Ulan Allah Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ulan Allah Twitter

Ulan Allah belanızı versin yaaa siz ne biçim insanlarsınız ya Allah belanızı versin lannnn Allah’ın yarattığı bir cana nasıl kıyıyorsunuz lan 😡😡😡 yaaa delirttiniz lan sonunda beni #konyadakatliamvar.

Hayvan sevgisi olmayan psikopatları niye barınak görevlisi yaparsınız ki ? Ulan Allah belanızı #konyadakatliamvar.

Ulan Allah Fotoğraf,Ulan Allah Fotoğraf by Elestiri-Yorum,Elestiri-Yorum on twitter tweets Ulan Allah Fotoğraf

İnsan Allah’tan utanır biraz. Tabi yüzünüz varsa. Ulan ALLAH BELANIZI VERSİN inşallah. #Konyadakatliamvar..

Ulan Allah Fotoğraf,Ulan Allah Fotoğraf by Ö Z K A N 🇹🇷,Ö Z K A N 🇹🇷 on twitter tweets Ulan Allah Fotoğraf

Ulan allah belanızı versin. Kafanızı yastığa nasıl koyup uyuyorsunuz. Hiç mi vicdan kırıntısı yok içinizde be. #konyadakatliamvar.

Dayı akşam eve gidip nasıl yattınya ulan emir bile verseler şunu hiç sorgulamadan vicdanınanasıl yaptın nasılyattın uyudunya içinizde hiçmi insanlik kalmadıruhunuz çöpmu oldu Allah aşkına ordaki herkese soruyorum nasil başardınız insanlığınizi üç kuruşa satmayı #konyadakatliamvar.

Ulan o çocuklar ne yaptı size. Şerefsizler. Allah belanızı versin. #Mamaktakatliamvar.

Sen bu köpekler sayesinde devletten maas alı ALLAH BELANIZI VERSİN.! Ulan Allah aynı şekilde sınasın seni inşallah hayvan zaten barınakta saldırmıyor sokakta değil kafasına kürek ile vurarak öldürmek nedir. #Konyadakatliamvar istanbul #SoracağızHesabını enam suresi 36.

Ulan Allah Fotoğraf,Ulan Allah Fotoğraf by Mevoo,Mevoo on twitter tweets Ulan Allah Fotoğraf

Ulan bela okumaktan usandık Allah sizi kahretsin,biri hayvan öldürür digeri çoluk çocuk demeden hapse atar,hepiniz aynı asagilik insanlar.

Utanmadan Allah’ın vaadidir hangi ayette hangi hadiste var 🤦‍♂️.

Siz insan değ hiçmi vicdanınız sızlamaz allah hepinizin belasını versin ya. #muratkoeseistifa #Mamaktakatliamvar.

nur
Nur

Ulan sokak hayvanı kısırlaştırılır, gerekli bakımı yapılır ve can güvenliğinin sağlandığı veteriner hekimlerinin de olduğu barınaklarda iyi şartlar altında bakılır ve sahiplendirilir. Hastaysa saldırgansa uyutulur. Bu işin raconu budur. Allah kahretsin ya yaşattığınızı yaşayın aq.

Ya Allah belanızı versin sizin, insan mısınız siz orospuçocukları?! Ulan Allah din Peygamber dersiniz Allahın yarattıklarını katledersiniz. Ya size ne kadar küfür etsem az ya şu hayvanları öldüren, öldürten her kim varsa anasını sikeyim! #konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Ulan Allahın belaları ağzınızdan Allah kitap düşmez Allahın sessiz kullarım dedikleri varlıklara eziyet pislik canlarını alma her bok var siktiğimin şeytanları ya şu Dünyaya zerre faydası olmayan mahluklara can emanet ediyorlar. #konyadakatliamvar.

Ulan cani, ulan iblis Yüce Allah seni her iki cihanda da kahru perişan eylesin. O masum canın kanında boğul. BELANI BUL! #konyadakatliamvar.

Ulan siz kimsiniz de masum bir canı böyle soğukkanlı bir şekilde oldurebiliyorsunuz?yatacak yeriniz yok!inandığıniz Allah sizin de,bu vahşeti meşru gösterenlerin de belasinı versin!!#Konyadakatliamvar.

Ulan Allah Belanızı versin. CB örnek gösterdiği Konya barınağında köpeklerin kafalarına kürekle vurarak öldüren vicdansız dinsizler..

Ulan Allah Fotoğraf,Ulan Allah Fotoğraf by H@K@N,H@K@N on twitter tweets Ulan Allah Fotoğraf

Allah belanızı versin be. Yaptıklarınıza dayanabilmek için sizin kadar onursuz haysiyetsiz olmak lazım. Hayvanseverlerin tırnağı olamazsınız. Bir hayvana yardım etmek için elimiz yüzümüz paralanıyor bazen, alıp hayvanı gene bağrımıza basıyoruz. Nasıl yaparsınız ulan!.

Ulan Allah Fotoğraf,Ulan Allah Fotoğraf by Ülkü JK 𓃦𐱅𐰇𐰼𐰛𓃥,Ülkü JK 𓃦𐱅𐰇𐰼𐰛𓃥 on twitter tweets Ulan Allah Fotoğraf

Ulan sabah sabah gördüğüm şeylere bak Allah belanızı versin de kurtulalım be bu nasıl bi şerefsizlik bin katını yaşamadan ölmeyin! #Konyadakatliamvar.

Merhameti,Vicdanı,İnsanlığı geç Sizde Allah korkusu yok mu ulan?.. Bu zulüme şahit olmaktan, cezasız kalmasın diye yaptırım yalvarmaktan bittik, kalmadık artı Allah bin türlü belanızı #konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

@ejnmz @HAYKOCPQN Ulan hiçmi vicdanın sızlamıyor. Ne biçim insanlarsiniz. İnsan denmez size pislik mahlukatlar. Allah bin türlü belanızı versin ..

Ulan Allah sizin belanızı versin Konya da hicmi adam erkek yok gidip aynisini yapacak 😡😡 #Konyadakatliamvar.

Ya Allah sizi o aciz hayvanlardan bin beter etsin inşallah! Hayvalar toplantılabilir, barınaklara alınabilir, kısırlaştırma yapılabilir, gereklilik dahilinde uyutulabilirler Ulan başına kürekle vura vura o gariplere işkence nedir! #Mamaktakatliamvar #konyadakatliamvar.

Ya siz nasıl insansınız!! Ulan ben deprem olurken kendimi düşünmeden kedimi arıyorum onu saklayıp korumaya çalışıyorum! Ulan o canların hepsinin ağzı var dili yok!!!ilahi adalet dönsün dolaşsın bulsun sizi! Allah belanızı versin!!!.

Ulan nasıl bi vicdanınız var siz insanmısınız be böyle bişey olabilir mi ? Orada ki bu olaya şahit olan herkes Allah her iki cihanda da sizden sorsun daha beter #Konyadakatliamvar.

@erkekadamblogu Ulan Allah çarpsın artık son damlaya kadar getirdiler. En son çığrımızdan çıkıcaz.

#Mamaktakatliamvar ulan her bi bok oldunuz yine söylüyorum her bok oldunuz ama bi adam olamadınız. Bir insan olamadınız ne namussuz haysiyetsiz insanlara dönüştünüz ne iğrenç varlıklarınız siz Allah hepinizin bin türlü belasını versin çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın inşallah..

Bazı #deprem videolarında dalga geçtiklerini gördüm. Ulan ALLAH vermesinde. Yarın bir gün en yakının biri ölse aynı videoyu paylaşacakmısın dingiller. 😡😡.

Allah bin belanızı versin ulan kanım dondu bu nasıl vicdan bu nasıl gözü dönmüşlük #konyadakatliamvar.

Ulan senin yedi sülalenin ben var ya… Allah belanızı versin ulan iki cihanda da da Allah bin belanızı versin. Bu görüntüler üzerine sana gereğini yapmayan herkesin Allah belasını versin… #Konyadakatliamvar.

#konyadakatliamvar bu nasıl vicdansızlıktır ulan hiç mi açıma duygunuz yok Allahsız kitapsızlar ulan nasıl kürekle vurup öldürdün Allah bin türlü belanızı versin.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Enner Valencia
  • Ersan
  • #ErtelemeEYTyi
  • Ezgi Mola
  • Ezgjan Alioski
  • Filozof
  • Fuat Oktay
  • GaziMeclis EhliyetAffı