Turkey flag

🕓

Tolgay Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Fenerbahçeden gitmesi gerekenler tam Liste 1-) Comolli 2-) Slimani 3-) Benzia 4-) Ayew 5-) Frey 6-) Soldado ( kalırsa yedek) 7-) Alper 8-) Şener 9-) Kameni 10-) Roman 11-) İsmail 12-) Tolgay ( ky) 13-) Topal (ky) 14-) Skrtel 15-) Ekici (ky) 16-) Eljif ( ffp).

Tolgay Twitter

Tolgay Fotoğraf

Tolgay - Twitter'da en iyi Tweetler

Ama şu açık takımın fiziksel olarak ciddi problemi var. Moses, Tolgay, Zajc, Jailson geldiklerinde böyle değildi. Eğer Ersun Yanal’ın planlarında Zajc ve jailson yoksa daha fazla zarar etmeden kesinlikle satılmalı..

Fenerbahçeden gitmesi gerekenler tam Liste 1-) Comolli 2-) Slimani 3-) Benzia 4-) Ayew 5-) Frey 6-) Soldado ( kalırsa yedek) 7-) Alper 8-) Şener 9-) Kameni 10-) Roman 11-) İsmail 12-) Tolgay ( ky) 13-) Topal (ky) 14-) Skrtel 15-) Ekici (ky) 16-) Eljif ( ffp).

@_Deniz_1 Abim sen de çok gömüyon hoca başka ne istedi de olmadı. Bak Tolgay ı istedi aldılar hiç bir sikim yapamıyor bunu da söyle.

Ali Koç ve ekibi futbol konusunda zerre güven Adamlar devre arasında santrafor alacagına sadık serdar tolgay zajc getirdi 200 trilyonda harcasalar bos bi kadro kuracaklar.

elimizde jailson gibi bir 6 numara var haftalarca topal tolgay izledik ya sabır ya takımda ilk yazılcak adam.

Tolgay’a 90 dakika dayanıp, hala Ayew’den medet ummak aptallık. Erzurum Allahtan beceriksizdi golü bulamadı son 10 dakikada. Hocaya tekrar güvenmek istiyorum ama çok zorluyor bazı şeyleri. Gereksiz hevesler peşinde koşuyor..

@robertobonfris9 Ekici de öyle büyk saçmaladı soldado ytersiz tolgay çok vasar oyun zekası 0.

@istanbulexas @sbugraerdem Bırak sallasınlar onlar futboldan anlamıyor. Ah be hoca Tolgay inadından daha önce vazgeçseydi bir 4-5 puan daha fazla almış olacaktık şimdi. Neyse bu çöplerle buraya gelmek kolay iş değil..

Tebrikler Fenerbahçe ama Beşiktaş Tolgay’ı iyi kitlemiş bize. 👏 Yazıklar olsun..

@sezerbsglu Ayew- Slimani- benzia - ekici ve devre arası kazığı güçsüz Tolgay bu takımda olmamalı.

@Burcu1907tek Sadece ayew mi? Jailson zaijc soldado Tolgay dirar isla hasanali hariç hepsi vasatın altında moses de dail adam topa koşamıyor nasıl bir idman programı uygulanıyor? Hiç birisi ilk 11 topcusu olamaz..

Hakemler tarafından çalınan puanlar ve gereksiz tolgay-volkan ısrarı olmasa şu an ya.

@7reporter Berke yi sayma korkak Ersun kameni yi affeder ama berke ye forma vermez bugün bu ortasaha kısırlığında oğuz kağan oynamaz mıydı? Hele tolgay bu kadar kötüyken.

@TekTabanca_Fb İşte mesele o nerden bulacağız o adamları. Bizimkiler serdar tolgay falan buluyorlar.

Ersun yanal ile seneyede yalan olur rezilsin hoca yanına Tolgay’ı da al deffffooooollllllllllll.

@ceo11_ Ayew bildiğin çöp moses desen topa gidemiyor zaijc çöp jailson vasat ekici vasat Tolgay vasat dirar vasat isla vasat soldado vasat hasanali hariç hiç birisi 11 topcusu değil yazık günah milyon euro lar çöpe gitti.

fenerbahcemizin maestrosu mehmet ekici on dakika oyuna girip elini beline attı. inanılmaz sakatsın ya sen. tolgay’ın da dili tüm maç dışardaydı. niyazi hoca vallahi olay sende :(.

Erzurumda bir ŞABALA var, bizdeki (Tolgay, ayew, Soldado,ekici, dirar, isla) ŞABALAKLARINA bedel. 😡.

Hakem doğramaşarı + Volkan ve Tolgay ısrarı. Avrupayı garantilemiştik bunlar olmasa.

@sezerbsglu Koymaz kaleye onu Yanal. Volkan oynar. Cezası bitti. adam ayew den tolgay dan medet umuyor ne berke si. Aklına bile gelmez.

Tolgay Moses ve geri kalan çöplere bedava milyon dolarlar kazandıran hayattan ümidimi kesmem.

Acun’a söyleyin Tolgay’ın beyin nakli içinde yardım kampanyası başlatsın.

Tolgay’ın bir gram faydası mı var? Mıy mıy oynuyor. Kendi etrafında dönüp top kaptıran.

@Lefters12 @srknizgi topu hem 2. bölgeye hem de 2. bölgeden 3. bölgeye taşımaya çalışı işini az çok yapsa her yere koşmak zorunda rağmen takımın en iyilerinden şu ana ıca takımın hepsi ayağa top pası kime atsın.

Bu takımda olmayı haketmeyen o kadar ruhsuz var ki, Tolgay başı çekiyor bu Maçta o toplar be aq #BBEvFB.

Turkey En Popüler Eğilimler