Terörist Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Terörist Twitter

tribünlerde milletin ağzını tutmak için kırk takla atan abiler neredesiniz yaw bu bayrakların alana girmesine terörist ele başının adına slogan atılmasına nasıl oldu da izin vermişler.

Bu kadar terörist 6’lı masayı desteklerken, kendini vatansever olarak görenlerin “Ya bu teröristler bizi/partimizi neden destekliyor ?” “Bende mi bir sorun var yoksa partimde mi?” diye sorgulaması gerekmez mi?.

Abdullah Öcalan çocuk katili terörist başıdır! Selahattin Demirtaş teröristtir! HDP Terör partisidir!.

@rotasizborsaci 1-Hakkında kesinleşmiş bir yargı kararı olmadan birine terörist diyen teröristtir. Üstelik AHİM’in,Demirtaş haklarının ihlal edildiğine, Avrupa insan hakları sözleşmesinin 18. maddesinin ihlal edildiği ve Türkiye’yi ilk kez bu maddeden mahkum ettiği ortadayken..

@haskologlu Kemal Kılıçdaroğlu’nun randevulaştığı Hdp’liler İstanbul’daki Nevruz kutlamalarında terörist elebaşı lehine slogan atı 6 lı masaldan bir açıklamaya gelir mi zannetmem ...

@Cmd32Kaya @politicturk Amk p*ç burası Türkiye. Sonra size terörist deyince ağlı.

@bpthaber Tayyip e sövsem şafak baskını yapar terörist gibi evimden alırlar ama İstanbul un göbeğinde Bijî serok Apo sloganı atanları serbest bırakırlar.

Yurtiçinde ki pkklı terörist, apocu ermeniler tesbit edilip, vatandaşlıktan çıkarılmalı, sınırdışı edilip, sahipsiz sokak köpeği gibi, ortada bırakılmalıdır. Ülkü Ocakları Türk Bayrağı.

@seyhanavsar Terörist olmayacak. Ekmek yediği yere ihanet etmeyecek. Bölücülük yapmayacak. Binlerce şehidin sebebi olmayacak KALKIP İNSANLIK TASLAMAYIN HAİNLİK YAPMAYIN..

@tipgenelmerkez Adında İşci olupta pkk savunucusu terörist sevici tek partisiniz. Çanakkale anmayan anamayan korkaklar kardeşlikten bahsediyor..

demek ki siz terörist diyebiliyormuşsunuz ama onu da işinize gelenlere söylüyorsunuz. hdpyi bu pislikleri destekleyen savunan masumlaştıran herkesin allah belasını versin terörist orospu çocuklar sizi.

@FerhatKILIARSLN @milligazetecom 20 senedir ak dediğine kara kara dediğinize ak dediniz fetöyü baş tacı yapıp sonrada terörist yaptınız habura savcı hakim gönderdiniz.

Terörist Fotoğraf,Terörist Fotoğraf by ertantosun,ertantosun on twitter tweets Terörist Fotoğraf

@Devlet__Aliyyei @senkimsinya_RTE Diyelim ki öyleyim ULANNN propaganda yapsam senin gibi trollerin söylediklerine bu şekilde mi cevap yazarı ki öyle ULANN eleştiremediğiniz için yazamadığınızı söylesene. İşte fark bu eleştirince terörist, eleştiremeyince yağcı yalaka trol.

Abdullah Öcalan binlerce askerin, polisin, öğretmenin, doktorun, çocuğun, bebeğin katili bir teröristtir. Akıttığı kanı barış kelimesinin arkasına saklayamaz. “Abdullah Öcalan terörist değil” diyenler de vicdan teröristidir. AFFETMEYECEĞİZ!.

Yok kardeşim çok rahatsız edici bombacı mıdır terörist midir nedir belli değil yüz gözükecek.

Kim kaydı oğlum Selahattin Demirtaş a 🤣🤣🤣 Terörist Abdullah Öcalan darısı başına.

Terörist Fotoğraf,Terörist Fotoğraf by Hakan Turan 🦅,Hakan Turan 🦅 on twitter tweets Terörist Fotoğraf

@SadeKUL610 @ajans_muhbir Terörist koruyacak birde velet benim yorumumun altında Profile gir yasida basida gorursun.

@RTErdogan FETO SİZİ KANDIRDI size tck cik cumuk Kanunlarını adan zye komple değiştirttirdi. Terörist bile aldığı cezayı 4de3 yatarken vatansever garibanlar 4de4 hapis yatıyorlar. MAHKUMU AFFET. Mahkumların ve ailelerinin halleri ISTIYORUZ. Seçimden önce..

Terörist Fotoğraf,Terörist Fotoğraf by Duran Çelik,Duran Çelik on twitter tweets Terörist Fotoğraf

@e_ercis Duyduğu şeyler üzerine aptal aptal twit atan bir adamdan başka bir şey görmüyorum ve ayrıca o sloganları atanlar daha bu örgütlerden haberi dahi olmayan insanlar En büyük terörist sensin bölücü it.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Enes Ünal
  • Erden Timur
  • Ereğli
  • #EURO2024
  • Fatih Terim
  • Ferdi
  • Galler
  • Güneş