Turkey flag

🕓

Tuğçe Kazaz Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Bugüne de Tuğçe Kazaz olmamanın verdiği mutlulukla uyananların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Online yayın ve.

Tuğçe Kazaz Twitter

Tuğçe Kazaz Fotoğraf

Tuğçe Kazaz - Twitter'da en iyi Tweetler

Ne demiş Pisagor Ya susmak Ya da suskunluktan daha kıymetli bir söz söylemek gerekir Güzel bir #pazar günü dileğiyle #iyigeceler Metin Feyzioğlu Sezgin Tanrıkulu Tuğçe Kazaz.

Metin Feyzioğlu,Burhan Kuzu ve Tuğçe Kazaz ‘ın varlıkları bu ülke gençleri için birer umuttur. Çünkü gençlerde! “Bu ülke de Feyzioğlu,Baro Başkanı Kuzu,Profosör Kazaz,Tweetır fenomeni olabiliyorsa? Ben de herşey olabilirim”duygusu yaratıyorlar.😎.

TUĞÇE KAZAZ ARAB BİRLİYİNİ PIROTESTO ETMEK İÇİN MÜSLÜMANLIĞI BIRAKIB ATEİSD OLMAYA KARAR VERMİŞ;.

Ülkenin durumunu özetliyorum. Yusuf Güney Halk Kahramanı. Tuğçe Kazaz din uzmanı..

Tuğçe Kazaz ve din değiştirme muhabbeti artık baydı,kimsenin kalbini yarıp bakma imkanımız yok,kadın hristıyan oldu,sonra pişman oldu müslüman oldu en azından atasından dedesinden duyduğu dinle kalmadı araştırıp tekrar müslüman ştirin ama insanın inancıyla dalga geçmeyin!.

Tuğçe Kazaz gündeme girince yazmadan geç Kadın ne kadar CHP li, fetöcü, pkk lı troll varsa hepsini peşine takmış dolaştırı Taktir etmemek elde değil.

röportaj köş sunucu tuğce hanım yine taglarda gündemdesiniz bu sizi rahatsız ediyormu Tuğce Kazaz onlar benim canlarım her dinden koca buluyorlar bana şimdi merkez stüdyolarımıza dönüyoruz..

Türkiye’nin #BarışPınarıHarekatı’nı kınayan Arap Birliği’ne, kardeş ülke Azerbaycalı gazilerin bu duruşu ders olsun da adamlık nasıl olurmuş öğ #BizTürkiyeyiz “Tuğçe Kazaz”.

Aha dedim bu safer de Hinduizm geliyor ama güldürmedi. Tuğçe Kazaz yapma be ilk defa o kadar haklısın ki kıyamet alametlerinden birisi artık sensin bence 🙄.

Yediği yarağın mezhebine göre din değiştiren Tuğçe Kazaz yine TT olmuş..

Gereksizler Ekibi Nihat Doğan Arda Turan Sinan Akçıl Hülya Avşar Hülya Koçyiğit Athena Gökhan Özoğuz Tuğba Ekinci Tuğçe Kazaz Ertem Şener İbrahim Tatlıses Nagihan Alçı Şeyma Subaşı Erman Toroğlu Demet Akalın Seren Serengil Ahmet Çakar Gülben Ergen Fikret Orman Reynmen ROK Hadise.

Tuğçe Kazaz Fotoğraf

Trump tehdit içeren twit atmış, bizimle resmen dalga geçtiğini sanıyor! Altına Burhan Kuzu cevap vermiş, onun altında Tuğçe Kazaz yazmış :/ Allahım sen sonumuzu hayıreyle, gerçekten kafayı yememek elde değil. Allah askerimize güç kuvvet versin🙏 #TürkMilletiOrdusununYanında.

Trump ın tw altına yorum yapanlar : Doğu perinçek Burhan kuzu Tuğçe kazaz Başka sözüm yok🧚‍♀️.

Savaşı canlı yayında Tuğçe Kazaz mı anlatacak ortadoğu uzmanı olarak!.

@nihatsirdar @kafaradyo Allah Tuğçe Kazaz ın da hayırlısını versin günaydın 🙋‍♂️.

@nihatsirdar @kafaradyo Tuğçe kazaz, bizim kırmızı çigfknyjıjxesı. Günaydın ((:.

Bugüne de Tuğçe Kazaz olmamanın verdiği mutlulukla uyananların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Online yayın ve.

Yeşim Salkım hanımefendiye soruyorum kendisi ne konuda eğitim almış. Zira eksik dediği Tuğçe Kazaz siyaset bilimi ve uluslarası ilişkiler okumasının yanı sıra hem Türkçe hem de İngilizce’yi çok iyi düzeyde kullanabiliyor..

@yesimsalkim Eksik mi 😂 Tuğçe Kazaz’ın her şeyi geçtim kafadan senden 2 dil fazlası var. Türkçe ve İngilizce. Yazık ya daha ana dilini bilmiyorsun 😂.

@yesimsalkim Yeşim teyze sanırım Tuğçe Kazaz kadınsa ben kadın değilimdir herhalde diye düşünerek yazdın bunu. Hayır bunu yazmadan hemen önce sen de Tuğçe Kazaz’a hakaret etmişsin de ondan şey ettim 😁.

@yesimsalkim Sen Tuğçe Kazaz’a yarım yamalak Türkçen ile hakaret et Allah’ın a’sını bile küçük yaz. Sonra kadına hakaretin bedeliniiiiii bıdı bıdı.

Ne zaman trend topic de Tuğçe Kazaz ismini görsem, anında şu görseli yapıştırasım geliyor..

Tuğçe Kazaz Fotoğraf

@yesimsalkim Sen daha Türkçe yazamazken Tuğçe Kazaz Amerikan başkanına İngilizce ayar vermiş. Prim kasacak hiç bir olayı kaçırmayacak kadar beynin var ama yiğidi öldür hakkını yeme..

@Tugce_official @realDonaldTrump Trump was dreaming about collapsing the economy of Turkey before he heard about the economic plan that Tuğçe Kazaz just told about. Dreams out 👎 Nightmares in👍🏼 for you Trump.

Düklük bahçesi .. Karga: Selamın Hello Şerocum naber? Şero: Biraderim ne olsun🤔 Karga: Trump tweet atmış Sero: 🐾 Tuğçe Kazaz bilenem atmış Karga: Ooo danışıklı dövüş var o Sero: Öyle olur hep.

Turkey En Popüler Eğilimler