#ThankYouRoger Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ThankYouRoger Twitter
BBC Sport
BBC Sport

You name it, he won it - WHAT a career @RogerFederer has had! 🤩 Australian Open 🏆🏆🏆🏆🏆🏆 French Open 🏆 Wimbledon 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆 US Open 🏆🏆🏆🏆🏆 #BBCTennis #ThankYouRoger.

#ThankYouRoger Fotoğraf,#ThankYouRoger Fotoğraf by BBC Sport,BBC Sport on twitter tweets #ThankYouRoger Fotoğraf

SDGFHDKHFJHGAFHFGJMGJHWGQAETG ROGER FEDERER, EMEKLİ OLMADAN ÖNCE BUNU DA YAPTI! #ThankYouRoger.

#Federer bana tenisi sevdiren adam. Tenisi bir spor değil sanat icra eder gibi gösteren ekselanslari #ThankYouRoger cok büyüksü Federer, Nadal ve Djokovic üçünün dönemine denk gelmek bizim için büyük.

Bunca yıldır bizlere izlettiğin kaliteli tenis için teşekkür ederiz, seni izlemek her zaman keyifliydi… #RogerFederer #ThankYouRoger.

♥️ Tarihin özel sayfalarinda yerini alacak #ThankYouRoger.

#ThankYouRoger Fotoğraf,#ThankYouRoger Fotoğraf by deniz,deniz on twitter tweets #ThankYouRoger Fotoğraf

وداعاً رودجير خلاص حأشيل لاعب تنس من البايو #ThankYouRoger.

Spiker dünya takımı dünya güzellerine karşı dedi kskskdldldl herkes aynı kafada smksksks #Federer #ThankYouRoger.

ash
Ash

Imagine, every guy u fought against all these years wearing the same colours, cheering and celebrating you; and ur greatest rival sitting next to u and crying. This will never happen for any sportsperson. What a career. What a a man!#RogerFederer #ThankYouRoger.

#ThankYouRoger Fotoğraf,#ThankYouRoger Fotoğraf by ash,ash on twitter tweets #ThankYouRoger Fotoğraf

Even the kitty is paying attention 🥹❤️ #ThankYouRoger #LaverCup.

Oynadığı dönem içinde, centilmenliğin, sportmenliğin, profesyonelliğin dersini verdi ve şimdi de bir sporcu nasıl jübile yapar onun dersini veriyor.🙌🏼🙌🏼 Ne mutlu bize ki onun gibi bir sporcuyu izleme şansına sahip olduk🙏🏼🙏🏼 #ThankYouRoger #LaverCup.

Thank You @rogerfederer 🥺🖤 Makes my School days Awesome 😭❤ #ThankYouRoger.

#ThankYouRoger Fotoğraf,#ThankYouRoger Fotoğraf by Sebastian sahayaraj,Sebastian sahayaraj on twitter tweets #ThankYouRoger Fotoğraf

Imagine every guy you fought against all these years wearing the same colours, cheering nd celebrating you nd your greatest rival sitting next to you nd crying. This will never happen for any sportsperson. What a career What a life What a Great man. #RogerFederer #ThankYouRoger.

#ThankYouRoger Fotoğraf,#ThankYouRoger Fotoğraf by Prasenjeet Digar,Prasenjeet Digar on twitter tweets #ThankYouRoger Fotoğraf

Tennis will not be the same anymore without him! #ThankYouRoger 💙.

#ThankYouRoger Fotoğraf,#ThankYouRoger Fotoğraf by Genta l3lakaj 🌹,Genta l3lakaj 🌹 on twitter tweets #ThankYouRoger Fotoğraf

One of my biggest regrets in life is never seeing Roger play in the flesh. One of my few heroes and a true sporting legend. Sad to see him go but inspired by the legacy that will live on. #ThankYouRoger.

#ThankYouRoger Fotoğraf,#ThankYouRoger Fotoğraf by Alistew,Alistew on twitter tweets #ThankYouRoger Fotoğraf

Bu fotoğraf tarihte ki yerini alacak. Bugün ekselansları Kortlara veda etti. Tenis sporu var oldukça adı hep efsane olarak anılacak. Roger Federer ne kadar büyük bir oyuncuydu diye soran olursa bu fotoğrafı gösterin. Ebedi dost ezeli rakip Nadalın gözyaşları. #ThankYouRoger.

#ThankYouRoger Fotoğraf,#ThankYouRoger Fotoğraf by Hüseyin Türkkan,Hüseyin Türkkan on twitter tweets #ThankYouRoger Fotoğraf

الكبتن عادل الشطي هو من عشاق ومشجع ومحب @rogerfederer وامس اعترف بذلك ✌🏼 للعلم هو من حبب الشرق الاوسط في كرة التنس 🎾 شكرا بومحمد 🤍 @alshatti1972 #beINSPORTS #ThankYouRoger.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ahmet Davutoğlu
  • AK PARTİ YAPTI
  • Akar
  • Akşener
  • Aleyküm
  • #AlparslanHocayaÖzgürlük
  • #Asgari
  • Çözüm