğan Adıyaman TBMM Plan ).

Bingöl Milletvekilimiz TBMM Plan bütçe komisyon başkanı @_cevdetyilmaz beyin Rahmete kavuşan kıymetli annesine Allahtan Rahmet diliyor tüm aile eşrafına sevenlerine taziyelerimi iletiyorum. Mekanı cennet olsun ….

Kimler kimler ne haklardan yararlandı da bir tek Yhs kaldı. Tbmm Plan Bütçe komisyonunda yıllardır Bekliyoruz. Artık yeni kadrolara Özlem duyuyoruz @dbdevletbahceli @RTErdogan #YardımcıHizmetlerSınıfı.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Buca
  • #bıktık
  • #camda
  • Candaş
  • Cengiz
  • Cenk
  • Defans
  • Devin