Turkey flag

🕓

Umar Aminu Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

FLAŞ! Umar Aminu: Ali Palabıyık golü vermek istemedi. 🔗

Umar Aminu Twitter

Umar Aminu Fotoğraf

Umar Aminu - Twitter'da en iyi Tweetler

MADDE MUTLAK DEĞİLDİR, ALGININ ÜRÜNÜDÜR Erman Toroğlu Ömer Bayram Umar Aminu eren derdiyok OzanlarınYüzkarası İzansızArif #elifsulucicinadalet.

@sporundibicom Büyük takım dediğin ne umar aminu? Gs mi büyük takım? Yapma alla sen.

Trending In Turkey: #KorkumuzYok #LisansHemşirelere30BinAtama Tasarrufİçin MemurÖğretmenler #MTTB102Yaşında #tektipaskerlikbaşkanda Arjen Robben Ziraat Bankası #BütçedenŞubatAtaması

@sporx Kimi kandırıyorsunuz Ozan’ı defalarca izledim hızlı forvetlerin karşısında dökülüyor dün çok üst düzey olmayan Umar Aminu karşısında nal topladı Ozan’ı abartmayın daha çok genç belki kendini geliştirirse geleceği olabilir ama 7-8-9-10-15 gibi rakamların konuşulması çok yanlış.

Sabah uyandım Umar Aminu hala, evin bir köşelerinde kendini unutturup karşı karşıya kalıyor..

Devre arasında , Emre Kılınç Umar Aminu Manuel Fernandes sagbek Fernandes forvet Dani Welbeck yap bizde puro ları yakalım @Besiktas.

Umar aminu bu adamı osmanlisporda da çok beğeniyordum, acaba büyük takımlarda oynayabilir mi.

MADDE MUTLAK DEĞİLDİR, ALGININ ÜRÜNÜDÜR Erman Toroğlu Ömer Bayram Umar Aminu eren derdiyok OzanlarınYüzkarası İzansızArif #elifsulucicinadalet.

DİLSİZ ŞEYTAN nasıl olur diye hep düşünmüştüm şimdi biliyorum. Bu yapılanlara sessiz kalıp hatta bunlara bir mazeret üretenler var ya onlar hem DİLSİZ HEM SAĞIR HEM DE KÖR ŞEYTANLAR!!!! #SaldırGALATASARAY Ömer Bayram Erman Toroğlu Umar Aminu Okan Buruk Eren Derdiyok Muslera.

DİLSİZ ŞEYTAN nasıl olur diye hep düşünmüştüm şimdi biliyorum.
Bu yapılanlara sessiz kalıp hatta bunlara bir mazeret üretenler var ya onlar hem DİLSİZ HEM SAĞIR HEM DE KÖR ŞEYTANLAR!!!!
#SaldırGALATASARAY Ömer Bayram
Erman Toroğlu
Umar Aminu
Okan Buruk
Eren Derdiyok
Muslera Fotoğraf

Aminu Umar 18 yaşında Samsunspor’a kriz nedeniyle sezon sonu yeni sözleşme yapılamadı.Bedelsiz Osmanlıspor’a gitmiş’dayken Galatasaray Scout’a mail atmıştı adama dikkat seneye 2-3milyon euro arası bi paraya Galatasaray’a transfer olur..

@selindamla1987 SAHTE SEVGİ HAKKINDA MUTLAKA İZLEYİN #SnKocaYardımcıEczKalkmalı OzanlarınYüzkarası İzansızArif Ömer Bayram Okan Buruk Eren Derdiyok Umar Aminu Erman Toroğlu Onyekuru HBYSyeKadro Açıklansın CanbayWolker KonyaInfernoda Maicon.

Galatasaray-rize maçındaki linnesin pozisyonu net penaltı.Umar aminu pozisyonun başında kaleciyi elleri ile sarıyor iptal doğru karar..

#ToplumAfİstiyor OzanlarınYüzkarası İzansızArif Ömer Bayram Okan Buruk Eren Derdiyok Umar Aminu Erman ToroğluKonyaInfernoda Maicon.

#ToplumAfİstiyor OzanlarınYüzkarası İzansızArif Ömer Bayram Okan Buruk Eren Derdiyok Umar Aminu Erman Toroğlu Onyekuru HBYSyeKadro Açıklansın CanbayWolker KonyaInfernoda Maicon.

MUAZZEZ ABACI & ADNAN OKTAR DÜETİ #ToplumAfİstiyor OzanlarınYüzkarası İzansızArif Ömer Bayram Okan Buruk Eren Derdiyok Umar Aminu Erman Toroğlu Onyekuru HBYSyeKadro Açıklansın CanbayWolker KonyaInfernoda Maicon.

Umar Aminu ula rizede dura dura benum gibi Laz oldun. Pok muncurli kalecinin kucağunda ne işin vardur..

Umar aminu nun attığı golde musleranın ayak dibine vuruyor kurtaramıyor aynı golü volkancığım yiyince ana avrat küfür ediyor sayın muslera seviciler anlayın işte geri zekalılar goller volkancığımla alakalı değil ama ikinci golde iyi yaslamışlar.

@17Sezer @osenebusene1 Musleranın. 6 pasta dokunulmazlığı var topa çıkmasını engelliyor aminu umar.

Aminu Umar kadro derinliğimiz içinde bulunmasi gereken bir oyuncu transfer edililirse faydalı olacağını düşünüyorum. Sağ kanat Abdülkadir Sol kanat Aminu Umar Iki kanat birden efsane çalışır..

Umar aminu gol de ağlıyor ama sen orda musleraya o hareketi yapamazsın gerizekalı.

@omur_besiktas Umar aminu 😁 adam da tek eksik olan futbol aklı, gerisi fazlası ile var. Zaten o da olsaydı Süper lig’de oynamazdı.

@sporgazetesiamk Rize gazetelerininde manşetlerini verecek misiniz ⚠️ #Rizespor Umar Aminu.

@trabzonumoleyy Maçı izledim canlı valaha Umar Aminu Falan 2 3 tane Daha Net Kaçırdı rahat yenerdi rize.

#SaldırGALATASARAY Rize Eren Derdiyok Okan Buruk Umar Aminu Ömer Bayram Bu kadar aşikar şekilde ve Kulüpler Birliği vasıtasıyla GALATASARAYA ve TÜRK FUTBOLUNA oyun oynanıyorsa artık TÜRKİYEMİZİN ZİRVESİNİN bu işe el atması gerekiyor demektir!.

@Avfattas Muslera one dogru hareketlenmeye çalisiyor umar aminu onu engelliyor kale alani icinde kaleci dokunulmaz oldugu icin bahariz faul.

FLAŞ! Umar Aminu: Ali Palabıyık golü vermek istemedi. 🔗.

FLAŞ! Umar Aminu: Ali Palabıyık golü vermek istemedi. 🔗 Fotoğraf