Tevfik Göksu Twitter

Tevfik Göksu Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İBB Meclisi’nde ‘büfeci’ kavgası! İBB Meclisi’nde AKP Grup Başkanvekili Tevfik Göksu’nun İYİ Partili Meclis Üyesi Ali Kıdık’a “büfeci” diye hitap etmesi ortamı gerdi. Meclis üyeleri salgın önlemlerine aldırmadan tekme-tokat kavga etti.

Tevfik Göksu Fotoğraf

Tevfik Göksu on Twitter

V.İ.P
V.İ.P ()

Halil sezai cok acemi cıktın sende aleynanın katili gibi reis ve bahceli fotosu önünde poz verip Tevfik göksu ile acılışa katılsaydın tutuksuz yargılanırdın

Sözcü
Sözcü ()

İBB Meclisi’nde ‘büfeci’ kavgası! İBB Meclisi’nde AKP Grup Başkanvekili Tevfik Göksu’nun İYİ Partili Meclis Üyesi Ali Kıdık’a “büfeci” diye hitap etmesi ortamı gerdi. Meclis üyeleri salgın önlemlerine aldırmadan tekme-tokat kavga etti.

Tele1 TV - #Tele1Susturulamaz
Tele1 TV - #Tele1Susturulamaz ()

İstismarcı ‘hoca’nın AKP’li Tevfik Göksu ile fotoğrafları ortaya çıktı

Av. Ö. Ediz Yoraz
Av. Ö. Ediz Yoraz ()

göksu ile gökçek arasındaki on aynılık ve on farklılık nedir?..

kedimelegi
Kedimelegi ()

Düşünsenize, Tevfik Göksu gibi birinin (insan demeye dilim varmadı) siyaset yaptığı bir ülkede yaşıyorsunuz. Zulüm olarak bu bize yeter zaten, cehenneme hacet kalmadı.

Madonnanin Zencisi
Madonnanin Zencisi ()

@Seggitorial Tevfik Göksu size “Pazarlamacısın yani kapı kapı gezip tencere tava satıyorsun” dese, ne tepki verirdiniz?

Büşra Kılıç
Büşra Kılıç ()

Bu ne tersten Tevfik Göksu mu? Doktora sahibi olmayı belirtmek yersizlik ve kibir mi? PhD olduğumda alnıma yazcam kolay mı sandınız?

Serdar Dinçbaylı
Serdar Dinçbaylı ()

- Siyah paltolu adam Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu! - Bir laf vardır ya, “İnsanın ne olduğu yanındakilerden anlaşılır” diye! - Bir de arkadaki cinsel tacizden tutuklanan cinci hoca!!! - Ülke hiç bu kadar kötü hale düşmemişti!

Tevfik Göksu Fotoğraf
Seyfi özırmaktepe 💙💛
Seyfi özırmaktepe 💙💛 ()

Tevfik Göksu ve onun gibiler kadar kötü bir insanlar daha gelmemiştir yeryüzüne ve nedense bu tipler hep ayni parti de siyaset yapıyorlar

BCA
BCA ()

Tevfik Göksu hala yenilgiyi kabullenmemiş görünüüylerimizi diken eden şu videoyu tekrardan yerlere tekrardan ulaştıralım.

Alperen
Alperen ()

@Cns__Dmr__ Normal tevfik göksu denen kimliği belirsiz mal üniversitesini bitirmiş tipinden ve gülüşünden belli zalimler için Yaşasın Cehennem LailaheillAllah Muhammedin Resulullah (Sav)

Alperen
Alperen ()

@theburaakk Normal tevfik göksu denen kimliği belirsiz mal üniversitesini bitirmiş tipinden ve gülüşünden belli zalimler için Yaşasın Cehennem LailaheillAllah Muhammedin Resulullah (Sav)

Alperen
Alperen ()

@TcBildis Normal tevfik göksu denen kimliği belirsiz mal üniversitesini bitirmiş tipinden ve gülüşünden belli zalimler için Yaşasın Cehennem LailaheillAllah Muhammedin Resulullah (Sav)

yeaas
Yeaas ()

sapık hoca video link > Torku Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Doktorlar Sarelle Okaka CanMı KıvançMı Tabibler Deniz Akkaya Tevfik Göksu Taylan Bey Bahçeli İtalyanlara Fizyoterapist EdiZz Mevlüt Çavuşoğlu

Tevfik Göksu Fotoğraf
Buğr@Tekin🟢🇹🇷
Buğ[email protected]🟢🇹🇷 ()

Bu görüntülerden sonra şöyle bir maziye bakıp bu komplocuların Fadime ve Müslüm benzeri bir komplo ile bu defa kimi vuracak acaba diye düşünürken,bir foto üzerinden “Tevfik Göksu hedef tahtası yaptıklarını görüyoruz. Boşuna su uyur kahpe uyumaz dememişler.

Cemal Toptancı
Cemal Toptancı ()

Hırsızların NAMUSSUZLUĞUNU hodri meydan diyerek yüzlerinde söyleyen, Tevfik Göksu için TAĞ açmış namussuzluktan nemalananlar. DURMAK YOK YOLA DEVAM Sn. Başkanım @mt_goksu

Tevfik Göksu Fotoğraf
Doğan Çelenoğlu
Doğan Çelenoğlu ()

Maske takınız, Mesafenizi koruyunuz, Ellerinizi yıkayınız. - - - - - - - - - - - M. Tevfik Göksu

Tevfik Göksu Fotoğraf
🇹🇷📿Alparslan📿🇹🇷
🇹🇷📿Alparslan📿🇹🇷 ()

Tevfik Göksu tıpkı reis gibi Süleyman Soylu gibi Devlet Bahçeli gibi iti köpeği itlaf ettiği için saldırı altında

Malatyalı
Malatyalı ()

Gerçekten artık gerizekallığn dibini sıyrmaya başladınız. Fotodakinin o sapık kimse olup olmadığı da kesin değil, diyelim ki görüntüdeki kişi o adam. O sapığın Tevfik Göksu İle aynı karede bulunmasnı nasıl Tevfik başkana bağlayabildin? Ne yani Göksu sapık mı demek istiyorsunuz ?

Tevfik Göksu Fotoğraf
ALİ IŞIK
ALİ IŞIK ()

Fotoğraflar çok acımasız değil mi? Bir daha yarım saniye bile yanında durmayacağın kişiyle milyarlarca yıl aynı karede duruyorsun, üstelik gülerek. ((Diagne, #İOS14, Okaka,Dayak,Tevfik Göksu))

Aram Nistiyan
Aram Nistiyan ()

Yalanı, talanı, riyayı kendine yol bilen haramzadelerle karşılaşırsanız MASKE takın, onlarla aranızdaki MESAFEYİ koruyun. Olurda temas olursa ELLERİNİZİ yıkayın. Bak İnternetçi arkadaşlar nasıl sosyal mesaj veriyor Tevfik Göksu. Not: Doktoram yok ama Master yeter sanırım🤣🤣

🐬 Arya 🐬
🐬 Arya 🐬 ()

Tevfik Göksu gülümsemesinden cehalet akıyor. Gençler internete kavuşsun #Metrodaİnternetİstiyoruz

Kara Yalçın
Kara Yalçın ()

Tevfik Göksu sike sike cin çıkaran hoja ile açılış yaparkene

Tevfik Göksu Fotoğraf
%100 zenci
%100 zenci ()

Son yıllarda melih gökçenden sonra gördüğüm en kaypak siyasetçi tevfik göksu

mirla
Mirla ()

Aleyna Tilki Danla Biliç İfşası İzlemeyenler için linktee link > Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Torku Dayak Diagne Okaka Tevfik Göksu Stanford Başak Demirtaş koronavirüs bilim kurulu Burçin Mutlu Pakdil Cengiz Ünder Neftçi Bakü

Tevfik Göksu Fotoğraf
Hasan Şencan
Hasan Şencan ()

Tevfik Göksu ve Taylan Yıldız’ın eğitim durumları. Twit bu kadar.

Tevfik Göksu Fotoğraf
Şeyh Zeydan Yaralar
Şeyh Zeydan Yaralar ()

Aşk olsun başkanı de cin çıkardı mı diye sordum Tevfik Göksu

Tevfik Göksu Fotoğraf
hun209
Hun209 ()

Video çekilmeden bir gün önce sorsanız bunlara İslam Alimi derler bu sapıklara Cinci Hoca Tevfik Göksu #Ulema

Tevfik Göksu Fotoğraf
Ebru ATA.. 🇹🇷
Ebru ATA.. 🇹🇷 ()

Sayın Taylan bey .. Öncelikle sizi kutluyorum 👏 Tevfik Göksu gibilere gelince şarlatan ,üfürükçülerle açılış yapmaktan sizi anlayamaz .. Onların üslubu böyle İstanbul seçimlerinde çaldılar diye iftira atanlar sizlere neler demez ..

maviklm
Maviklm ()

Uğur Yücel’in Muhsin Bey filminde canlandırdığı cahil türkücü, o kadar ezikti ki gülerken bile el pençe, boynu çökük, beli büküktü. Muhsin Bey’in karşısında gülerken resmen küçülüyordu. Aynen Tevfik Göksu’nun Taylan Yıldız karşısında gülerken küçülmesi

Tevfik Göksu Fotoğraf
☚ #livars #hırsızvedatakgiray ☛
Turkey En Popüler Eğilimler