Ukrayna Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ukrayna Twitter

Rusya’nın Ukrayna’daki işgali 80. güne girerken, Gürcistan’ın ayrılıkçı bölgesi Güney Osetya Rusya topraklarına katılmak için referandum kararı aldı..

NATO’nun yeni stratejik konseptini ve Ukrayna’daki son gelişmeleri ele alacağımız NATO Dışişleri Bakanları Gayrıresmi Toplantısına katılmak üzere #Berlin’deyiz. In Berlin to attend @NATO FMs Informal Meeting to discuss next strategic concept & the latest developments in Ukraine..

Ukrayna Fotoğraf,Ukrayna Fotoğraf by Mevlüt Çavuşoğlu,Mevlüt Çavuşoğlu on twitter tweets Ukrayna Fotoğraf

Savaşı uzatmak krizi derinleştirir. Ukrayna savaşının uzamasını isteyenler uzun vadede kaybeder. Barışçıl çözüm için küresel ve güçlü bir irade gerekiyor. Türkiye’nin girişimleri artarak devam edecek. Detayları Türkiye Gazetesi’ne anlattım:.

Bir avuç megalomanyak 7,9 milyar insanın nasıl yaşaması gerektiğine karar vermeye çalışı tiyatrosu, batının çöplüğü olarak bilinen Ukrayna’da yaşananlar,gıda ve enerji krizi vs hepsi insan tabiatına karşı açılmış büyük bir savaştır. Asıl bu sapkınlıkla mücadele etmeliyiz.

Rus işgalciler toplam bedeli 100 milyon ABD Doları olan en az 400-500 bin ton tahıl çaldılar. Sevastopol’den çıkan tahıl yüklü gemiler Ukrayna’dan çalınan malları taşıyorlar. Bunlardan biri FINIKIA (IMO: 9385233, MMSI: 468395000, Call Sign: YKRO, Flag: Syria [SY]).

Ukrayna’nın şarkısı kötü bir şarkı değildi evet ama kazanmayı hak eden bir şarkı da değildi. Bu saatten sonra Eurovision ismi silinmesi çok zor bir leke aldı, seneye çekilen birçok ülke olursa hiç şaşırmam #Eurovision.

Halk oyları Ukrayna’ya yüklenecek nasılsa diye jüri hiç tenezzül etmemiş resmen 🤦🏻‍♀️ hani birinci oluyordu? #Eurovision.

Ukrayna kazandı diye laf edenler var bırakın işte az da olsa moral manevi destek olsun biraz mutluluğu çok görmeyin lütfen #Eurovision.

Su saat oldu hala ukrayna galibiyetini sindiremedim :( yazık kimse tepki çekmemek için surat da asamıyor. Keske Ukrayna bu yıl oylamaya dahil olmadan yarışsaydı. İsveç için yeni birincilikler doğar ama Uk ve özellikle İspanya için çok nadir bir şanstı bu. Harcadılar.

🔴 Eurovision şarkı yarışmasını Ukrayna kazandı: Eurovision şarkı yarışması finali, İtalya’nın şehri Torino’da bulunan Pala Alpitour’da yapıldı. 41 ülkenin katıldığı yarışmada Norveç, İsviçre, Yunanistan, Ermenistan, Ukrayna,.

Ukrayna Fotoğraf,Ukrayna Fotoğraf by 📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷,📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷 on twitter tweets Ukrayna Fotoğraf

Öyle bir sistem kurulmuş ki Devletimiz sürekli borçlanıyor! EYT dahil herkes bunun bedelini ödüyor. #BenKemalGeliyorum #EYTyollarda Ukrayna @mtgundogan.

#ukrayna ya yapılan jesti olumlu buluyorum fakat aylardır bu yarışma İçin hazırlanan diğer müzisyenlerin hakkı yenmedi mi şimdi ? Onların emekleri ne olacak ? Bu yıl 2 tane 1. olsaydı mesela .İyi ki Türkiye çıkmış bu yarışmadan #Eurovision2022.

Ukrayna hakkında yorum yaparken batı kaynaklarının yanında mutlaka Rus kaynaklarını da okurum tek taraflı yorum yapmam zira batının yalancılığı Irak savaşında tescil edildi.

Çin Hindistan Rusya Ukrayna malum… Dünyada belli ülkelerin stratejik işlem konusu tahılda darboğazlar var. Bu konuyu spekülasyonla iç siyasete malzeme yapan alışıldık kişi ve kurumlar da var. Devlet tedarik ve stoklamada bir plan yaptığını işaret etti. Varsa Bakanlığa sorun.

bu sayfaya da fetö üfürdü herhalde sürprizi bildi. ukrayna olmasa televoting birincisi moldova.

Rejim milyon MÜHÜRSÜZ OY ile YIKILDI,mühürsüz oy bir olur iki olur,O ZAMAN BUNA DA FETÖ DARBESİ DİYEBİLİRİZ Putin #Ukraine Ukrayna #CansuDere.

Ukrayna Fotoğraf,Ukrayna Fotoğraf by NE MUTLU TÜRKÜM,NE MUTLU TÜRKÜM on twitter tweets Ukrayna Fotoğraf

Eurovision şarkı yarışmasını Ukrayna kazandı.

Ukrayna Fotoğraf,Ukrayna Fotoğraf by Kronos,Kronos on twitter tweets Ukrayna Fotoğraf

ukrayna tıvorlu ismaille katılsaydı yine kazanırdı haha. dünyanın en leş siyasi organizasyonu eurovision..

Beklenen sonuç: Eurovision şarkı yarışmasını Ukrayna kazandı.

Ukrayna Fotoğraf,Ukrayna Fotoğraf by +GERÇEK,+GERÇEK on twitter tweets Ukrayna Fotoğraf

НАТО: Украйна може да спечели войната.

Rus MT-LB zırhlı personel aracını RPG-7 ile hedef alan Ukrayna’lı asker..

bdhshshshshs canim polonyama ukrayna bile 12 puan vermedi ilk 10a bile giremeyecek dhsjshsjhs @hexeriddle.

İspanya da iyiydi kadını baya beğenmiştim ama bilmiyorum bu sene ben bir Ukrayna diye tutturdum.

Ukrayna da fena değildi ama benim gönlümdeki birinci İspanya 🇪🇸 #Eurovision.

Ukrayna kusura bakmayin ama benim görüşüm bok gibiydi asla hak etmedi.

Ukrayna’nın şarkısı güzel mi? Güzel. Birincilik için yeterli miydi? Tartışılır..

İspanya ve İngiltere’nin hakkı yendi, Ukrayna’nın tek iyi yanı performanstı. Gerisi politik 🙄 #Eurovision.

@daronyusufoglu Savaş yarın bitse bile ukrayna seneye eurovision yapacak gücü bulamaz keşke çekilselerdi ara şova çağırırlardı.

Ukrayna #Eurovision u kazanmış. Benim aklımda hâla Manga nasıl birinci olamadı sorusu.

@Bukety16 Ukrayna icin degil genel yorumum. Juride polonyanin ustunde isvicre ve belcika vardi:D Moldova top 10a girdi :D.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ahmet Zeki Üçok
  • Ak Gençlik
  • Ak Parti
  • Algılaraİnat AlayınaHikmet
  • Alkol
  • Alonso