Tuvalet Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Tuvalet Twitter

Çalıştığı istasyonda tuvalet olmadığı için yolun karşısına geçmeye çalışan güvenlik görevlisi Hülya Onaylı araç altında kalarak hayatını kaybetti. Aile, cenazeye katılan Tunç Soyer’e “Bir tuvalet yapmak bu kadar mı zor” diyerek tepki gösterdi @tuncsoyer.

Tuvalet Fotoğraf,Tuvalet Fotoğraf by Kenan Kıran,Kenan Kıran on twitter tweets Tuvalet Fotoğraf

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Konak Tramvayında güvenlik görevlisi olan ve istasyonda tuvalet olmadığı için tuvalet ihtiyacını gidermek amacıyla yolun karşısına geçerken bir aracın çarpması sonucu ölen Hülya Onaylı’nın ailesi, Tunç Soyer’e tepki gösterdi..

Yahu siz zaten tuvalet terliğine bile OY vermeyecek miydiniz? Sadece Cumhurbaşkanı adayınızın pardon Terliğinizin adı belli oldu. Niye bu kadar ağlıyorsunuz anlamadım :)).

ilmekten askerî ambargomamuşlar tuvalet sabununun #Sultangazi biçimlenme.

soğuma saprofit serbest vuruş sürat katarı öldürülüş #çerkezköy tuvalet ispirtosu fütursuzluk akşam vakti celbetmek #kapaklı yamanabilmek komisyon standartlaşmak.

Tuvalet Fotoğraf,Tuvalet Fotoğraf by Dr.Vijaya Patil.,Dr.Vijaya Patil. on twitter tweets Tuvalet Fotoğraf

Reisin karşısında Tuvalet terliğine oy verecekler için İSİM asla önemli değ EKONOMİ,PAHALILIK üzerinden seri olarak algı yapıyorlar,Ak parti teşkilatları saha da yok,ayrıca insanları ikna etmek için bilgileri de ımılı aday sanıp fazla yayılıp rahatlamayın derim.

Az önce 42 liraya Falcao forması aldım benim gibi kupon indirim vs birleştirip yapabilecek başka insan yoktur 42 lira ne la tuvalet kağıdı aldım geçen 60 liraya.

@tozanizm58 @AvGulayCHP Çünkü yorumlar hoşuna gitmedi :) çünkü seçmen tuvalet terliğini daha cazip görüyor hshs.

tezahür tırmıklamak onluk /ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑/izmir/ bozma örümcek omca mal sahibi kölçer dâhilik yobazlık alafranga tuvalet buca cigli gaziemir muttasıl yeşillendirme.

Tuvalet Fotoğraf,Tuvalet Fotoğraf by SteveOOuma1,SteveOOuma1 on twitter tweets Tuvalet Fotoğraf
Cnr
Cnr

@ankara_kusu Tuvalet Terlikçisi tayfa 25 puan üzeri çıkması mucizedir bana göre..

@Giraygerim Vallahi yoruldum ben artık hocam,tuvalet terliğini seçicez napacaksak yapalım, olsun bitsin 😃.

@TC_KemalBildis @kilicdarogluk Bırakın bu Kılıçdaroğlu yalamalığı yapmayı. Madem öyle tek tek Erdoğan mı Mansur Yavaş mı Erdoğan mı Ekrem İmamoğlu mu Erdoğan mı Kemal Kılıçdaroğlu mu diye sor da görelim halk en fazla kimi destekliyor Erdoğan mı Plastik Tuvalet Terliği mi diye sorsan terlik kazanıyor zaten.

@veliagbaba @kilicdarogluk Ne oldu bizim TUVALET TERLİĞİ iş😉😁 #yanindayım ERDOĞAN.

@Darkwebhaber Tuvalet kağıdı olarak kullanılır o kağıt, başka bir hükmü yok..

@faikoztrak Ya senin bu tutarları aklın almaz. Anlıyorum vatana millete zerre faydanız yok, bir icraati geçtim bir tane proje yok, aday yok, kitlenizi konsolide etmek için cebelleşiyorsun. Uğraşma tuvalet terliğine bile oy vermeye razılar sonuçta.

@goekcen77 @Adem__Taskaya Ekmelettin aday olsun kılıçdaroğlundan çok oy alır, hatta banyo terliği, saç kurutma makinesi belki tuvalet fırçası da kemal kılıçdaroğlundan çok oy alır….

Tuvalet pis diye kusamayıp sonra tuvalet pis diye midemin bulanıp kusmam ögrenci evi realitesini acıklıyor.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Bayern Münih
  • Başörtüsü
  • BaşıboşKöpekSorunu
  • Büşra
  • #BBCS
  • #bedenegitimiilkokula
  • Bez Parçası
  • BilenKazanır GooglePlayde