Turgut İçen Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Turgut İçen Twitter

Diyarbakır’da şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimiz Oğuzhan Arduç ve Turgut İçen’e Yüce Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun… 🇹🇷.

Aziz şehitlerimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen’e yüce Allah’tan rahmet; kıymetli ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun..

Diyarbakır Lice’de teröristlerle çıkan çatışmada şehadete eren Kahraman Jandarmalarımız Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Uzman Çavuş Turgut İçen’e Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum..

Diyarbakır Lice’de EREN ABLUKA-18 Operasyonunda teröristlerle çıkan çatışma sonucu şehit olan Kahraman Jandarmamız Uzm. Çvş. Turgut İçen’i baba ocağı İzmir-Ödemiş’te Hakk’a uğurladık. Mekanı cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Mehmet Ersoy,Mehmet Ersoy on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

“Bu vatan bir gül bahçesine girercesine, Şu kara toprağa girenlerindir…” Şehit Oğuzhan Arduç Şehit Turgut İçen 23 Haziran 2022 Diyarbakır.

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Zülâl KARATAY,Zülâl KARATAY on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır- Lice’de hain terör örgütü tarafından düzenlenen saldırıda şehit düşen kahraman askerlerimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen’e Allah’tan rahmet , ailesine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağolsun 🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Av. İbrahim Ethem TAŞ 🇹🇷,Av. İbrahim Ethem TAŞ 🇹🇷 on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır’ın Lice’de gerçekleştirilen Eren Abluka-18 operasyonunda, hain terör örgütü PKK ile çıkan çatışma sonucu şehit olan Ast. Kıd. Çvş. Oğuzhan Arduç ve Uzm. Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Türk Milletinin başı sağ olsun. 🇹🇷.

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by gecemavisi,gecemavisi on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Lice’de teröristlerce şehit edilen evlatlarımız Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve J. Uzman Çavuş Turgut İçen’e Allah’tan rahmet diliyorum. Ailelerinin tarifsiz acısını paylaşıyorum. Milletimizin başı sağ olsun..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Av. Ece Güner Toprak,Av. Ece Güner Toprak on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır Lice’de teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Kahraman Jandarmalarımız Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Uzman Çavuş Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, aziz milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Ak Parti Çınarcık,Ak Parti Çınarcık on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır-Lice ilçesi kırsalında düzenlenen (Eren Abluka 18) operasyonunda, pkk ile çıkan çatışma sırasında Şehit olarak uçmağa varan, Jandarma Uzman Çavuş Turgut İÇEN Kandaşımız Şehit olmuştur. Ruhu şad olsun. Yaratandan rahmet dileriz..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Semiha POLAT,Semiha POLAT on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

#Diyarbakır/#ErenAbluka-18Operasyon şehidimiz, Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen İzmir Ruhun şad olsun Mehmetç.

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by ziyacinar_m,ziyacinar_m on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır Lice’de teröristlerle çıkan çatışmada şehadete eren Kahraman Jandarmalarımız Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Uzman Çavuş Turgut İçen’e Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Şevket UÇAK,Şevket UÇAK on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır-Lice’de hain teröristlerce yapılan saldırıda Çvş. Oğuzhan Arduç ve Çvş Turgut İçen şehit olmuştur. Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Acılarını yürekten paylaşıyorum Acılı ailerinin ve yüce Türk milletinin başı sağolsun..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Mehmet Padır1982,Mehmet Padır1982 on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır’ın Lice ilçesi kırsalında gerçekleştirilen hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen ve Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç’a +++.

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Dr. Hasan Akgün,Dr. Hasan Akgün on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Kaymakamımız Sayın @Eyyup_GUNGOR’ün Başsağlığı Mesajı Diyarbakır-Lice’de çıkan çatışmada şehit olan Çvş Oğuzhan ARDUŞ ve Çvş Turgut İÇEN’e Allah’tan rahmet, kederli aileleri ve Aziz milletimize sabır ve başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by T.C. Kozluk Kaymakamlığı 🇹🇷,T.C. Kozluk Kaymakamlığı 🇹🇷 on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır Lice’de hain teröristlerle çıkan çatışmada şehadete eren Kahraman Jandarmalarımız Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Uzman Çavuş Turgut İçen’e Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun. 🇹🇷 @saitagann.

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by AK PARTİ KARAKÖPRÜ,AK PARTİ KARAKÖPRÜ on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır Lice kırsalında hain teröristlerle yaşanan çatışmada şehit olan kahramanlarımız, Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Uzman Çavuş Turgut İçen’e Allah’tan rahmet; ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun🇹🇷.

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by mehmet Tosyali,mehmet Tosyali on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

‘‘EREN ABLUKA-18 Operasyonunda teröristler ile yaşanan silahlı çatışma esnasında, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan ARDUÇ, Jandarma Uzman Çavuş Turgut İÇEN ve Jandarma Uzman Onbaşı Mustafa Can AKDOĞAN yaralanmıştır..

Diyarbakır’dan acı haber: Oğuzhan Arduç ve Turgut İçen şehit oldu.

Şehit Uzm Çavuş Turgut İçen ruhun şad mekanın cennet olsun Kardeşim.

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by ahmet mitili 🇹🇷C🇹🇷C🇹🇷C,ahmet mitili 🇹🇷C🇹🇷C🇹🇷C on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan şehit Turgut İçen ve Oğuzhan Arduç için taziye mesajı.

Ali
Ali

Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan ARDUÇ Jandarma Uzman Çavuş Turgut İÇEN Vatanın asıl sahipleri ruhlarınız şad olsun..

BAŞIMIZ SAĞ @eskisehirbb Muhtarlıklar Şubesi Müdürümüz Ayhan Arduç’un kardeşi J. Asb. Kd. Çvş. Oğuzhan Arduç’a ve aynı çatışmada şehit düşen J. Uzm. Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Şehrimizin ve ulusumuzun başı sağ olsun! 🇹🇷.

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Hüseyin Akçar,Hüseyin Akçar on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Diyarbakır’da hain teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ile Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen’e Allah rahmet eylesin. Allah, ailelerine, yakınlarına ve milletimize sabırlar versin..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by İsmail Kepenek 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿,İsmail Kepenek 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿 on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Oğuzhan Arduç ve Turgut İçen iki askerimiz maalesef PKK ya karşı yapılan operasyonda şehit oldu. Başımız sağolsun.

Lice kırsalında teröristlerle çıkan silahlı çatışmada Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç, Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen şehit oldu. Ruhları şad olsun, ailelerine ve Yüce Türk Milletine sabır ve başsağlığı diliyorum..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by Gamzedeyim,Gamzedeyim on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf

Şehit Uzman Çavuş Turgut İçen, İzmir’de toprağa verildi.

Aziz şehitlerimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen’e yüce Allah’tan rahmet; kıymetli ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.🇹🇷.

Diyarbakır’da hain terör örgütü ile girilen çatışmada şehit düşen kahraman askerlerimiz Oğuzhan Arduç ve Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun..

Turgut İçen Fotoğraf,Turgut İçen Fotoğraf by T.C.Sarayönü Kaymakamlığı,T.C.Sarayönü Kaymakamlığı on twitter tweets Turgut İçen Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Açlık
  • #AçlıktanOyÇıkmaz
  • #AhNerede
  • Aleyküm
  • #Asgari
  • #asgariuecret