Turkey flag

🕓

#TwitarrtirAçıldı Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Yarın FF listesi yapacağım, takiplere kalıcı geri takip yapacak olanlar yoruma FF yazsın seçip yayınlayacağım. #TwitarrtirAçıldı.

#TwitarrtirAçıldı Twitter

#TwitarrtirAçıldı Fotoğraf

#TwitarrtirAçıldı - Twitter'da en iyi Tweetler

Tez zaman da kapanır inşallah. Allah belasını versin >> # TwitarrtirAçıldı.

Işte akp adaleti İnşaAllah bu seçimler khk ve fetö bahanesi ile iptal edilir Çünkü muhlafette akp kadar şerefsiz acımasız Kimseye sahip çıkmadı muhalefet #TwitarrtirAçıldı.

#TwitarrtirAçıldı Yalan dörtnala gider. Hakikat ise adım adım yürür fakat yine de vaktinde yetişir.

#TwitarrtirAçıldı Fotoğraf

Türkiye tarihinde muhalefetin de desteklediği böyle bir hukuksuz Zulüm daha önce olmadığı için böyle bir karar olmaması normal #TwitarrtirAçıldı.

Allahım bu güzel ayın gündüzlerinde oruç tutmaya, gecelerinde namaz kılıp dua etmeye, bağışlanmak için ağlayıp sızlamaya muvaffak et bizi. #TwitarrtirAçıldı.

#TwitarrtirAçıldı Fotoğraf

#TwitarrtirAçıldı keşke şu tarz pisiler evcil olabilseydi. Gezdirirdik ne güzel..

#TwitarrtirAçıldı Fotoğraf

#TwitarrtirAçıldı #iyigeceler Yaşlıyken genç, hikayelerini ve yaşadıklarını çocuklara anlatıp durursun..

#TwitarrtirAçıldı Fotoğraf

Yılan gören masum sonunA KADAR İZLE #TwitarrtirAçıldı.

#TwitarrtirAçıldı açılalı en çok engelle ve sessize al özelliğini kullanıyorum ✌🏽.

Akraba ilişkisini kesen cennete giremez. Hz Muhammed () #TwitarrtirAçıldı.

#TwitarrtirAçıldı Fotoğraf

Yeter sessiz kalma sen de tepkini göster .... 25 çocuk tam 25 çocuk #ihtisasmahkemelerikurulsun #TwitarrtirAçıldı.

#TwitarrtirAçıldı Fotoğraf

Durum ne kadar kötüye giderse gitsin, ne kadar. kırılmış, öfkelenmiş. ya da haksızlığa uğramış olursan ol,kendine yakışanı yaptığın zaman en esaslı yenilgiyle bile #iyigeceler #TwitarrtirAçıldı.

Yunanlılar baklava bizimdir dedikten sonra bir daha toparlanamadı. Güllüoğlu nasıl bedduâ ettiyse artık. #TwitarrtirAçıldı.

FAZLA YOL VERİLDİ HAKSIZLARA , FAZLA KOZ VERİLDİ HIRSIZLARA . FAZLA KOL VERİLDİ ARSIZLARA , FAZLA DAL VERİLDİ SOYSUZLARA . #TwitarrtirAçıldı ....

#TwitarrtirAçıldı çok ağladım diye sevdiğim o filmi yine yeni baştan izlemek gibisin senle ilgisi yok, yokbilmelisin ben acıyı seviyorum sebebi bu.

Bu tagı sürekli görmemden dolayı ciddi bir melisa çayına ihtiyacım var. #TwitarrtirAçıldı.

Birileri Cumartesi kahvaltısına sucuk kızartmış mahalle buram buram sucuk kokuyor, bizde işe geldi #TwitarrtirAçıldı.

🌏 BİNLERCESİ SAHNELENEN EN ETKİLİ İFTİRA: CİNSEL İSTİSMAR 🌏 🌔 #SaldırGALATASARAY #TwitarrtirAçıldı Arda Kardeşler söküntü despotik areometre yapış 🌔.

Selam Twitter ahalisi nasıl geçiyor hafta sonu 🌞🌞🌸💐🌸🌹🌷 #TwitarrtirAçıldı.

Yarın FF listesi yapacağım, takiplere kalıcı geri takip yapacak olanlar yoruma FF yazsın seçip yayınlayacağım. #TwitarrtirAçıldı.

50 yaş üstü insanlarımıza helal olsun.Önce facebookta şimdi de ınstagramda yerimize geç a sahip çıkalım gençleer.!!!! #TwitarrtirAçıldı.

Bütün kellerin birbirine benzemesi sizce de enterasan değil mi ? #TwitarrtirAçıldı.

İçinde delilik olmaksızın kimse boyundan büyük işlere kalkışamaz ve keşfinde deliliğin önderlik etmediği hiçbir sanat hayat bulamamıştır. #TwitarrtirAçıldı.

@DaganGulay #TwitarrtirAçıldı Üst akıl ingliz derin derin devletidir ve başındakı şahıs deccaldir dediği ve bu konuda kitaplar yazmaya başladığı için Adnan Oktar hapse atıldı ve medya tarafından linç edildi. 30 un üzerinde suç var denildi fakat 9 ay sonra dosya hala bomboş....

@CansizMuzekker #TwitarrtirAçıldı Üst akıl ingliz derin derin devletidir ve başındakı şahıs deccaldir dediği ve bu konuda kitaplar yazmaya başladığı için Adnan Oktar hapse atıldı ve medya tarafından linç edildi. 30 un üzerinde suç var denildi fakat 9 ay sonra dosya hala bomboş..

Turkey En Popüler Eğilimler